Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
MC-TR.png

Merhaba arkadaşlar!
Merhaba ben Hasan Kolcu, bu yazım da sizlere PUBG oyununun haritaların da nereye atlayacağınızı ve ne şekilde ilerleyeceğinizi anlatacağım. Anlatacağım bu yazılarda ki atlama bölgeleri, tamamen kendi uyguladığım basit taktiklerdir. Her normal oyuncu yapabilir, ancak sizlere atlamanız için sunacağım bölgeler eğer yeni bir oyuncu iseniz biraz sıkıntı olabilir. Çünkü genelde çok kişinin atladığı bölgelerdir. İsterseniz sizlere bilgileri vermeye başlayayım?, Ee o halde ne bekliyoruz haydi aşağı in!

Oyuna gelen ilk harita düzeyinden başlayacağım.

ERANGEL

Russia_map.jpg

Erangel haritası 8x8 büyüklüğünde geniş bir haritadır. Harita orman ağırlıklı güzel bir savaş bölgesidir. Harita da çok güzel bölgeler yer almaktadır, ancak benim diğer haritalar ile kıyaslayınca bu haritaya vereceğim puan 10 üzerinden 5 oluyor.

Atlanacak güzel bölgeler :
  1. School (Güzel bir savaşma yeri olduğu için ve çoğu kişinin gözdesi olduğu için tercihlerim arasında bir numaradır.)
  2. Georgopool (Konteyner arasında güzelce savaşmak istiyorsanız sizin için güzel bir bölge.)
  3. Rozhok (Atlayanı bol olan bu bölge savaşmak için birebir mekan.)
MİRAMAR

2b569a4f-2b49-4344-84b0-4313c2408113_s1wz.jpg

Miramar haritası 8x8 büyüklüğünde en sevdiğim haritalardan birisidir. Çöl ağırlıklı olduğu ve güzel mekanların olduğu efsanevi bir haritadır.
Haritada güzel savaş bölgeleri olduğu için oynayanı çok. Bana göre en çok zevk veren 2. haritadır. Bu haritaya benim verdiğim puan 10 üzerinden 8 dir.

1. Pecado (Güzel savaşıldığı ve herkesin evden çıkmadığı için sevdiğim nadir bölgelerden birisidir.)
  2. Los Leones (Bu bölgenin yol tarafındaki arka hangarları çok hoşuma gidiyor, silahlarınızı toplayıp 1-2 takım ile savaşıp yolunuza bakıyorsunuz.)
  3. Hacienda Del Patron (Bu bölgede savaşmak fazla zevk vermese de, kendinizi geliştirme açısından atlamanız tavsiyemdir. Takım olarak oynadığımızda atlamayı sevdiğim en iyi bölgelerden birisidir.)
  4. San Martin (Hangarlar tarafı çok hoşuma giderdi ancak hangarlar kaldırıldığı için sarı binalar ve tepe bölgesine atlamayı çok seviyorum)
SANHOK

jpg.jpg

Sanhok haritası, 4x4 düzeyi büyüklüğündedir. Harita sizlere savaşmayı öğretmektedir diyebiliriz. Haritada loot oranları, diğer haritalara göre daha fazladır. Atladığınız gibi M416 silahı veya QBZ silahını elinize alabilirsiniz. Haritada orman ağırlıklıdır. Bu haritaya verdiğim puan 10 üzerinden 10 dur.

1. Bootcamp (Çok kişi atladığı için en çok beğendiğim bölgelerden biridir.)
  2. Quarry (Güzel bir lootlama alanına sahip olduğu için beğendiğim bölgelerden biridir.)
  3. Paradise Resort (Çok kişi atladığı için sevdiğim bölgedir.)
  4. Lakawi (Birkaç takım ile savaşarak ele alınan güzel bölgelerden birisidir.)
  5. Camp Alpha (Birkaç takım ile savaşmak isterseniz, burası sizin için güzel bir bölge.)
  6. Ha Tinh (Birkaç takım ile savaşmak için birebir güzel bir yer.)
  7. Khao (Fazla kişi gelmese de güzel bir bölgedir.)
  8. Camp Bravo (Ortalama 5 takım geliyor, burayı güzel yapan da budur.)
  9. Docks (Gemiler arasında savaşmak için buraya atlayın.)
  10. Camp Charlie (Aynı Camp Alpha, Camp Bravo gibi buranında yapısı da aynıdır, ancak savaşmak için güzel bir bölgedir.)
Konumuz buraya kadardı, okuduğunuz için teşekkür ederim!

Sukelaci

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Sukelaci#4264

Elmaslar
13
Puanlar
13.295
Yer
İstanbul
Minecraft
Sukelaci
Erangel'de Pochinki eksik.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

PUBG oyuncuları için güzel taktikler efendim.​

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
PlayStation 4'de oynarken işime yarayacaktır. Yararlı bir konu olmuş.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı