Sol Reklam
Sağ Reklam

Ülkemizde Minecraft sizce ne durumda?

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

Bilindiği üzere Minecraft 13 Haziran 2009 tarihinde piyasaya sürüldü, tam sürümü ise 11 Kasım 2011 tarihinde yayınlandı.

Minecraft'ın detaylı olmasada tarihçesini geçtikten sonra asıl konumuza dönelim. Türkiye'de yıllardır oynanan Minecraft'ın şu an da ülkemizde durumu sizce ne?

Yıllardır binlerce kişi tarafından oynanan, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Minecraft şu an Türkiye'de ne durumda?
69783

Kendimce şu an Türkiye'de olan durumunu söylemek, benimde bu konuyla fikrimi belirtmek istiyorum;

Sevilen ve yaş farketmeksizin oynanan oyun Minecraft, grafik açısından GTA5 kadar olmasada GTA5'i kaldıran bazı bilgisayarlar bu oyunu kaldıramıyor, kasıyor. :D Türkiye'de bulunduğu durum şuan içler acısı açıkcası, her 10TL bütçesi olan kişi bir hosting firması bularak sunucusunu açabiliyor, açtığı sunucuyu dolduramıyor. :) Durum kötü, herkes sunucu açabiliyor ve açanlar sayesinde gerçekten çabalayan kişiler başarısız kalıyorlar oyuncu bulamadıkları için..
69784

Kısacası Minecraft ülkemizde bitik durumda, sizlerinde bu konu hakkında fikrinizi paylaşmanızı, seviyeli olarak tartışmanızı istiyorum.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Minecraft türkiyede veled oyunu olarak biliniyor fakat duruma ve araştırma sonucuma göre ortalama yaş durumu 24 bu oyunu zamanında 30 yaşında oynayanda vardı türk milleti oyunu karalamaktan pixel oyun demekten gelişmiyor yani demek oki yeni bir kitle elde etmek için piyasada bulunan çürükler temizlenmeli diye düşünüyorum.

HarlekNoire

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Harlek

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
HarlekNoire
2012’de arkadaşlarımla survival oynuyordum, uzun bir aradan sonra yeniden survivala başladım. Fazla sunucuya girmedim ama gördüğüm kadarıyla ortalama yaş 15, daha az olur daha fazla olmaz. Yaşıtlarımdan oynayan etrafımda kimse yok, zaten kardeşlerimin oynaması beni cezbetti. Ayrıca oyunun fiyatı uçmuş, 100-150 TL civarına satılıyor.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Şimdi minecraftı sizinde dediğiniz gibi çoğu insan sunucu açmak istiyor ve başarılı olamayınca kapatıyorlar ya kapatmayın yada açmayın ki bir süre sonra reklam filan vs yapılırsa sunucuların gelişeceğine inanıyorum.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
2015 - 2016 - 2017 senelerinde oyun beni çok sarıyordu hiç sıkılmadan bir sunucuda oynuyordum saatlerimi veriyordum. Sabah kalkar kalkmaz aklıma geliyordu oyun ve hemen giriyordum....
Fakat şimdi ne öle bir ortam ne de öyle bir sunucu kalmış durumda.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
2015-2017 arası harika bir oyunken son zamanlarda sıkmaya başladı oyuncusu düşmüş bir oyun premium satışında indirime gitmesi gerekirken fiyat yükseltiyor :) ne beklersin işte

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Gönül İster OpskyBlock Faction Dan Değişik Türler Üresin

Iceberg

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Iceberg

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Iceberg
bence gelecek nesil minecraftı sevebilir

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı