Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü PUBG | Battle Royale Plugin Paketi İçin Map

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
yeni_logo.png

Merhaba MCTR İnsanları!

Yakında pubg'ye benzer bir plugin paket paylaşıcaz tabikide ücretsiz olmayacak. Ancak biz bu yolda biraz yardıma ihtiyacımız var. Bu haritanın ücertini onlar belirleyecek. İstediğim alan 500x500 olucak. Tabikide orman temalı olabilir, ada temalı veya dahası. Hypixel'in yaptığı işlere bakıyorum adamlar müthiş. Zaten ülkemizde gittikçe rpg ( roleplay ) falan çıkmaya başladı. Bizde battle royale işini bitirelim diyorum takımım ile. @RD_Doruk bu işte bana yardımcı olucak insanlardan birisidir.

U

Unknownloce

Ziyaretçi

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
yeni_logo.png

Merhaba MCTR İnsanları!

Yakında pubg'ye benzer bir plugin paket paylaşıcaz tabikide ücretsiz olmayacak. Ancak biz bu yolda biraz yardıma ihtiyacımız var. Bu haritanın ücertini onlar belirleyecek. İstediğim alan 500x500 olucak. Tabikide orman temalı olabilir, ada temalı veya dahası. Hypixel'in yaptığı işlere bakıyorum adamlar müthiş. Zaten ülkemizde gittikçe rpg ( roleplay ) falan çıkmaya başladı. Bizde battle royale işini bitirelim diyorum takımım ile. @RD_Doruk bu işte bana yardımcı olucak insanlardan birisidir.
paket vb işleri yapmaya odaklanmışsınız,Harita olusturma programları vardı ismini anımsayamadım kurup test ede ede çözülür aslında.
Kabasını orda yapıp 500x500 harıtanın ince işciligini kendiniz yapsanız çok güzel olur sızın açınızdan.
İnsanlar guvenılmez,Sana harıtayı yapar ama yedegını alıp satar.
Yani görüşüm budur.
Ayrıca güzel bir paket yaparsınız umarım ve bizlerde takıpte oluruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı