Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugin paketi yapıp satmayı düşünüyorum fakat lisans sistemini nasıl yapacağım?

fatihbro123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

jSkytra#0040

Elmaslar
3
Puanlar
1.950
Minecraft
molen
Merhaba plugin paketi yapıp satmayı düşünüyorum ama lisans sistemini yapamıyorum yardım edebilcek birisi var mı spigotta olan AdvancedLicense'ı kurdum siteye fakat yapamıyorum yardım edebilcek var mı? (Bağlamayı bilmiyorum)

Sefa.coban65

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

zibis2

Elmaslar
80
Puanlar
2.405
Yer
Van
Minecraft
Sefa_cobann65
Bende yapmak istedim böyle bir şey, ancak yapamadım. Ayrıca lisans pluginini silseler ne yapacaksınız? Bu arada çözerseniz benide etiketlermisiniz? Lütfen.

WinstonTR

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler
Elmaslar
151
Puanlar
4.305
Yer
Kanada Ontario
Minecraft
WinstonTR
en mantıklı çözüm özel bir eklenti yazıcaksınız paketinizde sizin farkınızı ortaya koyan 2-3 ana ve önemli özeliği bu eklenti oluşturmalı sonrasında bu eklentiyi iyi bir şifreleme ve eklenti lisans sistemleri ile ip lisansı vericeksiniz paketi dağıtırsa o eklenti başka ip de çalışmaz eklenti çalışmadığı için 3 ana özelik olmaz bu 3 ana özelik de paketin önemli kısımlarıysa paket kulanıllamaz veya basit bir paket haline gelicek

fatihbro123

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

jSkytra#0040

Elmaslar
3
Puanlar
1.950
Minecraft
molen
en mantıklı çözüm özel bir eklenti yazıcaksınız paketinizde sizin farkınızı ortaya koyan 2-3 ana ve önemli özeliği bu eklenti oluşturmalı sonrasında bu eklentiyi iyi bir şifreleme ve eklenti lisans sistemleri ile ip lisansı vericeksiniz paketi dağıtırsa o eklenti başka ip de çalışmaz eklenti çalışmadığı için 3 ana özelik olmaz bu 3 ana özelik de paketin önemli kısımlarıysa paket kulanıllamaz veya basit bir paket haline gelicek
AdvancedLicense'den nasıl bağlarım paketi (siteyi felan kurdum)

CengizTate

No ex no next for me money is the best
Minexa
Emekli
Sunucu Sahibi

Discord:

nkys.dev

Elmaslar
126
Puanlar
2.905
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
CengizTate
@WhiteEffect Kendisi bu işlerden iyi anlıyor, kendisiyle forum üzerinden iletişime geçebilirisniz.

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Eklentinizi şifrelemedikçe AdvancedLicense tarzı sistemleri mantıklı bulmuyorum kırılması aşırı kolay. Henüz TR içerisinde kimse güçlü şifreleme ve lisans sistemi satmıyor ancak belki yeni çıkan Snowlight gibi takımlar bu durumu kavrayıp satış yapabilirler ?. Saçma teslimat eklentileri ile Türkiye camiyasını geliştiremezsiniz.

Furkanaka

Discord:

furkqnaka

Elmaslar
30
Puanlar
4.105
Yer
Mersin
Minecraft
comolokko
Selam, hiç uğraşma bile kısa süre içerisinde o eklenti paketi'nin lisans kırmak çok basit.

CengizTate

No ex no next for me money is the best
Minexa
Emekli
Sunucu Sahibi

Discord:

nkys.dev

Elmaslar
126
Puanlar
2.905
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
CengizTate
Selam, hiç uğraşma bile kısa süre içerisinde o eklenti paketi'nin lisans kırmak çok basit.
Hiç yoktan iyidir, bilmeyenlerde var veya illegal davranmayanlar.

mustifium

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
430
Yer
Türkiye
Minecraft
mustifium
Eklentinizi şifrelemedikçe AdvancedLicense tarzı sistemleri mantıklı bulmuyorum kırılması aşırı kolay. Henüz TR içerisinde kimse güçlü şifreleme ve lisans sistemi satmıyor ancak belki yeni çıkan Snowlight gibi takımlar bu durumu kavrayıp satış yapabilirler ?. Saçma teslimat eklentileri ile Türkiye camiyasını geliştiremezsiniz.
Türkiye falan filan olayı arz talep ilişkisinden ibaret. Ben burada yapacağım işin çeyreği ile buradan kazanacağım şeyin 10 katını kazanabiliyorsam neden uğraşayım ki? Bir ürün çıkartacaksanız alıcının da satıcı kadar bilgili olması gerekiyor, buradan öyle işler çıkmaz keza alıcı da.

neon_vitor

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Türkiye falan filan olayı arz talep ilişkisinden ibaret. Ben burada yapacağım işin çeyreği ile buradan kazanacağım şeyin 10 katını kazanabiliyorsam neden uğraşayım ki? Bir ürün çıkartacaksanız alıcının da satıcı kadar bilgili olması gerekiyor, buradan öyle işler çıkmaz keza alıcı da.
Bunu diyen adama kızamam işte ?

Furkanaka

Discord:

furkqnaka

Elmaslar
30
Puanlar
4.105
Yer
Mersin
Minecraft
comolokko
Hiç yoktan iyidir, bilmeyenlerde var veya illegal davranmayanlar.
Yine aynı manaya gelmeke, O bilmeyen insanların bile eline geçiyor. Günümüzde çoğu satış takımları'nın paketleri kırılmakta.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı