Sol Reklam

İnceleme Play Station İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
playstation.jpg

PlayStation İncelemesi
Merhaba değerli forum üyeleri eminim ki hepiniz PlayStation efsanesini biliyorsunuzdur.Bu oyun konsolu ilk olarak 1994'de Sony tarafından piyasaya sürülmüştür.Bu oyun konsolu 29 eylül 1995'de tüm dünyada piyasaya sürülmüştür.Bunun üst modeli olan PlayStation 2 dünyada 150 milyondan fazla satmıştır.Birde bir PlayStation sevdalısı biri Resmi İsmini Mr PlayStation 2 olarak değiştirmiştir.

17421.jpg

Neden Bukadar Seviliyor
Piyasada onca seçenek varken neden PlayStation en yaygını oysaki ilk çıktığında Xbox daha öndeydi.PlayStation'un Disk boyutu gerçekten yüksek.Türkiye piyasasına göre bakmassak aslında fiyatıda makul gibi, ve Xbox'dan daha fazla oyunu var.Eh Türkiyeye ilk geldiğinde neredeyse rakibi yok gibiydi.Bu yüzdende türkiyede Pes mi Fifa mı algısı başladı.

Belki bu olayı bileniniz vardır gerçekten önemli olan bir etken ise Xbox 360'ın hatasıdır.Bozuk Konsol Satmak.

Play Station 4 Devrimi

Gayet başarılı bir firma düşünün ve kendine yeni bir marka yaratmak istiyor ve yarattığı bu marka dünyayı kasıp kavuruyor evet işte o PlayStation 4.Gerek teknik özellikleriyle gerek oyun bolluğuyla dünyayı kasıp kavuran bir marka haline gelmiştir.Bu oyun konsolunda en çok dikkat çeken değişiklik GamePad idi.

212437.jpg

Gelelim PlayStation 5'e

Daha piyasaya sürülmemiş olan PlayStation 5'in sürüleceği tarih tam olarak bilinmiyor.Ayrıca Sony ilk olarak 500 dolar fiyat ile piyasaya sürülebileceğini belirtti.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yakın arkadaşlarımın deli gibi PlayStation 4 oynadığını biliyorum ama nedense ben pek alışamadım. Bence en iyisi PlayStation 5 olacak ;) <3

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
PS4 hastasıyım diyebilirim. Özellikle Fifa serilerini oynamaktan zevk alıyorum. PS5 için paramız yeter mi bilemem ama çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

phyphy

Fırında Isıttığım İlk Taş
Premium
Emektar
Elmaslar
162
Puanlar
13.880
PlayStation'ın exclusive oyunları der susarım, her ne kadar PS5'in fiyatı hakkında söylentiler korkutsa da :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı