Sol Reklam
Sağ Reklam

Popüler eklentiler hk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dequay2000

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay
çok isterdim şöyle bir eklenti
oyundaki herşeyi satmamiz icin gereken bir plugin boylelikle skriptle ugrasmazdik

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Ben bu yazıları bi yerden hatırlıyorum niye bildirim geldi şimdi?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

utsukushihito

Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
çok isterdim şöyle bir eklenti
oyundaki herşeyi satmamiz icin gereken bir plugin boylelikle skriptle ugrasmazdik
bu tarz eklentiler her yerde var, mesela benim beğendiğim bi tane var 'bettershop' diye bi ismi vardı sanırım, araştırmamak yerine skript kullanıyorsunuz eklenti kıtlığı yok yani neredeyse her şeyin eklentisi var, sadece araştırmayı bilmek gerekiyor.

dequay2000

Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay
bu tarz eklentiler her yerde var, mesela benim beğendiğim bi tane var 'bettershop' diye bi ismi vardı sanırım, araştırmamak yerine skript kullanıyorsunuz eklenti kıtlığı yok yani neredeyse her şeyin eklentisi var, sadece araştırmayı bilmek gerekiyor.
bettershop la benim dedigimin arasindaki fark su benim dedigimde itemi satmayi actiginda o itemi her 8saniyede bir saticak ama bettershop farkli

utsukushihito

Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
bettershop la benim dedigimin arasindaki fark su benim dedigimde itemi satmayi actiginda o itemi her 8saniyede bir saticak ama bettershop farkli
anladım, otomatik satmaktan bahsediyorsunuz yanlış anlamadıysam?

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Aklımda bir fikir var;
bir farma blok koyacağız. Bu blok her kaldığı saat başına farmdaki ürünlerin uzamasını,büyümesini 1 tık daha hızlandıracak. Yani;
Bir farma glowstone koyarsak atıyorum (bloğu configden biz ayarlayacağız) o glowstone 1x hızla büyütsün farmı.
Sonra 1 saat geçsin aradan bu sefer 1.1x hızla büyütsün.
1 saat sonra 1.2x hızla böyle böyle devam etsin. Oyun parasıyla hızını arttırabilelim.
Level ile de olabilir.
Böyle bir eklenti yazıp forumda paylaşırsan çok mutlu olurum :D

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Aklımda bir fikir var;
bir farma blok koyacağız. Bu blok her kaldığı saat başına farmdaki ürünlerin uzamasını,büyümesini 1 tık daha hızlandıracak. Yani;
Bir farma glowstone koyarsak atıyorum (bloğu configden biz ayarlayacağız) o glowstone 1x hızla büyütsün farmı.
1 saat sonra 1.2x hızla böyle böyle devam etsin. Oyun parasıyla hızını arttırabilelim.
Level ile de olabilir.

Bu fikir benim de hoşuma gitti, söylediklerine ek olarak ağaç büyütmek, hayvan büyütmek vs. için de tek bir eklentide toplanabilir. Şu aralar zamanım yok ama kolay bir eklenti zaman bulduğumda üzerinde çalışacağım. Yayınlarsam seni de etiketlerim :)

dequay2000

Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay

utsukushihito

Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
Aklımda bir fikir var;
Level ile de olabilir.
gerçekten güzel bir fikir, elimde ki siparişleri bitirdikten sonra sırayla yapmayı düşünüyorum bu konuda ki fikirlerin çoğunu.
oldukça basit ancak ihtiyaç olunan bi eklenti olduğu için ilk sıralara koyup hemen yapabilirim bunu.

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Bu fikir benim de hoşuma gitti, söylediklerine ek olarak ağaç büyütmek, hayvan büyütmek vs. için de tek bir eklentide toplanabilir. Şu aralar zamanım yok ama kolay bir eklenti zaman bulduğumda üzerinde çalışacağım. Yayınlarsam seni de etiketlerim :)
Bende çok mutlu olurum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı