Sol Reklam

Plugin paketi için sponsor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Merhaba arkadaşlar çok yakında askerden geleceğim aklımda olan minigames plugin paketleri yapıp paylaşım yapacağım bana 2 GB VDS lazım elinde olan varsa bana 24 gün sonra vatanı görevim bitecek bu süre zarfında bana yardımcı olacak var mı. Sponsor arıyorum.

Jabronx

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
1.595
Minecraft
Jabronx
Merhaba arkadaşlar çok yakında askerden geleceğim aklımda olan minigames plugin paketleri yapıp paylaşım yapacağım bana 2 GB VDS lazım elinde olan varsa bana 24 gün sonra vatanı görevim bitecek bu süre zarfında bana yardımcı olacak var mı. Sponsor arıyorum.
hosting değilim ama discorddan eklersen yardımcı olmak isterim. Jabronx#0001

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Konu halen güncel arkadaşlar

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Plugin paketi için sponsor bulman zor. Alt üstü bir plugin paketi için 2 gb ram [20 tl] vermezler.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Sponsorluk karşılıklı kar gerektirir. Sen istiyorsun ancak karşı tarafa bir şey vaat etmiyorsun o yüzden teklifini tekrar gözden geçirmeni öneririm

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Plugin paketi için sponsor bulman zor. Alt üstü bir plugin paketi için 2 gb ram [20 tl] vermezler.
1 paket mi bana destekçi gerek 20 tane minigames paket yapıp paylaşacağım kendim için degil

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sponsorluk karşılıklı kar gerektirir. Sen istiyorsun ancak karşı tarafa bir şey vaat etmiyorsun o yüzden teklifini tekrar gözden geçirmeni öneririm
Ben sadece bu foruma güzel hiç olmayan minigames paketler yapıp paylaşmak istiyorum amacım sunucu açıp uğraşmak değil sadece paket yapmak istiyorum

>>TheLegend<<

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Ben sadece bu foruma güzel hiç olmayan minigames paketler yapıp paylaşmak istiyorum amacım sunucu açıp uğraşmak değil sadece paket yapmak istiyorum
Anlıyorum da seninki dilenciye para vermek için başkasından para istemek gibi bir durum mantığı yok

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
ve ayrıca 20tl bu devirde kolay bulunuyor dilenmeye bile gerek yok :D
Dilenmek mi hahaha bu dilenmek ise senin ki ne boş mu yapmak mı ? konumu kirletiyor sun dupe düz dilenci diyorsunuz uslubunuzu düzeltin burası bir forum kurallar çerçevesinde yorum yapin.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

>>TheLegend<<

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Yardımcı olur musunuz demek dilencilik mi oluyor ? Bu devirde.
Kimsenin kalbini kırmak istemem ben hocam agresifçe sana dilenci dermişim gibi okuma sakin biri konuşuyor gibi oku.

1. Yardım istediğiniz konu sadece 2GB ramli bir sunucu ve bu arkadaşların dediği gibi gerçekten 20-25TL civarı, henüz kimse bu forumda 25 lira için sponsorluk aramamıştı ve 10 yaşında olmadığınızı 20 yaş üstü biri olduğunuzu varsayarsak bunu burada istemeniz enteresan karşılanıyor bunu da konuyu açarken düşünmeniz gerekirdi böyle şeyleri.

2. 4GB RAM'li bir bilgisayarın var ise zaten hiç kimseden bir şey istemeden bunları yapıp hayrına dağıtabilirsin. Alacağın 2GB ramli sistemin ortalama yarısı zaten işletim sistemi tarafından yenecek ve senin de 1 haritadan fazla harita barındıran modern denebilecek bir minigame paketini 1GB ram de yapman imkansız

Ancak eğer gerçekten durumun yok ise ve askerde koğuşta yatarken durduk yere millete ücretsiz minecraft plugin paketi yapıp dağıtma fikri geldiyse ve neredeyse 1 aydır 20 lira için sponsor arıyorsan çabandan dolayı birisinin vay anasını deyip vereceğinden şüphem yok. Yine kimse vermez ise en son ben vermeye hazırım

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Kimsenin kalbini kırmak istemem ben hocam agresifçe sana dilenci dermişim gibi okuma sakin biri konuşuyor gibi oku.

1. Yardım istediğiniz konu sadece 2GB ramli bir sunucu ve bu arkadaşların dediği gibi gerçekten 20-25TL civarı, henüz kimse bu forumda 25 lira için sponsorluk aramamıştı ve 10 yaşında olmadığınızı 20 yaş üstü biri olduğunuzu varsayarsak bunu burada istemeniz enteresan karşılanıyor bunu da konuyu açarken düşünmeniz gerekirdi böyle şeyleri.

2. 4GB RAM'li bir bilgisayarın var ise zaten hiç kimseden bir şey istemeden bunları yapıp hayrına dağıtabilirsin. Alacağın 2GB ramli sistemin ortalama yarısı zaten işletim sistemi tarafından yenecek ve senin de 1 haritadan fazla harita barındıran modern denebilecek bir minigame paketini 1GB ram de yapman imkansız

Ancak eğer gerçekten durumun yok ise ve askerde koğuşta yatarken durduk yere millete ücretsiz minecraft plugin paketi yapıp dağıtma fikri geldiyse ve neredeyse 1 aydır 20 lira için sponsor arıyorsan çabandan dolayı birisinin vay anasını deyip vereceğinden şüphem yok. Yine kimse vermez ise en son ben vermeye hazırım
Evet durumum yok saklayacak bir şeyim de yok ne yalan söyleyeyim bu fikir bianda geldi ha şöyle yapabilirdim yapıp satabilirdim beni bilen bilir yıllardır bu forumda ara vermeksizin herkese yardımcı olmaya bildiğim konularda üyelere yada arkadaşlara yardımcı olmayı seviyorum güzel değil mi ? bunu çıkar için yapanlar da var yok diyen net yalan söylüyor. Evet yardım istemek kötü bir şey değil aksine güzel bir şey evet askerdeyim yaklaşık 6 aylık bir süre sonra evime gidip kaldığım yerden bu forum için uğraşacağım şunu da söylemek gerekirse "askerlik" bir prim dir diyen zihniyet oldukça kimse kimseye yardımcı olmaz olmazdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı