• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

PromiseNetwork | OPSKYBLOCK | 1.8x | VipHammade | OtoEvent | Piyango | Sanal Market

Muhammed Efe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Bu sunucuda zamanında adminlik yaptım. CraftStrest'de eskiden çok emeğim vardı. Ama sonradan olaylar karışmıştı. Promise Network'un geri dönmesine sevindim. Yeni sunucunuzun tek eksiği bana kalırsa Haritalar birazcık daha güzel buildler geliştirilirse kusursuz bir sunucu ortaya çıkar!​
Teşekkürler panpa :) eski ekibi zor topluyorum artık.en kısa sürede inşallah kalkcaz ayaga :)

Elmaslar: YigitReisOffical

Yusufeakdemir

23 Haziran 2016
22
1
420
Sunucunun Buildleri gelişebilir güzele benziyor bir ara gelip bakıcam :)Ek olarak sunucuya girmiyor
bide forumda yazılan yazılara cevap vermeni tavsiye ederim :)

Muhammed Efe

Byİlke

Fırında Isıttığım İlk Taş

Bu sunucuda zamanında adminlik yaptım. CraftStrest'de eskiden çok emeğim vardı. Ama sonradan olaylar karışmıştı. Promise Network'un geri dönmesine sevindim. Yeni sunucunuzun tek eksiği bana kalırsa Haritalar birazcık daha güzel buildler geliştirilirse kusursuz bir sunucu ortaya çıkar!​
Ben Hayla Buralardayım :)

Elmaslar: YigitReisOffical