• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Ekip Tanıtımı Project Alpha | Grafik Tasarım, Eklenti, Eklenti Paketleri, Script, Discord bot, WebScript ve dahası! | Siz hayal edin onlar yapsın!

Akrei!

Project Alpha 🔥
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
317
Minecraft
Tasarımı editlemek güzel fikir maalesef kaldırtmaktan başka çarem kalmadı.
Project alpha ekibinden kazanç sağlayıp project alpha ekibine karşı yaptığınız hizmetlerin kaldırılmasını istiyorsanız kazandığınız ücretleri geri alalım.

Kreof

"Only" those who are on the right track win.
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
146
Project alpha ekibinden kazanç sağlayıp project alpha ekibine karşı yaptığınız hizmetlerin kaldırılmasını istiyorsanız kazandığınız ücretleri geri alalım.
Senin konuşmaya hakkın olduğunu sanmıyorum. Komisyona gelince vereceksiniz diyordun verdik. Bize sağladığınız tek şey satış yapma yetkisi oldu.

Akrei!

Project Alpha 🔥
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
317
Minecraft
Senin konuşmaya hakkın olduğunu sanmıyorum. Komisyona gelince vereceksiniz diyordun verdik. Bize sağladığınız tek şey satış yapma yetkisi oldu.
Merhaba, @Kreof bu konuşmayı ciddi yapıyorum çünkü konuyu bitirmeyip uzatıcak gibisin.
Project Alpha ekibinin sağladığı tek şey satış yetkisi değildir, bunu sende biliyorsun.

Ekibimizin sağladıkları;

- Üstüne kafa tutmadığın sürece güzel bir ortam.

- Para harcamadan adını duyurma & satış yapma.

- Abi kardeş gibi birbirimize destek çıkma. (Tabi bazı konularda işler değişir)

ve daha birkaç şey.

Gelelim bu uzattığın tasarım konusuna.

Gönüllü olarak
yapmış olduğun bu tasarım tamamen project alpha'ya aittir, her ne kadar sen yapmış olsanda bunu project alpha ekibine yaptın. Ekipten tartışarak çıktığından dolayı saçma sapan nedenlerle bizim ayağımızı kaydırmayı düşünüyorsun.
Maalesef ayağımızı kaydırmana fırsat verdirmeyeceğim, bu saçma nedenler yetersiz.

Uzatmana gerek yok, her ne kadar ekipten çıksanda bu tasarımı project alpha adına yaptın. Senin ekip adına yaptığın şeyi geri çekmiyeceğiz. Uslu ve sabırlı biri olursan ileride değiştirebiliriz ancak böyle yaptığın sürece bu tasarım değişmeyecektir.

Kreof

"Only" those who are on the right track win.
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
146
Merhaba, @Kreof bu konuşmayı ciddi yapıyorum çünkü konuyu bitirmeyip uzatıcak gibisin.
Project Alpha ekibinin sağladığı tek şey satış yetkisi değildir, bunu sende biliyorsun.

Ekibimizin sağladıkları;

- Üstüne kafa tutmadığın sürece güzel bir ortam.

- Para harcamadan adını duyurma & satış yapma.

- Abi kardeş gibi birbirimize destek çıkma. (Tabi bazı konularda işler değişir)

ve daha birkaç şey.

Gelelim bu uzattığın tasarım konusuna.

Gönüllü olarak
yapmış olduğun bu tasarım tamamen project alpha'ya aittir, her ne kadar sen yapmış olsanda bunu project alpha ekibine yaptın. Ekipten tartışarak çıktığından dolayı saçma sapan nedenlerle bizim ayağımızı kaydırmayı düşünüyorsun.
Maalesef ayağımızı kaydırmana fırsat verdirmeyeceğim, bu saçma nedenler yetersiz.

Uzatmana gerek yok, her ne kadar ekipten çıksanda bu tasarımı project alpha adına yaptın. Senin ekip adına yaptığın şeyi geri çekmiyeceğiz. Uslu ve sabırlı biri olursan ileride değiştirebiliriz ancak böyle yaptığın sürece bu tasarım değişmeyecektir.
Çocuk mu kandırıyorsun? Beni enayi sandın galiba. Ekip içerisinde senden daha iyisini buluruz diyordun. Madem daha iyisini buluyorsun kullanma.

Akrei!

Project Alpha 🔥
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
317
Minecraft
Çocuk mu kandırıyorsun? Beni enayi sandın galiba. Ekip içerisinde senden daha iyisini buluruz diyordun. Madem daha iyisini buluyorsun kullanma.
Bulmadık dedim mi sana? Her tasarım konusu paylaştığımızda seni etiketleyeceğim bunu unutma.
"Uslu ve sabırlı biri olursan ileride değiştirebiliriz ancak böyle yaptığın sürece bu tasarım değişmeyecektir." konu burada kapanmıştır.

BRKN

deli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
151
Minecraft
Bulmadık dedim mi sana? Her tasarım konusu paylaştığımızda seni etiketleyeceğim bunu unutma.
"Uslu ve sabırlı biri olursan ileride değiştirebiliriz ancak böyle yaptığın sürece bu tasarım değişmeyecektir." konu burada kapanmıştır.
uslu olup olmamasını ne zamandan beri sana soruyor sayın akrei bey?

Akrei!

Project Alpha 🔥
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
317
Minecraft
uslu olup olmamasını ne zamandan beri sana soruyor sayın akrei bey?
Benden kaldırmamı bekliyorsa olması gereken bu. Daha fazla uzatmanıza gerek yok gereken cevap yukarda bundan sonra size yanıt vermeyeceğim.

NotNull

Odunlara Vur Vur Vur!
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Minecraft

Akrei!

Project Alpha 🔥
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
317
Minecraft
Acaba diyorumki mc-tr takımları olarak aynı slogandan bıkmadık mı ?
Açıkcası slogana pek önem vermemekteyim, nede olsa önemli olan hizmet.
Genede görüşün için teşekkür ederim, bu görüşünü göz önünde bulunduracağım, müsait olduğum bir zamanda değiştireceğim.

Fandex

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Minecraft
Tasarımlar bana biraz sade gibi geldi .

Tifany

Don't panic, ORGANISE!
Deneme Destek
Mentör
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
199
Minecraft
Bol satışlar dilerim umarım hedeflediğiniz yerlere gelirsiniz fakat konu tanıtım konusu olmaktan çıkmış gibi sanki :/​

Lynchs

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Project Alpha
Premium
En iyi cevaplar
18
Elmaslar
900
Bol satışlar dilerim umarım hedeflediğiniz yerlere gelirsiniz fakat konu tanıtım konusu olmaktan çıkmış gibi sanki :/​
Konu tasarımını değiştirme aşamasındayız yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. <3

Yukarı Alt