Sol Reklam

Tanıtım PUBG'de Seviye ''3'' kaskın diğer hali oyundamı? ve Bir özet geçiceğim.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.407
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Selamün aleyküm öncelikle.
Ben ömer, Bu günkü konumuz, PUBG hakkında bir öz bilgi vericeğim. %99'umuz bu sistemleri,mapleri,eşyaları bilmiyor. Ama bu bölüm bunlar ile konuşacağız.
isterseniz, hemen geçelim; PUBG'de bir canlı yayın yapıldı. Youtube'ta görenler görebilir. Abi diyeceğim, adını bilmiyorum ve yaşını ama benden kat kat daha büyük ondan eminim. Çünkü Twitch yayınıydı ve Diğer Twitch kanalları gibi değildi yani donate atanlar gözükmüyor facecam yok, hiç bir şey yok. Abi AirDrop'u alırken Seviye 3 Kask buldu.
ama Seviye 3 kask, çok garip bir kasktı Altın renginde, sarıya boyanmış ama parlayan bir kask. Abi öncelikle inanmadı. Takınca anladı. Çünkü parlıyordu. Sonra airdroptan ayrılmayı çalışırken Kar98'li adam onu öldürdü, burdan şunu anlıyoruz. Seviye 3 Altın Renkli kask normal kasktan bir farkı yok. Sadece rengi farklı. Ve parlak ve şunu diyelim. Oyunun dosyalarında ben bu dosyayı araştırdım Reddit'tede. farklı forumlardada. Ve şunu buldum. Oyunun dosyalarında böyle bir dosya var. Ve kullanışı içinde var.
ve oyun içi resmi budur.

1261072226_preview_photo.png
,

Sıradaki konumuz ise, Test Server ile alakalı. PUBG'nin Fragmanında yani E3 Fragmanında Karlı bir map olduğu söylendi. Ve gerçekti. Eğer Test Server'da oynamak istiyorsan bu map'i şunları yapman gerek, Özellikler diyip, Beta kısmına geç ve oradan En son sürüme tıkla ve güncel yap. Bunların hepsini anlatayım. Harita Mini Royale modundadır. Haritaya girdiğimizde, SANHOK'ta Elma fırlatabiliyorduk, burada ise Kar topu fırlatabiliyoruz! ve bir sürü yeni silahlar var! bunların hepsini açıklayamam ama map'in haritasının kuş bakışı için, altta yazmaktadır.

qpbjqb82fjlfhsmpm8mmmnqr46thnu_5nu9zji1pcnw.jpg

kusura bakmayın, map'in bir kısmı böyle. ama şöyle bir olayı daha var! ve bu map'in öz geçicisi!
haritanın LBM görüntü modu ile çekilen 1 adet fotoğrafı var buyrun onada göz atalım!

Screenshot_2.png

yani map'in bir kısmını tamamlamışlar! sıradaki konumuz ise;
PUBG ülke bayraklarını paraşüt'e çeviricek ve bunu oyuna ekleyecek!
karlı, harita ile beraber oyunun yeni arayüzü,yeni paraşütler ekleyeceğini duyurdu ve Profil yerinde ülkeni seç diye bir buton olacak. Ve oradan, ülkenizi seçin.
Örnek; ben türkiye bölgesini seçtiğimde oyuna girdiğimde paraşütüm Türk bayrağı olarak gözükecek. Bu sistem ise, çok yararlı ve dokunaklı olur.
Sıradaki konumuz ise, PUBG Grafik & Tasarımcıları map için bir çizim yaptılar bu çizim ise altta gözükür.

Screenshot_3.png

bu map ise Yeni gelecek mapin bir şemasıdır.
Sıradaki Konumuz ise. Map'in adı yani Haritanın adı. Ne olabilir?
bunun bir sürü iddası var, Reddit'in yaptığı açıklamaya göre Winfor olacak diyorlar. ama kesin değil.
Sıradaki Konumuz ise; oyuna toplam 13 adet yeni kıyafet modeli ve kıyafetler eklenicek! oyunda Banana kıyafeti ile beraber.
yeni kıyafetler eklendi ve yeni güncellemede bir sürü kıyafet modeli ve kıyafet eklenicektir.

Daha konumuz kalmadı, şimdi diyeceğim bir özet'i geçeyim.
Arkadaşlar, bizim bir klanımız var Minecraft & CS:GO & PUBG & vs. oyunlar'da oynuyoruz. Turnuva gibi. Ve onun discord'unu ayarlıyorum. yakında Counter Strike Sunucusu açılacak, o yüzden aktifliğim öldü ama şuanda istediğim kadar konu açabiliyorum. konudaki hatalarımı özelden veya başka bir yerden belirtmeyi unutmayın, hoşçakalın görüşmek üzere MC-TR ailesi!​

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    437,7 KB · Görünt.: 373

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
3 seviye kask a kar98k tek atamaz 2 atar

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl

Farid

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FaridJaffa#4919

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FaridJaffa
bencede oyle tek atiyor diye biliyodum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı