Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Plugin paketi yapabilcek biri ücretli ücretsiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkangms48554

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
0
S.a dediim gibi açıksız hatasız bir plugin paketi istiyorum direk serverde herşey ayarlı bile olabilir skype [email protected]

şuan sw ye yüklüyorum bakıcam ama her yüklediğim paketde birçok hata oluyor işllh bunda olmaz[DOUBLEPOST=1512329194,1512329097][/DOUBLEPOST]
şuan sw ye yüklüyorum bakıcam ama her yüklediğim paketde birçok hata oluyor işllh bunda olmaz

şuan sw ye yüklüyorum bakıcam ama her yüklediğim paketde birçok hata oluyor işllh bunda olmaz
Bug bulunmuyor, gayet kaliteli.[DOUBLEPOST=1512329246,1512329204][/DOUBLEPOST]Herhangi bir destek'te yardımcı olabilirim, kendisidr yardımcı olabilir.

Bug bulunmuyor, gayet kaliteli.[DOUBLEPOST=1512329246,1512329204][/DOUBLEPOST]Herhangi bir destek'te yardımcı olabilirim, kendisidr yardımcı olabilir.
sw içi kasalarda sıkıntı yaşıyacagım büyük ihtimalle yardım edebilirmisin

Bilgisayarda değilim, unutmazsam eklerim tabi ki ama sen eklesen daha iyi olur arhanari05

15 Karne tatilinde güzel bir Faction Packi çıkarıcam o zamanı beklersen eğer, iyi bir paket eline geçer.

ekledim şuan birde serverde skriptler çalışmıyor bazıları 1vs1 falan onları nasıl ayarlıcağım daha çok şey var skypeden kabul ettiğinde yazarım

Eğer uyugun fiyata ücretli yaptırmak istersen skypem : eren01asdasd

Benimde paketim geliyor beklemede kalın..

Skype'den sizi ekledim.

Eğer ücret ile kaliteli ve hatasız bir plugin paketi istiyorsanız skype'den görüşebiliriz.

İyi forumlar.

15 Karne tatilinde güzel bir Faction Packi çıkarıcam o zamanı beklersen eğer, iyi bir paket eline geçer.
bekliyorum irfandmn paketi hatalar var kimse ilgilenmiyor alone falanda geldi yardıma dalga geçer gibi geldi çıktı bişey yapmadı senin paketini bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı