Sol Reklam

Çözüldü Plugin Paketi Çift Sürüme Uyarlama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mhmtylmaz1

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mehmet Yılmaz#5838

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
MhmtYlmaz1
Merhabalar 2016 Yılında Bir Faction Sunucusu Kurmuştum. O Sunucumdan Kalan Plugin Paketim Hala Duruyor Ve Şimdi Tekrardan Kurmak İstiyorum Ancak Oyuna Bayadır Girmediğim İçin Biraz Yabancı Kaldım. Güncel Faction Sunucularına Baktığımda Hepsi 1.8 - 1.16 Yazıyor Acaba Bu Plugin Paketimi Nasıl 1.8 ve 1.16 Şeklinde Yapabilirim ? Şu anda Sadece 1.8'de mi Çalışır ?

Bir De Konuyu Nereye Yazsam Bilemedim Yetkili Bir Arkadaş Görürse Doğru Yere Atabilir mi Acaba ? :D

Echale

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Echale#0109

Elmaslar
88
Puanlar
435
"ViaVersions" Adlı plugini yüklemelisiniz.

mhmtylmaz1

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mehmet Yılmaz#5838

Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
MhmtYlmaz1

KollariSwain

Yani wow, adalet kalmamış
Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Merhabalar 2016 Yılında Bir Faction Sunucusu Kurmuştum. O Sunucumdan Kalan Plugin Paketim Hala Duruyor Ve Şimdi Tekrardan Kurmak İstiyorum Ancak Oyuna Bayadır Girmediğim İçin Biraz Yabancı Kaldım. Güncel Faction Sunucularına Baktığımda Hepsi 1.8 - 1.16 Yazıyor Acaba Bu Plugin Paketimi Nasıl 1.8 ve 1.16 Şeklinde Yapabilirim ? Şu anda Sadece 1.8'de mi Çalışır ?

Bir De Konuyu Nereye Yazsam Bilemedim Yetkili Bir Arkadaş Görürse Doğru Yere Atabilir mi Acaba ? :D
Paketiniz çok eski olduğundan birçok şey hata verecektir öncelikle eklentilerinizi güncelleyin ve 1.8- 1.16 uyumladığını kontrol edin sonrasına 1.8 ve 1-1.16 girişlerini açmak için ViaVersionu kullanın

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Onaylı Satıcı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
243
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Viaversions, Viabackwards, Viarewind bu 3 eklentiyi eklerseniz tam olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı