Sol Reklam

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
ExVbHp.jpg

Premium Olmadan Nasıl Skin-Cape Değiştirilir?
Zararı yok, hem de ücretsiz!

Giriş
Eveet, bugün sizlere faydalı olabilecek bir konuyla karşınızdayım. Hepimiz premium hesaplara sahip olmak istiyoruz. Ülkemizin ekonomisine, gidişatına ve artan dolar kuruna baktığımız zaman maalesef ki vazgeçiyoruz. Premium bir hesaba sahip olmadan da cape, skin veya bir başka özellikleri ücretsiz şekilde değiştirebiliyoruz. Tabii ki iyi olmasının yanı sıra kötü yanları da mevcut. Örneğin, kendimize özgü isim seçememek, kullandığımız capelerin başkaları tarafından görünmemesi..
Hadi, nasıl yapılıyormuş öğrenelim;

1- Premium olmadan nasıl skin değiştirebilirim?

İlk olarak söylemek istediğim şeyler var. Ücretsiz olarak skin değiştirmek istiyorsak kendimize özgü bir isim kullanamıyoruz. Bu yüzden de seçeceğimiz skinlerin isimleri engel yaratabiliyor. Şimdi
NameMC sitesine girelim ve kendimize uygun olan skini seçelim.

ExJitb.png

Beğendiğimiz skinin üzerindeki isimi kopyalayıp kullandığımız launcherin ayarlar kısmına geliyoruz. İsmimizi kopyaladığımız isimle değiştiriyoruz ve yeni skinimizin zevkini tadıyoruz!

ExJ3jv.png

2- Premium olmadan nasıl skin değiştirebilirim?
Tabii ki de diğer maddeler gibi bu maddeninde eksi yönleri bulunuyor. Ücretsiz cape kullanmak için Forge Mod kullanıyoruz. Bu da capemizi başkalarının görememesi demek oluyor. Şimdi nasıl ücretsiz şekilde yapacağımıza geçelim;

İlk olarak
Minecraft Forge(1.7.10-1.8.9) kuruyoruz. Bu modun kurulumunu bilmiyorsan buraya tıklayarak öğrenebilirsin. Forge modumuzu kurduktan sonra mods içerisine Advanced Cape modunu atıyoruz. Yüklemeyi yaptıktan sonra oyuna giriyoruz ve aşağıdaki işlemlere geçiş yapıyoruz.

ExrRK6.jpg

Oyun içerisine giriş yaptıktan sonra "C" tuşuna basarak "Set Cape URL" menüsünü açıyoruz. Buradan istediğimiz capenin direkt linkini ekleyerek kullanabiliriz. Eğer cape seçmekte zorlanıyorsanız buraya tıklayarak güzel capelerin bulunduğu adrese gidebilirsiniz. Son olarak "Set URL" yaparak yeni capemizin tadını çıkarabiliriz!

ExrV0p.jpg

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Gerçekten yararlı bir konu olmuş şefim. Teşekkürler

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse Minecraft oyuncularının ücretsiz olarak değişime gitmesini doğru bulmuyorum fakat cidden oyuna para vermek istemeyen oyuncular bu geçici yöntemler ile yapabilir. Her ne kadar desteklemesem bile yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Eline sağlık!

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Doğruyu söylemek gerekirse Minecraft oyuncularının ücretsiz olarak değişime gitmesini doğru bulmuyorum fakat cidden oyuna para vermek istemeyen oyuncular bu geçici yöntemler ile yapabilir. Her ne kadar desteklemesem bile yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Eline sağlık!

Yani dediğin gibi dolar kuru ortada. Premium fiyatları uçtuğu için geçici yöntem sunalım dedik.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Eski capeler sıktı artık. Cape devrimini Badlion Client mükemmel bir şekilde değiştirdi. Cape alacak olsam Badlionun capelerinden alırım. Ayrıca premium sahibi olmak o kadar zor değil. Bir sürü güvenilir premium satan site var. Orjinal fiyatının altına hemde. Ben premiumumu 3 yıl önce 1 dolara aldım ve herşeyi değişiyor. Bu biraz araştırma meselesi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yani dediğin gibi dolar kuru ortada. Premium fiyatları uçtuğu için geçici yöntem sunalım dedik.

Evet ben Premium aldığım zaman Euro 3.5 lira idi. 60-70 lira gibi fiyata 2016'da satın almıştım. Şu an 154,36 TL'yi görmüş :(

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
5-6 liralık premiumun güvenilirliğini bilemeyeceğim..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Uzun zamandan beridir kullandığım bir mod. Hele o Survival Games zamanlarında arkama takardım sonra go go win almaya :D Sonra gittim kendime cape aldım. Şuan yeni hesaba geçtim yani bu moda çok zaman harcadım :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
5-6 liralık premiumun güvenilirliğini bilemeyeceğim..
5-6 liralık premium alacak olan almasın zaten bi zahmet. Forumda 2 kategori insan var zaten. Ya öğrenci ya da kendi parasını kazanabilen. Öğrenciysen biraz tutumlu davranıp para biriktirerek alabilirsin. Minecraft hesabı almayıp tüm harçlığını League of Legends a yatıranlar var. Ben yıllarca ailemin bana yeni bilgisayar almasını bekledim ama bazen hayatta bazı şeyler için kendin çabalaman gerek. Yazın 3 ay çalıştım ve gaming leptop aldım. Part time işte çalışıp oyunlarda para kazanmak için harcayabilirsin. Birşeyi en kolayca nasıl yaparız diye düşünmemeliyiz. Hayatın kuralı bu. Bir şey istiyorsan emek sarf etmelisin.

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Bunlara Hiç Gerek Yok. Vereceğim Launcheri İndirin İsim Girip Giriş Yapın Sonra Settingsden Skin & Cape Yapabilirsiniz.

Tıkla İndir.

Tıka Virus Taramasına Git. ( 7 Virus Normaldir Crack Oyun İndiriyorsunuz 0 Virus Beklemediniz Herhalde ? Ki Orda Yeşil Onay Tiki Vermiş Yani Dosya Virussuz Demiş)

Şüphesi VS Olan Eklesin Ekran Açıp Gösteriyim Aluze#1861

Son düzenleme:

fugue

Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Bunlara Hiç Gerek Yok. Vereceğim Launcheri İndirin İsim Girip Giriş Yapın Sonra Settingsden Skin & Cape Yapabilirsiniz.. (Link Moderatör Tarafından Kaldırıldı)

Virüstotal eklemen gerek.

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı