Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü PVP SERVERİM İÇİN YARDIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yasin1327

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Ardaşlar bildiğiniz gibi çoğu pvp serverde bir basınç plakası vardır ve o plakaya bastığımızda bize start kit verir ama şöyle bir sorun oluşuyor adamın edvanterinde diamond var (diamond kılıc vs yapmaya yarar) basamağa bastıgında diamond gidiyor ve bu oyuncuları sinirlendiriyor bazı serverlerde ise basınç plakası kullanılmıyor direk geliyor olunce hemen geliyor servere girince geliyor plakaya basmadan buda oyuncuların diasının gitmemesine olanak sağlıyor sorum şu ben nasıl yapılır ben nasıl bunu serverimde uygularım şimdiden teşşekür ederim

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Ender sandığı kullanman gerekli. Ama oyunculara özel. Fakat FNS bugunu bulursalar eyvah!

yasin1327

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
FNS BUGU ENGELLEYEN PLUGİN VARDA BENDE AMA BEN İYİ KALİTEDEKİ SV LER GİBİ BASINÇ PLAKASIZ YAPMAK İSTİYORUM BİLGİSİ OLAN YARDIM

XsKiqsX

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
13.420
Minecraft
Archillelas
'Custom Join Items' kullanabilirsin. Eşyalar verildiğinde başka eşyalar kaybolmasın diye bir seçenek var.

NOT: 'Custom Join Items' Plugini giriş itemleridir. Basınç plakasına basılarak alınamaz. Bu plugin oyuncular her girişlerinde belirli itemler almalarını sağlar. İsterseniz ölümden sonrada verebilmesi için ayarlar yapabilirsiniz. Ayrıca eşyalara komut ekleyebilirsiniz.[DOUBLEPOST=1427210286,1427134146][/DOUBLEPOST]yasin1327 eğer sorunun çözüldüyse tagı çözüldü olarak değiştirmeni tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı