Sol Reklam
Sağ Reklam

Prototype - Sistem gereksinimleri

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
yeni_logo.png

0000008856.1920x1080.jpg

Tek kişilik ordu olabilmeniz için gereken sistem gereksinimleri!
Devasa bir orduya kafa atıp burnunuz kanamadan orduyu yok edebildiğiniz Prototype'ın sistem gereksinimleri konusuna hoş geldiniz! Bundan hemen önceki inceleme konumda Prototype'ı incelemiştim. O konuya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

0000008860.1920x1080.jpg

Prototype'ın incelemesinden küçük bir kesit ile başlamak istiyorum konuya. Emin olun ki bu kesit oyunu size küçük bir özet geçebilir.
Etrafında ne kadar şeyi parçalar, ne kadar kan dökersen o kadar para kazanırsın. Bu paralarla yeni yükseltmeler açar, gücüne güç katarsın. Dev yumruktan, ürkütücü bıçağa birçok ekipman ve silahla rakiplerini kana bula. İster bir pençe alıp aynı anda tonlarca kişi öldür, ister zırh alıp sana ateş eden askerleri seyret. Bir binaya çık, süzüle süzüle aşağı in.

Koşma hızın, zıplama yüksekliğin ve kuvvetin normal insanların binlerce kat üstünde. Senden gelen tek bir parmak darbesi onların kafasını kopartabilir. Fakat kim sana bu kadar merhametli olmanı söylüyor ki? Sadece kafasını kopartmak yetmez, üzerine dev bir yumrukla vur, tüm organları ve vücudundaki tüm kan New York'u boyasın.

Daha fazla beklemek istemiyor musunuz? Evet, bende istemiyorum. İşte sistem gereksinimleri.
İşletim sistemi: Windows® XP (Service Pack 3) veya Windows Vista®.
İşlemci: Intel® Core™2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 4000+ veya daha iyileri.
Bellek: Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM.
Ekran kartı: All NVIDIA® GeForce® 7800 GT 256MB veya daha iyileri. Tüm ATI Radeon™ X1800 serisi, 256 MB veya daha iyileri.
DirectX sürümü: Microsoft DirectX 9.0c.
Depolama: 8GB boş alan.
Ses kartı: DirectX® 9.0c destekli ses kartı.

Görüldüğü üzere Prototype'ın gereksinimleri pekte yüksek değil.

0000008861.1920x1080.jpg

Bu konumda buraya kadardı. Başka bir konumda görüşmek üzere, iyi forumlar!

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
yeni_logo.png

Eki Görüntüle 39103

Tek kişilik ordu olabilmeniz için gereken sistem gereksinimleri!
Devasa bir orduya kafa atıp burnunuz kanamadan orduyu yok edebildiğiniz Prototype'ın sistem gereksinimleri konusuna hoş geldiniz! Bundan hemen önceki inceleme konumda Prototype'ı incelemiştim. O konuya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 39104

Prototype'ın incelemesinden küçük bir kesit ile başlamak istiyorum konuya. Emin olun ki bu kesit oyunu size küçük bir özet geçebilir.

Daha fazla beklemek istemiyor musunuz? Evet, bende istemiyorum. İşte sistem gereksinimleri.

Görüldüğü üzere Prototype'ın gereksinimleri pekte yüksek değil.

Eki Görüntüle 39105

Bu konumda buraya kadardı. Başka bir konumda görüşmek üzere, iyi forumlar!

Bu konudaki içerikleri açtığın tanıtım konusuna koyabilirdin bence daha yararlı olurdu.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı