Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tanıtım Profil plugini | Ücretsiz | #CAN147 - Skyblock Sunucular için!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CAN147
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 3.001
  • Etiketler Etiketler
    skyblock
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C

CAN147

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşim nasilsin umarım iyisindir :) kendine iyi bakiyor musun?
umarım iyi bakiyorsundur şimdi konumuza dönelim
sizlere yeni yapmış olduğum profil pluginini tanıtıcagim fazla kişileştirme
özellligi yok sadece plugini sunucunuza aticaksiniz
daha sonra /profil yazarak profilinize erişebilirsiniz
detayli bilgi için konuyu okumaya devam et!
Config bulunmamaktadir ilerliyen versiyonlarda kişileştirmeye açık olucak!

Gerekli plugin:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

lb5Xqp.png

/Profil komutuyla profil gui menüsünü açabilirsiniz
Profili açabilmesi için şu yetkiyi vermeniz gerekiyor
| profil.yetki |

GyM7Gy.png

kXdQaA.png

Pluginini indirmeye başla link
Videonun altinda bulunmaktadir :) beğenmeyi unutma!

Virüs kontrol algılaması

Bence başarılı, güzel olmuş.

Ancak şunlarıda söylemek isterim, bazı yazılanlar tablo plugini ile de yapılabilincek şeyler Ölme,Öldürme gibi

Ancak şunlarıda söylemek isterim, bazı yazılanlar tablo plugini ile de yapılabilincek şeyler Ölme,Öldürme gibi
Profil oldugu için sabit olarak gui ile yaptım ama tablo ile de yapilabilir
Fazla zorlicak birşey değil yanlız tablonun kişileştirme kısmı biraz daha zorlayici bu yüzden
Ben sabit olarak gui ile yaptım gün hediye kismı filan da ekliyebilirim hala düşünüyorum

Abi madalya ve like sistemide eklense güzel olur like oyunucya like vericek falan :D yanlız /medya da olsun medayada en çok like alanlar en çok ada kleveli olanlar yazssın bü menüde madalay sistemide hataBildiren aktif gibi madalyalar olsun

Güzel olmuş plugin bence groupmanager uyumluda yapmalısın :)

Abi madalya ve like sistemide eklense güzel olur like oyunucya like vericek falan :D yanlız /medya da olsun medayada en çok like alanlar en çok ada kleveli olanlar yazssın bü menüde madalay sistemide hataBildiren aktif gibi madalyalar olsun
Güzel fikir :) eklerim bi ara
Güzel olmuş plugin bence groupmanager uyumluda yapmalısın :)
Teşekkürler olabilir Pex: True - GroupManager: True gibi seçenekler eklicegim zaten

pex yerine group manager yapsak bişe farkedermi ?
ayrıca /is level çekmeden /profil'e bakarsak gerçek levelimi gösterir yoksa /is level çekemden önceki levelimi ?
önerim :) AnimatedMenu pluginindeki gibi renk değiştirebilsin işte :D örnek ada leveline geldik bloğun ismi durucak fakat level: yazan yerden titlemanagerdaki gibi renkler geçicek efsane olur :D

Ücretli bekliyordum ama ücretsizde iyiymiş :)

Ücretli bekliyordum ama ücretsizde iyiymiş :)
Güncellemeler yaptikta yenilik ne kadar kaliteli olursa ücretli olur daima :)
pex yerine group manager yapsak bişe farkedermi ?
ayrıca /is level çekmeden /profil'e bakarsak gerçek levelimi gösterir yoksa /is level çekemden önceki levelimi ?
önerim :) AnimatedMenu pluginindeki gibi renk değiştirebilsin işte :D örnek ada leveline geldik bloğun ismi durucak fakat level: yazan yerden titlemanagerdaki gibi renkler geçicek efsane olur :D
Malesef pex kullanman gerekiyor ve pex önerimdir süreli vip verme v.b kaliteli bir permissions plugini
Renkler mi değişmesini tavsiye ediyorsun?

Güncellemeler yaptikta yenilik ne kadar kaliteli olursa ücretli olur daima :)

Malesef pex kullanman gerekiyor ve pex önerimdir süreli vip verme v.b kaliteli bir permissions plugini
Renkler mi değişmesini tavsiye ediyorsun?
hani titlemanagerda başlık üzerinden renk geçiyorya onun gibi diyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı