Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugin Hataları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yasuoxdx

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cHİKA#0994

Elmaslar
31
Puanlar
13.420
Minecraft
Mythiq

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
CRanks eklentisinin sürümü eski kalmış.

ASkyBlock ise yeni sürüm olduğundan olmayan eşyalar için hata veriyor. Eğer sunucunuz 1.8 ise ASkyBlock v3.0.01 sürümünü veya v2.9.9 sürümünü kullanabilirsiniz.

Bazı skriptlerinizde hata var.

ShopGUIPlus ise blokları tanıyamamış. Kontrol ediniz.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
CRanks eklentisinin sürümü eski kalmış.

ASkyBlock ise yeni sürüm olduğundan olmayan eşyalar için hata veriyor. Eğer sunucunuz 1.8 ise ASkyBlock v3.0.01 sürümünü veya v2.9.9 sürümünü kullanabilirsiniz.

Bazı skriptlerinizde hata var.

ShopGUIPlus ise blokları tanıyamamış. Kontrol ediniz.
ASkyblock'un verdiği hata değil WARN Yani uyarı, blockvalues.yml den o uyarı veren verileri silerse uyarı çıkmayacak. Ki zaten skipping diyor bir zararı olmaz. Diğer verdiği hatalar ise config içerisinde chestlerin içine yanlış eşyalar girilmesi ve yanlış mob yazımı. İRON_İNGOT yazılmış doğrusu IRON_INGOT -> Entity Listesi: Spigot-API 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT API

CRank güncelleme bilgisini yazdırmak için bir kod çalışıyor fakat kod hatalı olduğu için tekrar WARN hatası veriyor. Eklenti çalışacaktır.

ShopGuiPlus'da materyal hataları var.

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
Merhaba, Yasuo hatalı olan pluginleri aşağıya yazıyorum bunları yeni sürümlerini bulmanı istiyorum veya düzenlemeni.

1. ASkyBlock pluginini değiştir.
2. AutoPickup plugini değiştir.
3. DeluxeMenus, mağaza adın'da config'in içinde bozuk ona bir göz at.
4. kullandığın spigot hata veriyor 1.8 sürümünü kullanıyorsun galiba onu tekrar'dan bi tazele.
5. ShopGUIPlus, config'in içinde shops.yml klosörün'de bir hata göz önüne çarpıyor. item block id adında.
6. Skript'de yaptığın skript configlerine bir göz at lütfen. skriptin'de hatalar çok.

Bunları düzenlediğin zaman sorunsuz bir şekilde oyun'da bir sıkıntı çekmiyeceksin, Şimdilik görüşmek üzere.

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
ASkyblock'un verdiği hata değil WARN Yani uyarı, blockvalues.yml den o uyarı veren verileri silerse uyarı çıkmayacak. Ki zaten skipping diyor bir zararı olmaz. Diğer verdiği hatalar ise config içerisinde chestlerin içine yanlış eşyalar girilmesi ve yanlış mob yazımı. İRON_İNGOT yazılmış doğrusu IRON_INGOT -> Entity Listesi: Spigot-API 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT API

CRank güncelleme bilgisini yazdırmak için bir kod çalışıyor fakat kod hatalı olduğu için tekrar WARN hatası veriyor. Eklenti çalışacaktır.

ShopGuiPlus'da materyal hataları var.

İlk konuda katılıyorum zaten skipping dediği için bir zararı olmayacaktır, ikinci konuda (İRON_İNGOT) UTF-8 hatası olabilir başlatma argümanlarına -Dfile.encoding=UTF-8 eklemesinin yararı olabilir.

Onun dışında bir çok Skript uyarısı ve hatası var, çok fazla olduğu için şuan uyarıların bazılarını es geçiyorum, hataların çoğu tab ve ayar hataları, uyarılın çoğu ise alias adları (örn. stone) yerine id (örn. 1) kullanmanız, aliaslara geçmenizi tavsiye ederim.

Yasuoxdx

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cHİKA#0994

Elmaslar
31
Puanlar
13.420
Minecraft
Mythiq
Teşekkür ederim.konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı