Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü PlotMe TitleManager gibi yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy
Merhaba Plotme de arsanın üzerine gelince ekranda arsa sahibi yazsın bunu herhangi bir skripti varsa atarsanız sevinirim
Not : plotsquared önermeyin lütfen ! kullanmıyıcağım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba bağlantıda olan bu eklentiyi kullanırsan çıkacaktır.

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Lütfen Dalgayı Kenara Bırakıp Öner Acil İhtiyacım Var
Arkadaş ciddi bir şekilde öneride bulunmuş, PlotSquared'in özellikleri arasında üzerine geldiğin plotun sahibini gösterme var.

f86ce60f36649cbb5e909d31f355144fd38e4363.png

Yiğitin attığı SpigotMC sayfasını incelersen PlotMe'yi nasıl PlotSquared'e aktarabileceğini falan öğrenebilirsin.

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy
Arkadaş ciddi bir şekilde öneride bulunmuş, PlotSquared'in özellikleri arasında üzerine geldiğin plotun sahibini gösterme var.

Eki Görüntüle 87607

Yiğitin attığı SpigotMC sayfasını incelersen PlotMe'yi nasıl PlotSquared'e aktarabileceğini falan öğrenebilirsin.
Ya :D Lütfen Şu Mesajı Okuyun
Bakın plotsquared önermeyin lütfen ! kullanmıyıcağım yazmışım

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Ya :D Lütfen Şu Mesajı Okuyun
Bakın plotsquared önermeyin lütfen ! kullanmıyıcağım yazmışım
PlotSquared PlotMe'den daha iyi bence neden kullanmadığını anlamadım. Başka bir yolu olduğunu da sanmıyorum bu arada. PlotMe'ye artık hiç bir destek verilmiyor. Eklenti geliştirilmesi durduruldu. Eklenti hakkında hiç bir destek sağlanmıyor artık. PlotSquared'e geçmekten başka bir çaresi yok.

Bu sayfa da da söylendiği gibi PlotMe yerine PlotSquared Kullanmanız tavsiye ediliyor.
Kısacası PlotMe Kullanmak için hiç bir sebebin olmamalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Ya güncelleştirmesi artık olmayan bir eklenti kullanırsınız gelişmiş olmayan. Ya da gelişmiş ve istediğiniz gibi ekranda arsa sahibini gösteren plotsquared'ı kullanırsınız. Karar size kalmış.

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy
PlotSquared PlotMe'den daha iyi bence neden kullanmadığını anlamadım. Başka bir yolu olduğunu da sanmıyorum bu arada. PlotMe'ye artık hiç bir destek verilmiyor. Eklenti geliştirilmesi durduruldu. Eklenti hakkında hiç bir destek sağlanmıyor artık. PlotSquared'e geçmekten başka bir çaresi yok.

Bu sayfa da da söylendiği gibi PlotMe yerine PlotSquared Kullanmanız tavsiye ediliyor.
Kısacası PlotMe Kullanmak için hiç bir sebebin olmamalı.
Ya güncelleştirmesi artık olmayan bir eklenti kullanırsınız gelişmiş olmayan. Ya da gelişmiş ve istediğiniz gibi ekranda arsa sahibini gösteren plotsquared'ı kullanırsınız. Karar size kalmış.

Teşekkürler ayarladım :D TitleManager değilde FeatherBoarda bağladım PlotMe yi lazım olan arkadaşlara öneririm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı