Sol Reklam

Bulundu Pluginleri iyi bilen ve Map için yardım edebilicek birisi varmı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

prestonorj

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BrokenMqnster#5693

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
psycnonw.batihost.net
Minecraft
BrokenMqnster
Arkadaşlar Pluginler hakkında bilgili düzeltme yapabilen kişiler arıyorum.
Server OpFaction
Map gerekiyor
Yanıma Yetkili Birisini arıyorum
Ayriyetten server reklamı için logo , site tasarımı yapabilicek birileride olur
Serveri %100 Uzatacağım
Yardım Etmek isteyenler discordtan ekleyebilirler.
Discord : NoteatFan#5693

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Herşeyi devletten bekleme kendin birşeyler yapmaya çalış

prestonorj

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

BrokenMqnster#5693

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
psycnonw.batihost.net
Minecraft
BrokenMqnster

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Demek istediğim birşeyler için biraz araştır kendini geliştir büyük sunucu olmak istiyorsan çok çalışmalısın ben bu işe başlarken kimseden destek/yardım almadım hala almıyorum ben başlarken benimle alay eden ciddiye almayan insanlar oldu veya sunucusunda oynadığım insanlar ben sunucu açınca alay ediyorlardı şimdi ortak olalım mı diye yalvarıyorlar hayat işte kendini nasıl geliştireceğin önemli :)

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Herşeyi kendin yapamasın @ZediaphBack adlı üyenin dediklerini dinleme bir şey öğrenmek için bir kişiye danışmalısın internet diye bir kütüphane var oradan bilgi edinebilirsin kendi kafana göre gidersen çok fazla hatalarla karşılaşabilirsin senden deneyimli kişilere soru sorman veya onlara danışman herzaman daha iyidir lütfen insanları server açmaktan soğutmayalım.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Herşeyi kendin yapamasın @ZediaphBack adlı üyenin dediklerini dinleme bir şey öğrenmek için bir kişiye danışmalısın internet diye bir kütüphane var oradan bilgi edinebilirsin kendi kafana göre gidersen çok fazla hatalarla karşılaşabilirsin senden deneyimli kişilere soru sorman veya onlara danışman herzaman daha iyidir lütfen insanları server açmaktan soğutmayalım.
Ben eksik yazmışsım sanırım ben kendimi yabancı kaynaklarla besliyorum Türkiye'de her alanda kimse kimseye ücretsiz destek vermez biraz ingilizce bilgisiyle araştırma yaparak bilgiye ulaşılabilir ben arkadaşa demek istediğim kendini geliştirmek için araştırma yapmalı sürekli ilgilenmeli soğutmak için demiyorum azim etmeli sunucu işine öyle plugin paketi alıp tak çalıştır yaptı diyelim bir sorun çıktığında napıcak? her sorunda ulaşabileceği/ilgilenicek bir kişi bulması zor.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Ben eksik yazmışsım sanırım ben kendimi yabancı kaynaklarla besliyorum Türkiye'de her alanda kimse kimseye ücretsiz destek vermez biraz ingilizce bilgisiyle araştırma yaparak bilgiye ulaşılabilir ben arkadaşa demek istediğim kendini geliştirmek için araştırma yapmalı sürekli ilgilenmeli soğutmak için demiyorum azim etmeli sunucu işine öyle plugin paketi alıp tak çalıştır yaptı diyelim bir sorun çıktığında napıcak? her sorunda ulaşabileceği/ilgilenicek bir kişi bulması zor.
Paketi satın aldıysa satın aldığı kişi yardim edicek etmesi gerekir ben ediyorum müşterilerime kendileri bile bu konu da bana katılırlar ek olarak
"Ben bu işe başlarken kimseden destek/yardım almadım hala almıyorum " demişsiniz lütfen yaptığınız yorumun farkındalığına sahip olun destek olucak kişiler çok yeter ki doğru yere bakılabilsin.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Paketi satın aldıysa satın aldığı kişi yardim edicek etmesi gerekir ben ediyorum müşterilerime kendileri bile bu konu da bana katılırlar ek olarak
"Ben bu işe başlarken kimseden destek/yardım almadım hala almıyorum " demişsiniz lütfen yaptığınız yorumun farkındalığına sahip olun destek olucak kişiler çok yeter ki doğru yere bakılabilsin.
Ben paketi sizden satın alsaydım evet destek alabilirdim

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı