Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Plugin-Map yaptıracak arkadaşların dikkatine!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WaterSoon
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 916
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Plugin veya Map yaptıracak olan müşteriler lütfen bizi satın almışsınız gibi davranmayın. Biri ile bu yüzden tartışacaktım ama yapmadım. Adam gel gir al yap çabuk gibi emirli kelimeler kullanıyor. Böyle bişey olamaz. Plugin paketi mi sipariş ediyosunız, köle mi sipariş ediyosunız anlamadım. Biraz çeki düzen verin kendinize. Bunu herkese demiyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Kesinlikle haklisin kendini bisey sananlardan uzak dur fazla samimi olma.

Ben de siparişi iptal ettim

Minecraft kitle yitirmeye basladi bence acik alan oyunundan baska herseye benzedi oyuncudan cok serverler ile ilgilenenler olmaya basladi durum cidden cok kotu...

Bu tür insanlar öncelikle egolarını tatmin etmeli yoksa büyümez bu veledler.

Çok doğru diyorsun ben bıraktım yapmayı bu kendini bilmez insanlar yüzünden

Bu Mesajıda Görsünler bakeyim Bakın açıkca söylüyorum gerçekten böyle insanlar çok ama insanların böyle parayla örneğin domates alırsın senin olur ama adamdan map sipariş alıyorsan adamı satın almazsın yahu örnek veriyorum "@WaterSoon gel sana 35 tl benim kalıcı builderim ol ve benim emirlerimi dinle" böyle şeyler söylemeyin demek istiyor arkadaş bilmem anlatabildikmi anlayan anlamışdır anlamayanda ya kitap okusun yada beynini çalıştırsın ne diyeyim.

Kanka adamsın sen takma işine devam et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı