Sol Reklam

QUANTUM NETWORK - Play.QuantumMinecraft.Com | OP-SKYBLOCK, OP-FACTİONS, BEDWARS, SKYWARS & geliştirilen oyunlar! | Yeni bir serüvene hazır mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Sunucuyu çok beğendim fakat makinanız biraz fazla değil mi ? Parasını çıkartabilir misiniz ?

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
Sunucuyu çok beğendim fakat makinanız biraz fazla değil mi ? Parasını çıkartabilir misiniz ?
Oyunculara en iyi oyun keyfini sunmayı hedeflediğimiz için bu riski göze almak zorundayız. Eğer parasını çıkartamayacak olursak cebimizden ödeyeceğiz.

ardaasababa2

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
arda2344
BU yorumları göz önüne alırsanız bana göre serveriniz user bakımından tavan yapacaktır, Serverin genelinde yetkili yok yani nadirenn bile görebiliyorum diyebilirim onuda factionda görmüştüm serverinizie rehber,admin gibi kişilerin olması lazım hem factionda hem skyblockta. Sky bloğunuz gayet güzel sohbeti hoş yardımseverlik ön planda belirli saatlerde event yapılması da güzel böyle habire çarçur 10 dk da 1 yaparsanız bi müdetten sonra oyuncuda sıkılmaya başlar o yüzden skybloğunuz gayet iyi sisteminden ortamına kadar benim skybloğunuza puanım 8/10 Şimdi sıra Factionunuzda; factionunuz da en başlarda keyif verici insanı sarıyor oyuna bağlıyor ama velaakin oyunu 1-2 saat oynadığınızda yapacak bir şey kalmıyor her şeyiniz fulluyorsunuz rahatça settinden başla envanterini vs şeyleri buda zamanla user kaybına yol açıyor evet op faction ama biraz yenilikler lazım misal; Ranklar arttırılabilir fiyatı azalabilir arttabilir orası size bağlı yeni amaçlar,hedefler olmalı factionda ki useri çeksin bunler neler olmalı derseniz; Klan turnuvaları, Klanlar arası rekabet her hafta şu kadar online olana bu bu hediye vs şeyler Şuanda op sa biraz daha çok hafif bir zorluk arttırabilirsiniz ama şöyle diyebilirsiniz op faction belki iyi user çeker evet doğru bazı serverlerde çekiyor ama orda bi hedef bir doğrultu var ama maalesef ki sizin serverinizin factionunda o yok insan bi müddet oynadıktan sonra sıkılmaya başlıyor ve yapacak bir şey bulamadığından çıkıyor Faction sunucunuza puanım 5/10 Umarım bu dediklerimi göz önünde bulundurursunuz eğer yaparsanız bana göre user bakımından bayağı bi tavan yaparsınız

Sherlock

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
BU yorumları göz önüne alırsanız bana göre serveriniz user bakımından tavan yapacaktır, Serverin genelinde yetkili yok yani nadirenn bile görebiliyorum diyebilirim onuda factionda görmüştüm serverinizie rehber,admin gibi kişilerin olması lazım hem factionda hem skyblockta. Sky bloğunuz gayet güzel sohbeti hoş yardımseverlik ön planda belirli saatlerde event yapılması da güzel böyle habire çarçur 10 dk da 1 yaparsanız bi müdetten sonra oyuncuda sıkılmaya başlar o yüzden skybloğunuz gayet iyi sisteminden ortamına kadar benim skybloğunuza puanım 8/10 Şimdi sıra Factionunuzda; factionunuz da en başlarda keyif verici insanı sarıyor oyuna bağlıyor ama velaakin oyunu 1-2 saat oynadığınızda yapacak bir şey kalmıyor her şeyiniz fulluyorsunuz rahatça settinden başla envanterini vs şeyleri buda zamanla user kaybına yol açıyor evet op faction ama biraz yenilikler lazım misal; Ranklar arttırılabilir fiyatı azalabilir arttabilir orası size bağlı yeni amaçlar,hedefler olmalı factionda ki useri çeksin bunler neler olmalı derseniz; Klan turnuvaları, Klanlar arası rekabet her hafta şu kadar online olana bu bu hediye vs şeyler Şuanda op sa biraz daha çok hafif bir zorluk arttırabilirsiniz ama şöyle diyebilirsiniz op faction belki iyi user çeker evet doğru bazı serverlerde çekiyor ama orda bi hedef bir doğrultu var ama maalesef ki sizin serverinizin factionunda o yok insan bi müddet oynadıktan sonra sıkılmaya başlıyor ve yapacak bir şey bulamadığından çıkıyor Faction sunucunuza puanım 5/10 Umarım bu dediklerimi göz önünde bulundurursunuz eğer yaparsanız bana göre user bakımından bayağı bi tavan yaparsınız
Yetkilerimiz şuanda okul işlemleriyle uğraştığı için biraz boş kaldı sunucu. En kısa zamanda Faction ve Skyblock'a el atacağız, dediklerinizi göz önünde bulunduracağız. Öneriniz için teşekkürler.

OYUNKURDU NETWORK

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
2.010
Minecraft
OYUNKURDU
Sunucuda ufak tefek açıklar var göz gezdirmenizi öneririm

Sherlock

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk

jjjjjjjjjj

Birisi mi Spawnlandı?
Yasaklandı
Elmaslar
1
Puanlar
0
Emek verilmiş bir sunucu. uğraşılmış.

Sherlock

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
konu tasarımı güzel olmuş , sistemlerde , buildler başarılar

Sherlock

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Böyle güzel bir serverin bu kadar az online alması beni üzüyor .. :'(:'(

Sherlock

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
Böyle güzel bir serverin bu kadar az online alması beni üzüyor .. :'(:'(
Bu maalesef ki bizim suçumuz. Şahsen ben 14:00'da okuldan çıkıyorum, saat 21:00'a kadar Almanca kursuna gidiyorum. İlgilenmeye pek zamanım olmuyor. Sömestr tatilinden sonra yeteri kadar ilgileneceğim.

MINE CALİBUR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
xDuha_TR
Beğendim tebrik ederim başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı