Sol Reklam
Sağ Reklam

Pvp server için builder

Burkay Dakka

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Builder arıyorum işini iyi yaparsa 1 premium vericem ayrıca server açılınca Başrehber vericem başrehberde ban yetkisi de olucak ve günlük 5 dia alıcak eğer işini çookk iyi bilen biriyse ve seversem admin olabilir veya builder kalabilir iletişim skype: burkydkka_1 PVP pluginlerinden Anlayan Biri olması rica olunur

AfacanTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

MineGamer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Ben Olurum Baya Bi Bilgim Var

Prof.Builder

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
BUİLDER
Ad:Ahmet
SoyAd:Çetin
Skype:Facebook: inarbasak44 Başında p Var Ama Yazmadı Not:Ozaman Benim Face Çalınmıştı Ablamınkiyle Açtım Emektar Skypedir.

Neden Almalısın:Adımdanda Belli Prof.Builder Wg We //set Komutu'ni Çok İyi Biliyorum
5 Sw'de Builderlik Yaptim 2 Yıllık Minecraft Hayatımda Kimseye İtem Atmadım Sw'nin Nasıl Olduğunu Nasil Yapildiğini Ne Zorluklarla Yapildini Anlatim Hergez Beni Severdi Ama Hep Aynı Son Ya Saldırı Yada Parasızlıktan Kapatıldı Umarım Bu Yeter.
GÖRÜNTÜLER:

ImANIL

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
BUİLDER
Ad:Ahmet
SoyAd:Çetin
Skype:Facebook: inarbasak44 Başında p Var Ama Yazmadı Not:Ozaman Benim Face Çalınmıştı Ablamınkiyle Açtım Emektar Skypedir.

Neden Almalısın:Adımdanda Belli Prof.Builder Wg We //set Komutu'ni Çok İyi Biliyorum
5 Sw'de Builderlik Yaptim 2 Yıllık Minecraft Hayatımda Kimseye İtem Atmadım Sw'nin Nasıl Olduğunu Nasil Yapildiğini Ne Zorluklarla Yapildini Anlatim Hergez Beni Severdi Ama Hep Aynı Son Ya Saldırı Yada Parasızlıktan Kapatıldı Umarım Bu Yeter.
GÖRÜNTÜLER:
Kardeşim .//set komutunu bilmekle olay bitmiyor bunu sana söyleyeyimde.

Prof.Builder

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
kardeş yanliş yanladin //copy //shamatic //walls ve diğer tür komutlari bilirim world edit komutlarini full bilirim

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı