Sol Reklam

Çözüldü Port Açığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com

Discord:

Anka#8596

Elmaslar
47
Puanlar
3.955
Minecraft
Hazreti_Anka
Merhaba MC-TR Ailesi
Skyblock sunucuma çakma lobi eklemek için bungeecord kurdum fakat bir sorunla karşılaştım

aramaızdaki çoğu kişi biliyordur zaten port açığını kapatmak için İpWhitelist isimli plugini kullanıyoruz
fakat ben herzamanki gibi ipwhitelisti kurdum port üzerinden girişi engelledim fakat bu kez çakma lobidende aktarırken ipwhiteliste takıldı

spigot.yml'de bungeecord : true
bungee config : ip_forward: true

Son düzenleme:

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Merhaba MC-TR Ailesi
Skyblock sunucuma çakma lobi eklemek için bungeecord kurdum fakat bir sorunla karşılaştım

aramaızdaki çoğu kişi biliyordur zaten port açığını kapatmak için İpWhitelist isimli plugini kullanıyoruz
fakat ben herzamanki gibi ipwhitelisti kurdum port üzerinden girişi engelledim fakat bu kez çakma lobidende aktarırken ipwhiteliste takıldı

spigot.yml'de bungeecord : true
bungee config : ip_forward: true
Hatanı düzgünce anlatır mısın. çakmalobiden aktarırken ipwhitelist e takıldı derken aktarılamadı diyorsan. Büyük ihtimalle ipwhitelistte port bilgisi de girmişsindir. IPWhitelist adı üstünde sadece ana protokolü kabul eder. Portları yazarsan tabii ki teoride çalışır ama eklenti işlevini yitirmiş olur çünkü zaten o portun açık olduğu sunucuya yine o sunucudan girmeye çalışıyorsun gibi bir durum vardır.

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR

mojomi

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

mojomi #2467

Elmaslar
21
Puanlar
1.970
Eğer centOS (Linux) tabanlı işletim sistemi kullanıyorsan.
PHP:
iptables -I INPUT ! -s BURAYA_IP -p tcp --dport BURAYA_PORT -j DROP

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
BungeeCord'una ve Sunucuna Bu eklentiyi yükle zip dosyası bu içinde hem bukkit/spigot hemde spigot için authme bağlantısı eklentileri var bungeecord'una ve çakmalobine bu eklentiyi yüklersen oyuncular portla diğer sunuculara girse bile hiçbir şey yapamayacaktır. Kurulumu Spigot'ta var ordan inceleyebilirsin

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com

Discord:

Anka#8596

Elmaslar
47
Puanlar
3.955
Minecraft
Hazreti_Anka
Sorun Çözüldü Sorunun Sebebi İPWhitliste yanlışlıkla :25565 portunu eklemişim :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı