• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

PlotMe arsa sorunu

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Qiffy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Susturuldu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
1.170
Merhaba benim creative serverim var. Ancak ne plotme home yetkisi olanlar nede op'lar plotme 2 yazınca diğer arsasına gidebiliyor yani 3 arsa aldım diyelim ama /p home 3 yazarsam gene 1. Arsama gidiyorum yani ister 15 arsa alayım ister 100 genede ilk arsaya ışınlıyor bunun özel permissionu var desen oplarda yapamıyor sorun ne anlayamadım lütfen yardım edin.

akıner

Merhaba.. Herobrine..
Steve
Usta Destek
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
836
Puanlar
6.340
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Latest.log u atarmısın?

Jystx

Everything is hidden at the end of life.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
682
Puanlar
3.040
Discord
Nexius#9406
Minecraft
Nexius288
PlotMe eski kalmış bir plugindir. Size tavsiyem PlotSquared kullanın böyle bir sorun kalmıyor ve daha gelişmiş bir eklenti.

Qiffy

Susturuldu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
1.170
PlotMe eski kalmış bir plugindir. Size tavsiyem PlotSquared kullanın böyle bir sorun kalmıyor ve daha gelişmiş bir eklenti.
Daha önce cok duydum ancak yeni plugine geçmek istemiyorum :) biraz yenilikçi ol diyeceksiniz ancak sağolun :)

Qiffy

Susturuldu
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
1.170
Sanırım konu arada kaynıyor :( çok gerekli idi böyle konular kaynayınca ne yazıyorlardı ya up up up up mu ne hiç bir fikrim yok ama olsun :) umarım cevap verirsiniz
Latest.log u atarmısın?

akıner

Merhaba.. Herobrine..
Steve
Usta Destek
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
836
Puanlar
6.340
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Sanırım konu arada kaynıyor :( çok gerekli idi böyle konular kaynayınca ne yazıyorlardı ya up up up up mu ne hiç bir fikrim yok ama olsun :) umarım cevap verirsiniz
Logs kısmında olan latest.log u

SinanT

play.rubycraft.network
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
41
Puanlar
2.890
Merhaba, lütfen:
  • /plotme home:2
komutunu dener misiniz? Plugin hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz tüm komutlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarı