Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Projemiz için (ÜCRETLİ) Web Developer / Grafik Tasarımcı ARIYORUM! Direk DC Ekleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CebeciKaan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
6.450
Minecraft
KaanCebeci
Merhabalar değerli dostlar. Bizimle çalışmak istermisiniz?
Bir projemiz var ve onun üzerinde çalışmalar sürdürüyoruz. Bunun için tabikide kadro açığımız var, kadromuza yeni kişileri almak ve onlarla birlikte yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun için sizlere Conquest kadrosunda bulunmanız için haberde bulunuyorum. Konuyu dikkate alan kişiler beni discord üzerinden ekleyebilir ve rahatça görüşebilirim. Onaylanan kişiler geçikmeden kadroya dahil olucaktır.

Kadro Alımlar hakkında;

Supporter (Rehber)
Kendinden emin, duyarlı ve düşünceli birisi olması yeterlidir. Aynı zamanda saygılı ve mantıklı düşünebilen biri olması gerekli. Aynı zamanda rehberlik konusunda biraz tecrübeli olması gerekmektedir. (Dip Not: Sunucumuzda Admin/Mod gibi rütbeler yoktur ve Staff levellendirmeleri vardır bunun için başlangıç olarak Suppoter alınıyor devamında yükseliyor.)

Builder (Mimar)
Tek çalışan birisi olabilir, aynı zamanda ekip halindede katılabilir, tabikide daha önce bir tecrübesi olması gerekiyor ve hayal gücünün biraz kuvvetli olması gerekli "World Edit" gibi pluginlere aşina olmalı..

Developer (Geliştirici)
Web Developer / Game Developer olarak ikiye ayrılabilir oyun içi geliştirmeler ve site içi geliştirmeler ile ilgilenicek sabit kişiler olucaklardır. Tecrübeli olmaları şart çünkü geliştirme konularında biraz ciddiyiz.

Konuyu okuduysanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız (Discord Üzerinden ulaşabilirsiniz)

Management
- Kaanki0#9224

The Head Staff
- CƛNarrowly#3745

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı