• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Eklenti Paketi PvP Paketi » Türünün En İddialısı !

AdepTR

Web Coder & Designer and Java Developer
Onaylı Satıcı
3 Aralık 2017
47
33
190

Kullandıgın textura packın link verirmisin güzel bir konu olmuş ;)
Teşekkür ederim. :) Shant Pack v4'ü biraz değiştirdim.

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
26 Aralık 2015
459
231
640

Gerçekten "Türünün En İddialısı !" mı? Dalga geçiyorsunuz sanırsam, tasarım çok karmaşık. Pakete gelirsek, çoğu paketlerden farkı yok.

Elmaslar: Aselgeia

Jystx

Everything is hidden at the end of life.
Premium
18 Ağustos 2017
1.054
452
1.040
Jystx#9406

Kaça bırakırsın ustam ?
Aynı paketi arkadaşımdada gördüm kanka en iyisi farklı kendin yeni bir tane yap. düşünsene 2 tane sunucu var biri testcraft biri testnetwork ikisindede aynı paket var sen testcraft'ın sahibisin ve ikinizde para vermişsiniz.

getrektahmet

Fırında Isıttığım İlk Taş
27 Ekim 2016
76
24
440

Aynı paketi arkadaşımdada gördüm kanka en iyisi farklı kendin yeni bir tane yap. düşünsene 2 tane sunucu var biri testcraft biri testnetwork ikisindede aynı paket var sen testcraft'ın sahibisin ve ikinizde para vermişsiniz.
O kadar da değildir herhalde birine sattıgı şeyi neden başkasına satsın tuhaf...

AdepTR

Onaylı Satıcı
3 Aralık 2017
47
33
190

Gerçekten "Türünün En İddialısı !" mı? Dalga geçiyorsunuz sanırsam, tasarım çok karmaşık. Pakete gelirsek, çoğu paketlerden farkı yok.
Görüşüne saygı duyuyorum.
Teşekkürler :)
Kaça bırakırsın ustam ?
Özelden iletişime geçebilirsin hocam :)
Böyle bir şey söz konusu değil.

YunusOP

Yılların bile eskitemediği değerlerdir anılar.
20 Aralık 2017
327
164
490
YunusCanGungordu

Çok beğendim. Satın almak istiyorum. Lütfen görüşebilirmiyiz?

Yunus Can Güngördü#5087

AdepTR

Onaylı Satıcı
3 Aralık 2017
47
33
190

Çok beğendim. Satın almak istiyorum. Lütfen görüşebilirmiyiz?

Yunus Can Güngördü#5087
Ekledim hocam

ismailçeliv2

Demir Cevheri Gibiyim
6 Temmuz 2017
195
74
540
Malware

O kadar abartılacak bir paket değil