Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR'yi beraber inşa edelim: Gelişim Günleri
    Gelişim Günleri nedir, ne anlama geliyor? Gelişim günleri siz, değerli forum üyelerimizin ve biz, yetkili ekibimizin fikirleri doğrultusunda gelecek olan yeni yenilikler, güncellemeler ve düzenlemeler getireceğimiz, yoğun bir şekilde çalışarak geçireceğimiz birkaç ay. Gelişim Günleri ile alakalı konuya erişebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü plugin lerde yardım lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
beyler ben hub sunucu kurmak istiyorum ancak tam kuramadım herhalde bana hub sunucu kurmaktan anlayan birisi varsa ulaşabilirmi birkaç soru sorucam sadece

DwordGG

O Bir İnsan
Emektar

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300

DwordGG

O Bir İnsan
Emektar

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Kaçtane sunucunuz var?

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300

DwordGG

O Bir İnsan
Emektar

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Sanırım o dosyaları hangi sunucuysa ona atacaksın. Ve Hub olanla bağlıcaksın sanırım.

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300

DwordGG

O Bir İnsan
Emektar

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
skype var.
discord'da varda ş.uan kullanmıyorum.

MUHAMMETberatKaraman

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
tam olarak açıklarsanız yardımda bulunabilirim.Dosyalarınızı Kurabileceğiniz Bir Serveriniz Varmı Burdan Baslıyalım ?

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
tam olarak açıklarsanız yardımda bulunabilirim.Dosyalarınızı Kurabileceğiniz Bir Serveriniz Varmı Burdan Baslıyalım ?
evet şuanda var içinde batihost un kurmuş olduğu hazır dosyalar var sunucuyu batihost dan aldım elimde şuanda bekliyen bitmiş hazırda olan hub paketi de var ancak o o dosyaları nereye atacağımı bilmiyorum

MUHAMMETberatKaraman

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
evet şuanda var içinde batihost un kurmuş olduğu hazır dosyalar var sunucuyu batihost dan aldım elimde şuanda bekliyen bitmiş hazırda olan hub paketi de var ancak o o dosyaları nereye atacağımı bilmiyorum
o dosyaları batihostun verdiği mstsc yani uzakmasaüstü paneline dosya.tc veya farklı bir upload sitesi ile karşı bilgisayara aktarın.sonra o sunucuda açabilirsiniz. yapamazsanız benimle iletisime gecin skype : live:mutlulimonata[DOUBLEPOST=1516029414,1516029026][/DOUBLEPOST]
o dosyaları batihostun verdiği mstsc yani uzakmasaüstü paneline dosya.tc veya farklı bir upload sitesi ile karşı bilgisayara aktarın.sonra o sunucuda açabilirsiniz. yapamazsanız benimle iletisime gecin skype : live:mutlulimonata

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
o dosyaları batihostun verdiği mstsc yani uzakmasaüstü paneline dosya.tc veya farklı bir upload sitesi ile karşı bilgisayara aktarın.sonra o sunucuda açabilirsiniz. yapamazsanız benimle iletisime gecin skype : live:mutlulimonata[DOUBLEPOST=1516029414,1516029026][/DOUBLEPOST]
o dosyaları batihostun verdiği mstsc yani uzakmasaüstü paneline dosya.tc veya farklı bir upload sitesi ile karşı bilgisayara aktarın.sonra o sunucuda açabilirsiniz. yapamazsanız benimle iletisime gecin skype : live:mutlulimonata
uzak masa üstünde yüklü zaten o hub paketini bi dosyanın içine kurman gerekiyor yoksa olmaz

MUHAMMETberatKaraman

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
uzak masa üstünde yüklü zaten o hub paketini bi dosyanın içine kurman gerekiyor yoksa olmaz
skype gelin isterseniz daha açıklı yardımcı olayım live:mutlulimonata

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı