Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım PortalGun | İle Artık Portal Oluşturmak Çok Daha Kolay!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
78704

78726

PortalGun

PortalGun, üstteki resimde gördüğünüz gibi efektler ve şekiller oluşturmamıza yarayan bir eklentidir. Ayrıca bir yerden bir yere ışınlanmamızı sağlayan bir eklentidir. Anlatılacak pek şey yok, haydi bir sonraki bölüme geçelim.
78721

Peki PortalGun'un Komutları Ve İzinleri Nelerdir?

Bir yerden bir yere portaldan geçmek için elinize resimde gösterilen çubuğu almanız gerekiyor. Bunun için /portalgun yazmamız gerekiyor.
Bir şey eklemek istiyorum, elinize çubuğu aldığınız zaman portalı oluşturmak istediğiniz yere sağ tık yapıyorsunuz. Geçmek istediğiniz yere ise sol tık ve portalın içine girdiğiniz zaman gitmek istediğiniz yere gidiyorsunuz.
Eklenti hakkında oyun içinde bilgi almak isterseniz /portalgun ? yazmamız gerekiyor.
Eğer portalı silmek isterseniz /portalgun remove yazmamız gerekiyor.
Bütün portalları silmek için /portalgun remove all yazmamız gerekiyor.
Haydi izinlere geçelim.
78722

portalgun.portalgun izini /portalgun komutunu kullanmak için gerekli olan izin.
portalgun.open izini portal oluşturmak için gerekli olan izin.
portalgun.remove izini /portalgun remove komutunu kullanmak için gerekli olan izin.
portalgun.remove.all izni /portalgun remove all komutunu kullanmak için gerekli olan izin.

Ayrıca PortalGun sadece 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, sürümlerinde kullanılabilir.
78723

Not: Evet, Sevgili MC-TR üyeleri, konuya resim ekleyemedim çünkü bu eklentiye ait resim yoktu. Anlatılacak şeyler kısıtlıydı. Artık bitirelim.
78724

Sevgili MC-TR üyeleri, konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir konuda görüşmek üzere.
Saygılarımla Gökdeniz.
78725

Son düzenleme:

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Efsane bir eklentiye benziyor. Favori oyun serilerimden biridir Portal Oyunu. Eklentisini yapmaları hoş olmuş.

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

EGEDİNC2

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ム EgeStrqfes ℐ#1881

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
EgeStrqfes
Çok güzel bir eklenti serverimde kullanmayı düşünüyorum yakında açıcağım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Cidden tanıttığınız eklentinin eşi ve benzeri yok. Bu eklentiyi sunucumda kullanmayı düşünüyorum. Aslında kullanmayacaktım fakat 1.14 üstü desteklediğini görünce hoşuma gitmeye başladı. Keşke tam olarak Türkçe sürümü vs. olsaydı. Bu arada çok güzel tanıtım olmuş. Kaleminize sağlık!

Jedminton_Emirhan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Jedminton#8768

Elmaslar
35
Puanlar
0
Minecraft
Jedminton
Eki Görüntüle 78704
Eki Görüntüle 78726
PortalGun

PortalGun üstteki resimde gördüğünüz gibi efektler, şekiller oluşturmamıza yarayanayrıca bir yerden bir yere ışınlanmamızı yarayan bir eklentidir bir eklentidir. Anlatılacak pek şey yok, haydi bir sonraki bölüme geçelim.
Eki Görüntüle 78721
Peki PortalGun'un Komutları Ve İzinleri Nelerdir?

Bir yerden bir yere portaldan geçmek için elinize resimde gösterilen çubuğu almanız gerekiyor. Bunun için /portalgun yazmamız gerekiyor.
Birşey eklemek istiyorum, elinize çubuğu aldığınız zaman portalı oluşturmak istediğiniz yere sağ tık yapıyorsunuz. Geçmek istediğiniz yere ise sol tık ve portalın içine girdiğiniz zaman gitmek istediğiniz yere gidiyorsunuz.
Eklenti hakkında oyun içinde bilgi almak isterseniz /portalgun ? yazmamız gerekiyor.
Eğer portalı silmek isterseniz /portalgun remove yazmamız gerekiyor.
Bütün portalları silmek için /portalgun remove all yazmamız gerekiyor.
Haydi, izinlere geçelim.
Eki Görüntüle 78722
portalgun.portalgun izini /portalgun komutunu kullanmak için gerekli olan izindir.
portalgun.open izini portal oluşturmak için gerekli olan izindir.
portalgun.remove izini /portalgun remove komutunu kullanmak için gerekli olan izindir.
portalgun.remove.all izni /portalgun remove all komutunu kullanmak için gerekli olan izindir.

Ayrıca PortalGun sadece 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, sürümlerinde kullanılabilir.
Eki Görüntüle 78723

Not: Evet, Sevgili MC-TR üyeleri, konuya resim ekleyemedim çünkü bu eklentiye ait resim yoktu. Anlatılacak şeyler kısıtlıydı. Artık bitirelim.
Eki Görüntüle 78724
Sevgili MC-TR üyeleri, konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir konuda görüşmek üzere.
Saygılarımla Gökdeniz.
Eki Görüntüle 78725
Plugin güzel anlatılmış kalemine sağlık.
Beni tanıdın mı discorddan?

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

Cidden tanıttığınız eklentinin eşi ve benzeri yok. Bu eklentiyi sunucumda kullanmayı düşünüyorum. Aslında kullanmayacaktım fakat 1.14 üstü desteklediğini görünce hoşuma gitmeye başladı. Keşke tam olarak Türkçe sürümü vs. olsaydı. Bu arada çok güzel tanıtım olmuş. Kaleminize sağlık!
Değerli yorumun için teşekkür ederim.

yiğit_15226426

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Dropex2#3234

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
DestroyerSlayer_
Anlatım güzel elinize sağlık​

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Konu tasarımı sade ve güzel.Eklenti ise ayrı bir dünya :) Böyle bir şeyin mümkün olacağını düşünmüyordum ama denedikten sonra hoş bir özellik olduğunu düşündüm.Kullanımı basit bir plugin.Elinize sağlık...

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Konu tasarımı sade ve güzel.Eklenti ise ayrı bir dünya :) Böyle bir şeyin mümkün olacağını düşünmüyordum ama denedikten sonra hoş bir özellik olduğunu düşündüm.Kullanımı basit bir plugin.Elinize sağlık...
Evet, dediğim gibi resim koyacaktım bulamadım. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Deleted User 108957

Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

7Twilightx

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

7Twilightx#7777

Elmaslar
38
Puanlar
3.895
Yer
İstanbul
Minecraft
7Twilightx
Gayet başarılı tebrikler
79026

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı