Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım PUBG'ye gelen yeni karlı map hakkında bilgiler!

Yeni konum hangisi olsun?

• Grand Theft Auto VI (6)

Oylar: 3 75,0%
  • Minecraft

Oylar: 1 25,0%
  • CS:GO

Oylar: 0 0,0%
  • PUBG

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba, MC-TR!
ben Ömer Baran Bilgin. bu gün sizlere PUBG'ye gelen yeni karlı map hakkında bilgiler vericeğim. şu son zamanlar bu olay PUBG oyuncularının
dikkatini çok fazla çekti, bazıları SANHOK adlı mapte Paskalya Yumurtalar var diyor, bazıları ise oyunun ana menülerinde saklanan küçük şeyler var diyor.
bunların cevabı ise, şu Paskalya Yumurta
PUBG'de bulunuyor. Harita ise SANHOK! mapinde ise Paradise Resort'ta bulunuyor. bir duvarın üstünde Winfor adlı yazı ve
yanında Kar topu bulunmakta. buradan şunu anlıyoruz.
PUBG'ye Karlı harita geliyor! Winfor'da olacak şeyler hakkında reddit'te araştırdım. ve araştırarak bulduğum sonuçlar şunlar; bekleme yerinde elimize kar topu gelicek! map 4X4 boyutta olacaktır. mapte SANHOK'taki QBZ silahı, Karlı mapte SCAR kullanılıcaktır. ve pubg'e yeni gelecek güncelleme ise harita seçme yerinde yani [BATTLE ROYALE] & [MINI ROYALE] yerinde [MINI ROYALE] yerine gelecektir karlı map. ve bundan sonra BATTLE ROYALE seçtiğimizde arayüz sol taraf çöl sağ taraf ise yeşil doğa olacaktır. Mini Royale'da ise Sol tarafta Yeşil turuncu yollu bir yer sağ tarafta ise karlı bir yer olacak üzere 2'ye ayrılacak. ve kar temalı bir kasa! :) eklenecektir. ve bu yeni gelecek güncelleme çok fazla alan kaplayabilir. o konuya bulaşmıyorum. ve direk şu konuya varalım, Yeni Gelecek silahlar hakkında biraz konuşalım!
ve oyunda gelişmiş hile koruma sistemi eklenicek! Hileler azaltılması için özel bir hile koruması yapılacaktır.

sanhoklarge-1200x450.jpg

oyuna Türkiye Sunucusu eklenecektir. fakat oyunda LAG girebilir. bu günümüzün konusu ise bu kadardı! konumdaki ankete katılmayı unutmayın! bu konudan sonra hangi güncelleme gelsin veya hangi çıkacak oyun belirtmeyi unutmayın!

bilektugrul

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

bilektugrul

Elmaslar
241
Puanlar
13.675
Minecraft
bilektugrul
Anlatım bozukluğunun dıbına komuşsun kardeş.
ve şuraya gelcek ve öyle olcak ve ve eee ve öyle

Melih ÇETİN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı