Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Plugin paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalender

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
5
Puanlar
6.360
Merhaba arkadaşlar saçma sapan bir konu açtığımın farkındayım ancak
ihtiyacım olduğu için açıyorum. Elimde 32gb vds var ve emekskyblock
sunucusu açmaya karar verdim önce kendim bir plugin paketi yaptım ancak çok fazla
error verince rafa kaldırdım bildiğiniz üzre üniversite sınavı var ne sınava çalışmam gerek ama bu sürede
sunucumun çöpe gitmesinide istemiyorum. eğer eliniz yaygınlaşmamış veya yayınlanmamış bir emekskyblock plugin
paketi varsa verebilirseniz çok iyi olur sunucuyu açıcağım reklamları vericeğim ardından derslerime çalışacağım.
Şimdi diyceksiniz neden para ile yaptırmıyorsun çünkü şuan elimde nakit bir bütçe yok saçma bir şekilde sunucu aldım.
Kendi yaptığım pakete güvendim oda fıs çıkında ortada kaldım bare makine çöpe gitmesin üniversite sınavından sonra
paketi veren arkadaşa ücretini ödeyeceğim.

Discord: Enes"#5166
Bana burdan ulaşırsanız çok sevinirim.

Efe_

Just do it!
Emektar

Discord:

Efe#9568

Elmaslar
237
Puanlar
5.525
Yer
Kütahya

abalkan

oyna.sunolia.network

Discord:

abalkan#4644

Elmaslar
50
Puanlar
9.155
Yer
Bursa
discorddan yazarsan yardımcı olabilirim

Serdar098

Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Ücretli plugin paketi arıyorsan piyasada en iyi sistemli olan paketlerden biri var elimde HARD SKYBLOCK

kalender

Elmaslar
5
Puanlar
6.360

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Şu durumda ücret ödeyebilcek durumda değilim malesef

Hocam çoğu plugin paketleri forumumuzda mevcut zaten. Ayrıca kimsenin paylaşılmamış paket vereceğini zannetmiyorum. Verseler bile paylaşılmamış diye seni kandırırlar sadece. Benim sana önerim atacağım linkten kendine göre bir paket bul derim. Tıkla!

kalender

Elmaslar
5
Puanlar
6.360
Hocam çoğu plugin paketleri forumumuzda mevcut zaten. Ayrıca kimsenin paylaşılmamış paket vereceğini zannetmiyorum. Verseler bile paylaşılmamış diye seni kandırırlar sadece. Benim sana önerim atacağım linkten kendine göre bir paket bul derim. Tıkla!
Doğru diyorsun ancak benim dediğim olay şu forumdaki bütün paketleri üyelerin çoğu kullanıyor benim demek istediğim eskilerde kalmış veya yüklenip silinmiş veya kaldırılmış paketler varsa ellerinde onları atabilirlermi demek istedim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Doğru diyorsun ancak benim dediğim olay şu forumdaki bütün paketleri üyelerin çoğu kullanıyor benim demek istediğim eskilerde kalmış veya yüklenip silinmiş veya kaldırılmış paketler varsa ellerinde onları atabilirlermi demek istedim.

Sana attığım linkten bakabilirsin. En son sayfalara gidip bakabilirsin eski paketlere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı