Sol Reklam
Sağ Reklam

175/204 mctr.provanas.com Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[mctr.provanas.com]<

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Sistemler aşırı eski ve hiç modern değil, bence berbat bir sunucu hakettiğini düşünmüyorum

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Sistemler aşırı eski ve hiç modern değil, bence berbat bir sunucu hakettiğini düşünmüyorum
Böyle düşündüğünüzü bilmek üzücü. Eski düşündüğünüz sistemler nelerdir? Teşekkürler

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Böyle düşündüğünüzü bilmek üzücü. Eski düşündüğünüz sistemler nelerdir? Teşekkürler
Tam tersi yeni sistem olarak eklemeniz gerekenler ne diye sormalısınız, şahsen ben özgü bir sistem göremedim. En azından özel modellemeler olsaydı, MCModelsten alıp koymak bence 3. sınıf sunucular için artık normal olmalı. Provanas gibi dev sunucular kendine özel modelci/builder tutamıyorsa ben hakettiklerini düşünmem (ana hub spawnınıda beleşe getirmişsiniz, onuda pek mantıklı bulmadım)

Sistem önerisi yapamam şuan kafam biraz dağınık ama özgü/yeni sistemler düşünmeniz yeterli

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
Tam tersi yeni sistem olarak eklemeniz gerekenler ne diye sormalısınız, şahsen ben özgü bir sistem göremedim. En azından özel modellemeler olsaydı, MCModelsten alıp koymak bence 3. sınıf sunucular için artık normal olmalı. Provanas gibi dev sunucular kendine özel modelci/builder tutamıyorsa ben hakettiklerini düşünmem (ana hub spawnınıda beleşe getirmişsiniz, onuda pek mantıklı bulmadım)

Sistem önerisi yapamam şuan kafam biraz dağınık ama özgü/yeni sistemler düşünmeniz yeterli
Öncelikle düzeltilmesi gerekenleri belirteyim:
1. Ana hub spawn beleş değil, ücret karşılığı satın alındı. Maalesef mimar bulmakta zorlanıyoruz.
2. Model her yerde kullanılmaz. Hubda performans yüksek olması için kullanılmıyor, bölümlerin içinde örneğin (avalon, vadi gibi) kendi yaptırdığımız modeller mevcuttur.

Özel mimar ve modelci ihtiyacımızı yurtdisindan sağlamak zor çünkü bildiğiniz üzere dolar kuru çok yüksek. Masrafimizin çoğu maalesef makinalara gidiyor. Biz daha çok topluluğun yardımları sayesinde ilerleyebiliyoruz. Kendi içimizde kadro eğitip, olabildiğince bu konuda geliştirmeye de gayret ediyoruz.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Öncelikle düzeltilmesi gerekenleri belirteyim:
1. Ana hub spawn beleş değil, ücret karşılığı satın alındı. Maalesef mimar bulmakta zorlanıyoruz.
2. Model her yerde kullanılmaz. Hubda performans yüksek olması için kullanılmıyor, bölümlerin içinde örneğin (avalon, vadi gibi) kendi yaptırdığımız modeller mevcuttur.

Özel mimar ve modelci ihtiyacımızı yurtdisindan sağlamak zor çünkü bildiğiniz üzere dolar kuru çok yüksek. Masrafimizin çoğu maalesef makinalara gidiyor. Biz daha çok topluluğun yardımları sayesinde ilerleyebiliyoruz. Kendi içimizde kadro eğitip, olabildiğince bu konuda geliştirmeye de gayret ediyoruz.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
1. yanıtınıza ithafen, Şuan güncel spawnınızı bilmiyorum ancak birkaç ay önce o yorumu yazdığımda girdiğimde gördüğüm spawnı başka bir sitede bedava olarak araştırma yaparken gördüm, birisi leakledimi v.s bilmiyorum ancak satın aldım demeniz bu durumun gerçekliğini değiştirmiyor. Ha faturayı atsaydınız gerçekten kanıtıyla sunup yeterli bir cevap vermiş olurdunuz. Paylaşılan sitede olan postun ne zaman paylaşıldığını bilseydim çok tatlı olurdu ancak maalesef.

2. yanıtınıza ithafen, Texture pack kullanmanız zorunlu değil, benim dememle kullanmanız zorunlu olmaz. Ancak koca oyun sunucularınız içerisinde kullandığınız modeller/textureların gerçekten yeterli olduğunu düşünüyor musunuz? Sanırsam aşk kasasında mcmodels aşk seti vardı onun dışında iyi bir şey hatırlamıyorum. Son dediğiniz şeyi çok güzel buldum, kendi ekosisteminizi güçlendirirken insanlarıda eğitmek çok efektif olmuş.

Konuyu uzatmamak adına burada ben kendi tarafımı sonlandırıyorum başarılar dilerim. Amacınızın çokta kötü olmadığını düşündüm 2. cevabınızdan sonra ama yinede birdaha global sunuculara bakıp kendi sunucunuza bakmanız çok iyi olur.

Son düzenleme:

Kritex

Engineer
Elmaslar
58
Puanlar
13.520
1. yanıtınıza ithafen, Şuan güncel spawnınızı bilmiyorum ancak birkaç ay önce o yorumu yazdığımda girdiğimde gördüğüm spawnı başka bir sitede bedava olarak araştırma yaparken gördüm, birisi leakledimi v.s bilmiyorum ancak satın aldım demeniz bu durumun gerçekliğini değiştirmiyor. Ha faturayı atsaydınız gerçekten kanıtıyla sunup yeterli bir cevap vermiş olurdunuz. Paylaşılan sitede olan postun ne zaman paylaşıldığını bilseydim çok tatlı olurdu ancak maalesef.

2. yanıtınıza ithafen, Texture pack kullanmanız zorunlu değil, benim dememle kullanmanız zorunlu olmaz. Ancak koca oyun sunucularınız içerisinde kullandığınız modeller/textureların gerçekten yeterli olduğunu düşünüyor musunuz? Sanırsam aşk kasasında mcmodels aşk seti vardı onun dışında iyi bir şey hatırlamıyorum. Son dediğiniz şeyi çok güzel buldum, kendi ekosisteminizi güçlendirirken insanlarıda eğitmek çok efektif olmuş.

Konuyu uzatmamak adına burada ben kendi tarafımı sonlandırıyorum başarılar dilerim. Amacınızın çokta kötü olmadığını düşündüm 2. cevabınızdan sonra ama yinede birdaha global sunuculara bakıp kendi sunucunuza bakmanız çok iyi olur.
Eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Hepimiz topluluğun iyiliği için emek sarfediyoruz, böyle değerli yorumlara açığız. İyi günler dilerim.

İsmetKİnq

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

clauds#0001

Elmaslar
15
Puanlar
8.805
Yer
Konya
Minecraft
xHyrixS
Twitter
claudsofficials
Üst sürüm olmasaydı sunucu geri kalabilirdi yükseltildiği iyi olmuş ama fps sorunu yaşayanlar için yapacak bişey yok Java tabanlı bir oyun.
Yakın zamanda yaşanan log4j açığı nedeniyle tüm bölümlerimizi 1.16 ve üst sürümlerine geçirme kararı aldık. Bilgisayarı üst sürüm gereksinimlerini karşılamayan arkadaşlar için durum kötü oldu ama geneli düşünerek hareket etmek durumunda kaldık.

SkyReach

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

mumay#9999

Elmaslar
1
Puanlar
160
Yer
Malatya
Minecraft
iXenia
Eskiden yektilisi olduğum sunucu, oldukça başarılı. Geçenlerde nostalji yaşamaya girdim SkyPvP'nin güncel sürümle değişmesi kötü olmuş 1.8'de kalması daha tatlı olabilirdi.

Aenux

Vizmo Studio
Emekli
Vizmo Studio
Yasaklandı

Discord:

aenux

Elmaslar
149
Puanlar
2.770
Yer
idc
Minecraft
AenuxC
Tasarımsal olarak değişikliğe gitmeniz çok hoş olmuş.

KnightForApplez

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
72
Puanlar
13.420
Minecraft
KnightForEyes
Ah evet Ölü konuya yazmak.
8 AYLIK KONU

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev

KnightForApplez

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
72
Puanlar
13.420
Minecraft
KnightForEyes
raporlamak yerine mesaj yazman
Bu konuya yazalı 2-3 hafta oldu. Fakat Konunu Sahibi arkadaşımız yeni bir konu açmak yerine bu konuyu Üste attığından böyle gözüküyor yani benim yada senin hatan deyil.

asvk

Örümcek Hoşt!

Discord:

ilovemaju

Elmaslar
236
Puanlar
1.805
Yer
Sivas
Minecraft
ILoveMaju09
Kendisi Şahaeser Bir Sunucudur Önü Açık Sağlam Bir Yer Başarılar <3

ihsan8070

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
eskiden çok oynardım burada mükemmel bir sunucu

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı