Sol Reklam

İnceleme PlayStation Plus'da Bu Ay Ücretsiz Olabilecek Oyunlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
PlayStation Plus'da Bu Ay Ücretsiz Olabilecek Oyunlar!
Herkesin bildiği üzere Sony, PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz oyunlar sunuyor. Haziran ayında Call of Duty: WWII oyununu ücretsiz bir şekilde milyonlarca PlayStation Plus üyelerine verdi. Şu anda birçok kişi temmuz ayında ne verilecek bu konu hakkında konuşuyor. Söylentilere göre No Man's Sky veya Resident Evil 7 oyunlarından birisini ücretsiz olarak PlayStation Plus üyelerine verileceği söyleniyor. Gelin şimdi bu konunun detaylarına inelim ve temmuz ayında ne gibi oyunlar biz oyuncuları bekliyor bakalım.

psplus-dyad-mc-tr.jpg

Eğer herhangi bir sorun çıkmazsa Sony, 1 Temmuz 2020 tarihinde ücretsiz olarak PlayStation Plus üyelerine verilecek oyunları duyuracak. Yine bir aksilik çıkmazsa 1 Temmuz 2020 tarihinde duyurulacak oyunlar 7 Temmuz 2020 tarihi itibariyle kullanıcılar tarafından indirilebilecek. Reddit'de yakın zamanda Sony, PlayStation Plus üyelerine hangi oyunları ücretsiz vereceğini tahmin edilmeye çalışılan bir başlık açıldı. Başlıkta Resident Evil 7, No Man's Sky ve Crash Bandicoot N Sane Trilogy verileceği konuşuluyor. Her ay neredeyse No Man's Sky oyunun ücretsiz olarak verilemesi konuşulurken bir türlü bu gerçekleşmedi ve gerçekleşmediği gibi XBox Game Pass'da bu oyun ücretsiz bir şekilde verildi. Bu sebepten ötürü birçok kullanıcının gözünde PlayStation Plus'a, No Man's Sky'ın gelmesi kesin gözü ile bakılıyor. Konuyu daha fazla uzatman şimdi gelin sizlere gelmesi birçok oyuncu için kesin olan oyunu söyleyeyim.

Resident Evil 7 Gelmesi Kesin Olarak Görülen Oyun!
rv7-mc-tr-dyad.jpg

Bir Reddit kullanıcısına göre, PlayStation Plus üyelerine uzun zamandır bir korku oyunun ücretsiz olarak verilmediği için Resident Evil 7 oyunun devam oyunu olan Village'ın oldukça popüler olduğu son günlerde, Sony Resident Evil 7'yi ücretsiz olarak PlayStation Plus üyelerine verileceği kesin gözü ile bakılıyor. Yine aynı şekilde PlayStation 5 etkinliğinde en çok konuşan oyun olan Bandicoot 4: It's About Time oyunu ile birlikte Crash Bandicoot N Sane Trilogy oyununda ücretsiz olarak verilebileceği düşünülüyor. Şahsen ben Resident Evil 7 oyununu tercih ederdim, tabi bu birçok kullanıcı için farklı olsa da korku oyunu severler için muhteşem bir fırsat olacak.

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Konuda yazım yanlışları var. "Playsatation" gibi. Onları düzeltebilirsin. Konu için ellerine sağlık.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Temmuz ayı benim açımdan güzel geçecek gibi görünüyor. Hayırlısıyla o ücretsiz oyunların hepsini kapıp oynayacağım. Tabii, ücretsiz olursa ?

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

Temmuz ayı benim açımdan güzel geçecek gibi görünüyor. Hayırlısıyla o ücretsiz oyunların hepsini kapıp oynayacağım. Tabii, ücretsiz olursa ?
Benim içinde önemli bir ay temmuz, umarım güzel geçer ne diyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı