Sol Reklam
Sağ Reklam

Plugin Paketi Satışı

G

Garp

Ziyaretçi
o6z9JQ.png

Merhabalar tek kişi olarak çıktığım yolda tam bir profesyonel olmasam da ametörde değilim. Canım sıkıldıkça plugin paketi yapıp yeni pluginleri öğrenme yolunda ilerledim. Bende kendi kendime sordum neden paket yapıp diğer arkadaşlara da yardım edebilmek amaçlı satmıyorum. Paketlerin düzeyini Usta olarak belirtiyim yani tam bir profesyonel değil.Daha ilk satışım olucağından güven sıkıntınız olabilir fakat kimseyi dolandırıcak durumum yok. Lafı çok dolandırmadan hemen konumuza geçelim.
WGrEME.png

QpgYEV.png

XEYq76.png

qJ281W.png

Malg5a.png

V3yXpV.png

9Dpq8Q.png

a1BMP5.png

YO5W3l.png

8NE2mQ.png

Dyk6o6.png

d7qZW4.png

Survival ortalama 2 ile 5 gün
SkyBlock ve OpSkyBlock ortalama 4 ile 6 gün
Faction ve OpFaction 6 ile 10 gün
MiniGame'lerin hepsi ortalama 7 gün
içinde teslim ediliyor.
Okul nedeni ile geç teslim edilebilir veya satış olmayabilir!
0G2NqB.png

MiniGame dışında diğer plugin paketlerine standart skriptler eklenicektir. Özel olarak skript ekletmek istiyorsanız detaylı olarak belirmeniz şart olucaktır. Eklenicek tüm skriptler için ek olarak 2tl gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
pGY89r.png

MiniGame dışında diğer plugin paketlerine standart pluginler eklenicektir. Özel olarak plugin ekletmek istiyorsanız detaylı olarak belirmeniz şart olucaktır. Eklenicek tüm pluginler için ek olarak 1tl gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
o6z83R.png

Ödeme yöntemi olarak şuan İninal geçmektedir.
o6z6Oq.png

lbzbOp.png

V3y3rR.png

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
Faction hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

G

Garp

Ziyaretçi
Faction hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?
Satın alıcak kişinin isteklerini ekleden yapar isek standart faction plugin paketinin yanı sıra teleport'tu (warp , tp vs.) MoreTp gibi pluginler ile süslüyoruz,
Ortalama 10 rütbe (rank) bulunuyor, En az 5 boss (Satın alıcak kişinin isteğine göre) , Özel event sistemi (Plugin ve bi kaç örnek resim)
nJ749a.png

Bunların dışında daha fazla detay veremem kusura bakmayın alıntı yapabilen arkadaşlar oluyor. Fakat paketi almadan önce alıcak arakdaşın tüm soruları cevaplanıyor ve istekleri göz önünde bulunduruluyor.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Fiyatları görünce utandım :(

G

Garp

Ziyaretçi
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Satın alıcak kişinin isteklerini ekleden yapar isek standart faction plugin paketinin yanı sıra teleport'tu (warp , tp vs.) MoreTp gibi pluginler ile süslüyoruz,
Ortalama 10 rütbe (rank) bulunuyor, En az 5 boss (Satın alıcak kişinin isteğine göre) , Özel event sistemi (Plugin ve bi kaç örnek resim)
nJ749a.png

Bunların dışında daha fazla detay veremem kusura bakmayın alıntı yapabilen arkadaşlar oluyor. Fakat paketi almadan önce alıcak arakdaşın tüm soruları cevaplanıyor ve istekleri göz önünde bulunduruluyor.
Bir yerden tanıdık geliyor bunlar acaba nerden hmm

G

Garp

Ziyaretçi

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Tamamen güvenilir birisidir öneririm.

G

Garp

Ziyaretçi
I

IrfanDmn

Ziyaretçi

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Maşallah 1 ayda hub sunucu yapar bu adam :D

G

Garp

Ziyaretçi

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Örnek Paketlerin’den, Referans Sunucu Koysan Daha İyi Olurdu :)

G

Garp

Ziyaretçi
Örnek Paketlerin’den, Referans Sunucu Koysan Daha İyi Olurdu :)
Hocam daha önce paketlerimi alan sunucu olmadı daha ilk satışım fakat kendi sunucularımı açmıştım (şuan kapalı) o yüzden atmak pek mantıklı olmaz. İsteyen arkadaş için paketi hazırlarım sunucu açar tanıtırım. Paket biter arkadaş beğenir ise parayı atar beğenmez ise atmaz.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı