Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugin kullanımı hk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cbmarksman

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

cв#1542

Elmaslar
0
Puanlar
130
Merhaba, kullandığım bazı pluginlerde bazı ayarları yapamıyorum örneğin ender-chest i herkesin açabilmesi, çakmak taşı yakılabilen alan vb. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var plugin kullanımlarıyla ilgili bilgili ve yardımcı olmak isteyen var ise özelden veya discord üzerinden iletişime geçerse güzel olur.

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
680
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Özelden destek veremiyoruz fakat istediğiniz şeyler worldedit ile alakalı bu konu hakkında mı yardıma ihtiyacınız var?

cbmarksman

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

cв#1542

Elmaslar
0
Puanlar
130
Özelden destek veremiyoruz fakat istediğiniz şeyler worldedit ile alakalı bu konu hakkında mı yardıma ihtiyacınız var?
World-edit ve essentials aynı anda sunucuda mevcut world-edit sunucuda op harici çakmak taşı kullanımı engelliyordu onu ileride bakarım diye bırakmıştım sonrasında essentials kurdum, essentials komple çakmak taşını engelledi op bile çakmak taşı yakamıyor şu an. Ender chest kullanımını world-edit üzerinden ayarlamıştım ancak o da essentials kurduktan sonra oyuncular tarafından açılamaz kullanılamaz hale geldi.

CB Marksman

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
120
çakmaktaşı yanmama problemini çözdüm ancak şimdi de op harici çakmak taşını söndüremiyor var mı yardım edicek

O

Onur1337

Ziyaretçi
World-edit ve essentials aynı anda sunucuda mevcut world-edit sunucuda op harici çakmak taşı kullanımı engelliyordu onu ileride bakarım diye bırakmıştım sonrasında essentials kurdum, essentials komple çakmak taşını engelledi op bile çakmak taşı yakamıyor şu an. Ender chest kullanımını world-edit üzerinden ayarlamıştım ancak o da essentials kurduktan sonra oyuncular tarafından açılamaz kullanılamaz hale geldi.

Essentials config.yml dosyası içerisinde ctrl+f kombinasyonu ile şunu aratıp değeri false ile değiştirip dener misiniz?

Bir de tam olarak enderchest sorununu anlamadım oyuncular enderchesti hiç mi açamıyor yoksa wgli alanda mı açamıyor?

CB Marksman

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
120
Essentials config.yml dosyası içerisinde ctrl+f kombinasyonu ile şunu aratıp değeri false ile değiştirip dener misiniz?

Bir de tam olarak enderchest sorununu anlamadım oyuncular enderchesti hiç mi açamıyor yoksa wgli alanda mı açamıyor?
bu problemleri çözdüm o değer true idi onu false yaparak çözdüm sorunum şu an şu serverde herkes çakmak taşı yakabiliyor ancak op harici söndüremiyor worldguard bunu block kırmak olarak algıladığı için izin vermiyor e oyunculara build izni veremem her yeri kırar dökerler farklı bir şey olmalı illaki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı