cosmicfugue

Everything you can imagine is real.
Genel Yetkili
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.064
Puanlar
5.195
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#0001
Minecraft
cosmicfugue

Premium Olmadan Nasıl Skin-Cape Değiştirilir?
Zararı yok, hem de ücretsiz!

Giriş
Eveet, bugün sizlere faydalı olabilecek bir konuyla karşınızdayım. Hepimiz premium hesaplara sahip olmak istiyoruz. Ülkemizin ekonomisine, gidişatına ve artan dolar kuruna baktığımız zaman maalesef ki vazgeçiyoruz. Premium bir hesaba sahip olmadan da cape, skin veya bir başka özellikleri ücretsiz şekilde değiştirebiliyoruz. Tabii ki iyi olmasının yanı sıra kötü yanları da mevcut. Örneğin, kendimize özgü isim seçememek, kullandığımız capelerin başkaları tarafından görünmemesi..
Hadi, nasıl yapılıyormuş öğrenelim;

1- Premium olmadan nasıl skin değiştirebilirim?

İlk olarak söylemek istediğim şeyler var. Ücretsiz olarak skin değiştirmek istiyorsak kendimize özgü bir isim kullanamıyoruz. Bu yüzden de seçeceğimiz skinlerin isimleri engel yaratabiliyor. Şimdi
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
sitesine girelim ve kendimize uygun olan skini seçelim.

Beğendiğimiz skinin üzerindeki isimi kopyalayıp kullandığımız launcherin ayarlar kısmına geliyoruz. İsmimizi kopyaladığımız isimle değiştiriyoruz ve yeni skinimizin zevkini tadıyoruz!

2- Premium olmadan nasıl skin değiştirebilirim?
Tabii ki de diğer maddeler gibi bu maddeninde eksi yönleri bulunuyor. Ücretsiz cape kullanmak için Forge Mod kullanıyoruz. Bu da capemizi başkalarının görememesi demek oluyor. Şimdi nasıl ücretsiz şekilde yapacağımıza geçelim;

İlk olarak
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
kuruyoruz. Bu modun kurulumunu bilmiyorsan
tıklayarak öğrenebilirsin. Forge modumuzu kurduktan sonra mods içerisine
modunu atıyoruz. Yüklemeyi yaptıktan sonra oyuna giriyoruz ve aşağıdaki işlemlere geçiş yapıyoruz.

Oyun içerisine giriş yaptıktan sonra "C" tuşuna basarak "Set Cape URL" menüsünü açıyoruz. Buradan istediğimiz capenin direkt linkini ekleyerek kullanabiliriz. Eğer cape seçmekte zorlanıyorsanız
tıklayarak güzel capelerin bulunduğu adrese gidebilirsiniz. Son olarak "Set URL" yaparak yeni capemizin tadını çıkarabiliriz!

DarkLord

Yalan söylemem, ancak doğruyu söylemeyebilirim.
Usta Moderatör
MC-TR Donator
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
514
Puanlar
2.140
Steam
Gokdeniz1881
Discord
DarkLord#3710
Minecraft
RangerKid
Gerçekten yararlı bir konu olmuş şefim. Teşekkürler

cosmicfugue

Genel Yetkili
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.064
Puanlar
5.195
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#0001
Minecraft
cosmicfugue

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.927
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Doğruyu söylemek gerekirse Minecraft oyuncularının ücretsiz olarak değişime gitmesini doğru bulmuyorum fakat cidden oyuna para vermek istemeyen oyuncular bu geçici yöntemler ile yapabilir. Her ne kadar desteklemesem bile yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Eline sağlık!

cosmicfugue

Genel Yetkili
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.064
Puanlar
5.195
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#0001
Minecraft
cosmicfugue
Doğruyu söylemek gerekirse Minecraft oyuncularının ücretsiz olarak değişime gitmesini doğru bulmuyorum fakat cidden oyuna para vermek istemeyen oyuncular bu geçici yöntemler ile yapabilir. Her ne kadar desteklemesem bile yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Eline sağlık!
Yani dediğin gibi dolar kuru ortada. Premium fiyatları uçtuğu için geçici yöntem sunalım dedik.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
822
Puanlar
4.240
Discord
Citrus#4361
Minecraft
HyperCitrus
Eski capeler sıktı artık. Cape devrimini Badlion Client mükemmel bir şekilde değiştirdi. Cape alacak olsam Badlionun capelerinden alırım. Ayrıca premium sahibi olmak o kadar zor değil. Bir sürü güvenilir premium satan site var. Orjinal fiyatının altına hemde. Ben premiumumu 3 yıl önce 1 dolara aldım ve herşeyi değişiyor. Bu biraz araştırma meselesi.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.927
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Yani dediğin gibi dolar kuru ortada. Premium fiyatları uçtuğu için geçici yöntem sunalım dedik.

Evet ben Premium aldığım zaman Euro 3.5 lira idi. 60-70 lira gibi fiyata 2016'da satın almıştım. Şu an 154,36 TL'yi görmüş :(

cosmicfugue

Genel Yetkili
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.064
Puanlar
5.195
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#0001
Minecraft
cosmicfugue
5-6 liralık premiumun güvenilirliğini bilemeyeceğim..

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.927
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
432
Puanlar
840
Steam
enesaktas18
Discord
EnesAktas#0001
Minecraft
HiddenLethe
Uzun zamandan beridir kullandığım bir mod. Hele o Survival Games zamanlarında arkama takardım sonra go go win almaya :D Sonra gittim kendime cape aldım. Şuan yeni hesaba geçtim yani bu moda çok zaman harcadım :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
822
Puanlar
4.240
Discord
Citrus#4361
Minecraft
HyperCitrus
5-6 liralık premiumun güvenilirliğini bilemeyeceğim..
5-6 liralık premium alacak olan almasın zaten bi zahmet. Forumda 2 kategori insan var zaten. Ya öğrenci ya da kendi parasını kazanabilen. Öğrenciysen biraz tutumlu davranıp para biriktirerek alabilirsin. Minecraft hesabı almayıp tüm harçlığını League of Legends a yatıranlar var. Ben yıllarca ailemin bana yeni bilgisayar almasını bekledim ama bazen hayatta bazı şeyler için kendin çabalaman gerek. Yazın 3 ay çalıştım ve gaming leptop aldım. Part time işte çalışıp oyunlarda para kazanmak için harcayabilirsin. Birşeyi en kolayca nasıl yaparız diye düşünmemeliyiz. Hayatın kuralı bu. Bir şey istiyorsan emek sarf etmelisin.

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
70
Discord
Aluze#1861
Minecraft
AluzeTheKing
Bunlara Hiç Gerek Yok. Vereceğim Launcheri İndirin İsim Girip Giriş Yapın Sonra Settingsden Skin & Cape Yapabilirsiniz.

( 7 Virus Normaldir Crack Oyun İndiriyorsunuz 0 Virus Beklemediniz Herhalde ? Ki Orda Yeşil Onay Tiki Vermiş Yani Dosya Virussuz Demiş)

Şüphesi VS Olan Eklesin Ekran Açıp Gösteriyim Aluze#1861

Son düzenleme:

cosmicfugue

Genel Yetkili
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.064
Puanlar
5.195
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#0001
Minecraft
cosmicfugue
Bunlara Hiç Gerek Yok. Vereceğim Launcheri İndirin İsim Girip Giriş Yapın Sonra Settingsden Skin & Cape Yapabilirsiniz.. (Link Moderatör Tarafından Kaldırıldı)
Virüstotal eklemen gerek.

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
70
Discord
Aluze#1861