Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Prisoners Grafik - İmza - Ayraç - Tek Resim - Photoshop kit. Ve daha fazlası....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Prisoners

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
48
Puanlar
0
rJGr6B.png

İmza seçenekleri;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
Market bilgilerinizi yazacağınız afiş;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
Minecraft Sunucu Ayraç;

Yönlendirme;

Tasarım satın alan kişiler bu alana yazılacaktır;
  • @CanYanli61 / Ekonomik paket + imza. Bizi seçtiğin için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam sizden çok şey bekliyorum, başarılısınız.

Başarılısınız hakkaten. başarılar

Hocam yazım hatasından geçinilmiyor.. '':/''

Gayet başarılı işler çıkartacağınızı düşünüyorum fakat sanki olurundan fazla bir yazım hatası mevcut. Geri kalan herşey güzel, başarılar ve bol satışlar. <3

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkürler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkürler.
Yaparken yazıyı 5. Defa okudum her hangi bir yazım hatası mecvut değil. İyi forumlar.... (Minik göz kaçamakları değiştiriliyor)
Teşekkürler. Yazım hatası yoktur iyi forumlar.
Teşekkürker.

Amacım konuyu baltalamak değil, konunuzun güzel olduğunu belirttim zaten. Yazım hatasını gözüme çarptığı için belirttim zaten. Önemli yazılar bölümünü iyice okursanız görebilirsiniz. Tekrar diyorum, amacım konuyu baltalamak değil, iyi forumlar.

Yanlış anladınız .d farkındayım baltalamadığınızın, fakat bu tasarımı yaparken uykum vardı. Gözümden kaçmış olabilir. Şimdi düzeltiyorum zaten... :|[DOUBLEPOST=1513108196,1513105581][/DOUBLEPOST]
Bu arada yazım hatalarından geçilmiyor demişsinde. Bir an olsun bi korktum o kadar mı kötü yazmışım diye. Şöyle yazılara baktım 2. Tane yazım hatası mevcutmuş. Olsun yerine olur yazmışım verildikten yazmam gerekirken verilten yazmışım ve bunlara bakarak yazım hatasından geçilmiyor edemiz bu yazıyı düşüncesizce yazdığınız anlamına gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı