Sol Reklam

Play.TasCraft.Com OP SkyBlock » FULL PVP » Faction

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160
7NRkLr.png

Merhaba Ben Selim Kirazlıoğlu 9 Aydır SkyBlock Sunucusu Yönetiyorduk Artık Gelişmenin Vaktide Gelmişti Bizde Farklı Bir Hostingle Hücümüze Hüç Katmaya Karar Verdik Ve Faction / PVP ekledik tabi bunun yanısıra Lobi ve Çakma Lobide Bulunmakta Hepsinin Toplam Ram i 24 GB !
Faction Sunucusu Şu An Yapım Aşamasında Bittigine Ayrıntılı Bilgiler Konuya Aktarılacaktır

Hostingimiz Olan www.Akiser.Com A Çok Teşekkürler Dileriz Bize Fiyat Konusunda Destek Konusunda Sürekli Yardımcı Oluyorlar Makinaları Oldukça İyi Şimdiye Kadar Hiçbir Sorun Yaşamadım Ki Yaşasamda Haliyle Hemen Düzeltiyorlar

5Gpq5q.png

yz2Ab9.gif

JOdNXq.png

zJQpj6.png

OyJNk0.png

Lobiyi Biz Yapmadık Yakın Zamanda Kendimiz Yapıcaz
yz2p6y.png

kWVklA.png

Üsttede Belirttiğim Üzere Çakma Lobi / Lobi / SkyBlock / PVP / Faction Sunucularımız Mevcut Faction Şu An Yapım Aşamasında
SkyBlock Olarak Elimizden Geleni Yapmaya Çalıştık Mümkün Oldukça Oyunda Sıkılmamanız için Özellikler Ekledik /Jackpot olsun /Kazıkazan olsun
Birçok Şey Öncelikle Sizlere SkyBlock Sunucumuzu Tanıtmak İstiyorum Sunucu OP SkyBlock
/Kit Aylik ve /Kit Haftalik Bulunmakta normalde /adakit Dekileri Her Ay Veriyoruz
Adalarda /uc /ucma /adafly Etkin Halde
Golem Spawner le Uraşmanız Yeride Demir Spawner Veriyoruz Demir Spawneri Koyacak Yeride Adanızda Hazır Ediyoruz
Demir Spawner Kazanmak İçin Oyunda 16 Staçk Taş kazmanız Gerekli
Taşlar 640 Tane Olunca Otomatik Satacaktır Satılmasını İstemiyorsanız Ayırabilirsiniz Bu Tşaların Satılması Spawneri Almanıza Engel Değildir
Daha Daha Yazmak İsterdim Ama Sizin Canınızı Sıkmak istemiyorum Hemen SkyBlock Görsellere Geçelim

Qp189j.png

Spawn yani Başlangıçta Gelmiş olduğunuz Ve 4 Warp ın Bulunduğu Ortam

nW1WkN.png

a1JoQR.png

Oyuncuların En Başta Başladıkları Yani Oyuna İlk Girdiklerinde /Ada Yazıpda Gittikleri Adaları

6y7Zg0.png

YO2vLa.png

Açıklamadada Söylediğim Gibi Iron Golem Yerine 500 Taş yani 1 Tane Kırdığınızda 2 Tane Geldigi için Ortalama
1000 Taş Kırdıgınızda Size Otomatik Demir Spawner Veriliyor
Spawneri Koyacağınız Yer İse Adayla Birlikte Size Verilmektedir

BAlAEL.png

DyVlb1.png

Warplara Giderken Veya Bir Arkadaşınıza Işınlanırken Şık Bir Görüntü Katmak İstedik

ZEGEW3.png

WGWpX2.png

Oyunda Sade Renkler Kullanılarak Gözü Yormayacak Şekilde Ayarlanmaıştır Rütbe Sistemide Tabdan İzlenilebilir

lWnWLQ.png

PrXlBN.png

Taş Kırarken Otomatik Olarak Şansa Bağlı Bir Şekilde Size Kredi Veriliyor Kredinizi Yandaki Tablodan Yada
/Kredim Yazarak Bakabilirsiniz Krediyle Oyunun En Güçlü Kazmalarını Veya Kılıçlarını Ada Levelini Satın
Alabilirsiniz.

okBk2X.png

EynVd9.png

EynVd9)

Markete Gitmeniz Yerine Olduğunuz Yerden Market e Ulaşabilmeniz İçin Sanal Market Özelliği

nW1W7B.png

VM4MAB

EynVd9)
jQP4OG.png

qJ9QrZ.png

Full PVP Serverimiz Sizlere Çok Kapsam Sunmuyor En Azından Biz Öyle Düşünüyoruz
Şık Kullanışlı Bir Spawn Ve Güzel Bir Plugin Paketiyle Eylenmeniz İçin Hazırladık

Her Oyuncu Öldürdügünüzde 1 Elmas Gelir İtem Almak İçin /Market komutunu Kullanabilirisniz
2 3 Kişiyle Savaşıyorsunuz ve Canınız Çok Az Kaldır 1 Kişiyi Öldürdügnüz Anda Cannız Fullenir Ve Diyer Rakipleride Öldürebilirsiniz
Sunucuya Rehber Alımı Olacaktır Olmak İsteyenler Yaşını Kaç Saat Aktif Kalabilecegini Yazarsa Sevinirim Geri Döneceğimdir
Lafı Uzatmadan Görsellere Geçelim Fazla Görsel Koymadım SkyBlock Danda Anlamış Olmuşsunuzdur :)

nW1WkN.png

Burası Spawn Yani Doğdukları Bölüm Biraz ilerye Gidince Zaten Arenanın İçine Girmiş Oluyorlar
İçeride Ench Basma Örs Yapma İtem Silme İtem Alma Gibi Yerler Mevcut

6yYvD7.png

DyomPo.png

Burasıda Oyuncuların Cenk Ettiği Yiğitin Kılıcından Bilginin İlhamından Gelen Böyle

DyomJv.png

Ma98rM.png

Faction Sunucumuz Şu An Yapım Aşamaasında En Yakın Zamanda Sizlerle Olacak İyi Oyunlar

VM4MlB.png

İp Adresi : Play.TasCraft.Com
Sürümü : 1.8 / 1.11
Oyun Türü : OP SKYBLOCK / OP FACTİON / FULL PVP
Kuluş Tarihi : 07.11.2016
Kurucu Skype : Selim19977
Sunucu TOPLAM Ram : 24 GB

VM4MlB.png

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
Hatırlıyorum sürekli yan çar açıp demir sp alırdım :) rehberede kaç kere demir bloğu spawner diye yutturmuştum yan çarlarımdan biri Booooooo du hatırlarsın belki ne güzel kazıklamıştım sizi eyy gidi günler :)

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Sunucunuz İyi Ama Bana Sanki Hosting Reklamını Yapiyonuz Gibi Geldi,İyi Forumlar:D

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160
Hatırlıyorum sürekli yan çar açıp demir sp alırdım :) rehberede kaç kere demir bloğu spawner diye yutturmuştum yan çarlarımdan biri Booooooo du hatırlarsın belki ne güzel kazıklamıştım sizi eyy gidi günler :)
:D Hatırlıyorum Galiba Güzel Günlerdi
Sunucunuz İyi Ama Bana Sanki Hosting Reklamını Yapiyonuz Gibi Geldi,İyi Forumlar:D
Kesinlikle Amacımız Hosting Reklamı Yapmak Değil Fiyat Konusunda Ve Hoşgörü Konusunda Diyer Hostinler Göre Daha İyiler
O Yüzdende bende Bu Konuda Belirtmek İstedim​

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Sunucunuz çok hoş haritaları olsun pluginleri olsun başarılar dilerim.

ardaKol984

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
220
Puanlar
0
Selim Geliştiğimizi Hissediyorum :D

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160

ardaKol984

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
220
Puanlar
0

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Kardeş /market şeysini nerden aldınız ?[DOUBLEPOST=1505328180,1505328150][/DOUBLEPOST]bide sw kapalı ?

ardaKol984

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
220
Puanlar
0

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
30
Puanlar
9.160

ardaKol984

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
220
Puanlar
0

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı