Sol Reklam
Sağ Reklam

Plugin paketi için sponsor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Evet durumum yok saklayacak bir şeyim de yok ne yalan söyleyeyim bu fikir bianda geldi ha şöyle yapabilirdim yapıp satabilirdim beni bilen bilir yıllardır bu forumda ara vermeksizin herkese yardımcı olmaya bildiğim konularda üyelere yada arkadaşlara yardımcı olmayı seviyorum güzel değil mi ? bunu çıkar için yapanlar da var yok diyen net yalan söylüyor. Evet yardım istemek kötü bir şey değil aksine güzel bir şey evet askerdeyim yaklaşık 6 aylık bir süre sonra evime gidip kaldığım yerden bu forum için uğraşacağım şunu da söylemek gerekirse "askerlik" bir prim dir diyen zihniyet oldukça kimse kimseye yardımcı olmaz olmazdı.
Durumunuzun olmaması kötü bir şeymiş gibi konuşmayın bu doğaldır herkes holding sahibi evladı olarak doğamıyor maalesef

Aynı yaşlardayızdır diye tahmin ediyorum kimsenin bize bakmayacağı yaşlardayız kendi başımıza kendi işimizi kendi hayatımızı götürmemiz gereken yaşlardayız; peki ya sizce de eğer durumunuz yok ise vaktinizi millete beleşe minecraft paketi dağıtmakla harcamak yerine para kazanabileceğiniz herhangi bir şey ile ilgilenmeniz daha mantıklı olmaz mıydı

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Durumunuzun olmaması kötü bir şeymiş gibi konuşmayın bu doğaldır herkes holding sahibi evladı olarak doğamıyor maalesef

Aynı yaşlardayızdır diye tahmin ediyorum kimsenin bize bakmayacağı yaşlardayız kendi başımıza kendi işimizi kendi hayatımızı götürmemiz gereken yaşlardayız; peki ya sizce de eğer durumunuz yok ise vaktinizi millete beleşe minecraft paketi dağıtmakla harcamak yerine para kazanabileceğiniz herhangi bir şey ile ilgilenmeniz daha mantıklı olmaz mıydı
Paket satmak isterdim ama bu konularda özellikle satış vb konularda bilgim yok ama içimden gelen paket yapıp paylaşmak geliyor ha eve gidince güzel bir işe girip kazanç sağlayacağım kesin.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Paket satmak isterdim ama bu konularda özellikle satış vb konularda bilgim yok ama içimden gelen paket yapıp paylaşmak geliyor ha eve gidince güzel bir işe girip kazanç sağlayacağım kesin.
Eve döndüğünüzde bana ulaşın lütfen

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
1. Yardım istediğiniz konu sadece 2GB ramli bir sunucu ve bu arkadaşların dediği gibi gerçekten 20-25TL civarı, henüz kimse bu forumda 25 lira için sponsorluk aramamıştı ve 10 yaşında olmadığınızı 20 yaş üstü biri olduğunuzu varsayarsak bunu burada istemeniz enteresan karşılanıyor bunu da konuyu açarken düşünmeniz gerekirdi böyle şeyleri.
Prensibim: harcama, kazan

S

Sapplys

Ziyaretçi
ve mini games adı üstünde başka nasıl olabilir farkındalık yaratacaksan sağlam kadroyla çık yola hocam iyi forumlar.

M

Morelow

Ziyaretçi
Hocam eğer bir VDS istiyorsanız veren kişiyede bir teklifiniz olmalı. Örneğin;
Sponsor arıyorum 8GB VDS gerekli. Verildiği takdirde Hostinge Aylık olarak Faction, Skyblock, Survival (Emek veya Op) paketi sağlayacağım.
En basitinden budur.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Ha
Hocam eğer bir VDS istiyorsanız veren kişiyede bir teklifiniz olmalı. Örneğin;
Sponsor arıyorum 8GB VDS gerekli. Verildiği takdirde Hostinge Aylık olarak Faction, Skyblock, Survival (Emek veya Op) paketi sağlayacağım.
En basitinden budur.
haklısınız ama bu fikir biranda geldi için böyle açtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı