Sol Reklam

» PUBG'ye gelecek tüm güncellemeler.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 639
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Selamlar, öncelikle.
Ben, Ömer Baran Bilgin. Bugün sizlere PUBG'ye gelecek tüm güncellemeler hakkında özet geçiceğim. Birazdan anlatıcaklarım her şey gerçektir. Onu belirteyim önce.
her neyse konumuza geçelim; PUBG'ye dev bir güncelleme gelmekte. Ve bunların hepsi PUBG için zor olabilir, yani şundan kahsediyorum. Grand Theft Auto V adlı oyunun GB'ına kadar gelebilir, indirmesi. Ama şuanda konumuz bu değil. PUBG'nin asıl konusu şu; toplam 4 adet yeni harita gelecektir. Bunların tüm adları şuanda bende bulunmakta. Reddit'tede araştırıp ulaşabilirsiniz. Şimdi haritaların isimlerine geçelim!

ÇÖL Haritası
Urtaus

Ağaçlı Darmadağın Haritası
Asuars

2. Dünya Savaşı'na gönderme olan ve orada geçen Harita
Warinfo

Gelecek Karlı ve Buz toplayan Harita
Winfor

Harita isimleri ise, Reddit'te yazmaktadır. Ve PUBG geliştirmenleri Discord sunucusunda açıklama yapmıştır, oradan ulaşabilirsiniz.
Sıradaki Konu: Oyunun yeni Arayüz'ü getirilece, şimdi öncelikle bu gerçek olabilir, Çünkü oyunun Alpha versiyonunda, arayüz çok değişikti.
Yıkılmış bir klisenin önünde duran ve yanında silahlı kasa olan bir yerdeydi. şimdi ise, Yeşil bir arayüzde. Yeni arayüz gelirse eğer, o arayüz hakkında araştırma yapıp sizinle paylaşıcağım. Sıradaki Konumuz ise; Oyuna Yeni Mod ekleniyor! H1Z1 Just Survive modu gibi, PUBG'yede böyle bir mod eklenecektir, ama zorlamamak için bu sadece ayrı launcherlarda olacaktır. Sıradaki Konumuz ise; Gelişmiş Yasaklanma Sistemi, bu sistem getirilirse oyunda hilelerin bulunması çok az olacaktır. Fortnite gibi mesala.

Bu Günkü konumuz bu'du. Düşüncülerinizi belirtmeyi unutmayın!

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Karlı olan harita baya popüler bayadır paylaşıyorlar. :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Karlı olan harita baya popüler bayadır paylaşıyorlar. :D
Bir tek, forumda ben paylaşıyorum. Karlı map sıradaki ilk sıralamaya girdiğinide belirtiyim. İyi akşamlar.
(Sabah olursa günaydın :D)

Farid

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FaridJaffa#4919

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FaridJaffa
cok iyi harbi karli map pubg konularini seviyorum be adamsin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı