Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugin Paketi Ekibi kuruyorum İyi Skripterlar içeri lütfen :) ayrıca pluginerlarda :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Merhaba ben Technical 14 yaşındayım 8.sınıfa gidiyorum minecraft plugin paketi yapmaya çok meraklı bir insanım kodlarla uğraşmak insana bazen keyif verici olabiliyor bazen ise sıkıcı.. evet konumuza gelirsek bir ekip kurmak istiyorum yapmış olduğum paketleri onlarla beraber yapıcam ve tüm konularda adları görüncek.. bir kaç tane ücretsiz paketden sonra onaylı satıcı alıp yeni paketleri satmayı düşünüyorum ve alacağımız paket parasına bir minecraft sunucusu kurmak istiyorum. gerçekten hoş olabilir kulağa hoş geliyor :)
neyse konuyu uzatmadan ekibe katılmak isteyen arkadaşların dikkatine ekibe 2 skripter 1 pluginer alıncaktır daha fazlası alınmayacak pluginerların javadan kod yazmasına gerek yokdur internetdeki ücretsiz javaları alıp türkçeleştirip ayarlayıp süsledikten sonra işleri tamamdır skripterlar ise pluginerlara göre biraz daha yoğunlar çünkü kaliteli bir sunucu skriptlerden belli olur. çok skriptde iyi deildir tabi
neyse başvuru forumunuz şu şekilde olursa iyi olur başka mesajları atmayın lütfen boş mesajlar istemiyorum... iyi forumlar.

Adınız:Ertan
Soyadınız:Sağlam
Yaşınız:14
Ekipden olmak istediğiniz bölüm pluginer/skripter: pluginer
Skript veya pluginerlık düzeyiniz % oranıyla?: %100 gibi.
Saygılı bir insanmısınız? küfür edermisiniz?: Evet/Hayir
Yapcağımız paketlere emek verirmisiniz vermezmisiniz?: evet
Skype Adresiniz: byertan001
Mikrafonunuz varmı: Evet
Mikrafonunuzda arıza varmı: Hayır

Örnek olarak verdim böyle yaparsanız sevinirim benim örneklendirip yazdığım yerleri yazmayın : kısmından sonrakiler örnek olarak verildi.

hadi bismillahirrahmanhirrahim!
umarım iyi insanlar gelir

GENEDE TEKRAR SÖYLEMEK İSTEDİM 1 PLUGİNER 2 SKRİPTER ALINACAKTIR

Not: lütfen ciddi adamlar gelsin çocuk oyuncağı değil bu işler.

Burak1kral

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Dostum detay vermeyi sevmem fazla küfür etmem yaş 16 skype burak1kral eklersin oradan konuşuruz "PLUGINER" %70

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
istek attım dostum .)

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Beraber çalışabiliriz fakat yaşı küçük insanlar istemiyorsan ben direk gideyim. :D

Son düzenleme:

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
dostum yaşının bir kusuru yok yani küçük 8 9 yaşında çocuklar gibi konuşmayan bir insansan yetişkin gibi ve görevini iyi yapıyorsan pluginer veya skripter gelebilirsin elbet sana kapımız her zaman açık .)

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
41
Puanlar
13.520
Skype ekle detaylı konuşalım ahmet10752

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Ekip kurulmuyor anlayışınız için teşekkürler sebeb: sunucu ile ilgilenmem gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı