Projelerinizde Rol Alabilirim

virafora

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
135
Discord
virafora#7229
Merhaba ben virafora. Bir süredir bilgisayar ile sıkı bir dostum. Bu dostluk bana: yazılım alanında gelişmeyi, arkadaş bulmayı, insanlar ile uzaktan bağ kurmayı, yabancı dilimi geliştirmeyi, her şeyi sorgulamamı, meraklanmamı ve özgür bir dünyayı öğretti.

Sizin ve ekibiniz için aşağıdaki şeyler yapabilirim.

İşlerinizi kolaylaştırabilirim.
Projeleriniz için çeşitli botlar ve uygulamalar kodlayabilirim.

Discord sunucularınız için: yönetim, destek, eğlence ve müzik gibi çeşitli fonksiyonlara sahip botlar kodlayabilirim. Oyuncularınızın verilerini kolayca bulut sunuculara depolamak için Python ile uygulamalar kodlayabilirim.

Linux Dünyasında size rehberlik edebilirim.

Linux sunucularınızın güvenliğini artırmak ve daha verimli kullanmanızda size rehberlik edebilirim. Linux sunucularınızda kullanabileceğiniz çeşitli uygulamaları kurabilir ve kullanımını size öğretebilirim.

Sunucunuzun kullanımını ve yönetimini kolaylaştırmak adına sanal sunucunuza: Pterodactyl Panel ya da Pufferpanel kurulum yapabilir ve kullanımı hakkında bilgi verebilirim.

Etkileyici yazılar yazabilir ve çevirmenlik yapabilirim.

Oyun içerisindeki ve Discord sunucunuzdaki duyuruları ve forumlardaki yazılarınızı TDK'ye uygun ve anlaşılır bir şekilde yazabilirim.
İngilizce config dosyalarını Türkçeleştirebilir ve gerekli ayarlamaları yapabilirim.

Eklenti paketlerinizi düzenleyebilir, yenileyebilirim ve fikir üretebilirim.

Halihazırda bulunan eklenti paketinize eklemeler/düzenlemeler yaparak optimizasyonu artırabilir ve oyuncuların seveceği özellikler yapabilirim.
Projeleriniz için inovatif fikirler üretebilir ve bunların hayata geçmesini sağlayabilirim.
Ekibiniz ile beraber sıfırdan paket toplayabilir ve fikir paylaşımında bulunabilirim.

Projelerinize katılırken hiçbir ücret talep etmiyorum. Ben bir yks öğrencisiyim ve kafamı dağıtmak için bir şeyler yapmak istiyorum. Günde birkaç saat (hafta sonları belki biraz daha fazla) ayırabileceğim projelerde bulunmak ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorum. Discord ya da mail üzerinden benimle iletişim kurarsanız uzun uzun konuşmaktan memnuniyet duyarım.

Benimle ilgili ya da herhangi bir şey ile ilgili sohbet etmek için:
mail: [email protected]
discord: virafora#7229
teşekkürler.​

Scarfac€

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
17
Puanlar
910
Minecraft
Tavsiye etmiyorum.

KollariSwain

😎🤏
Altın Üye
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
71
Elmaslar
675
Puanlar
3.560
Discord İzni
Minecraft
Discord
KollariSwain#2492

cherrydev

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Puanlar
495
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
suddlefrv#0002
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı