Sol Reklam
Sağ Reklam

PLAY.SONHUKUMDAR.COM | Türkiye'nin en gelişmiş Emek Skyblock sunucusu! | 1.8-1.17 | Powered by LeaderOS & Geik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Kapak - SonHukumdar.jpg

bizkimiz - SonHukumdar.jpg

Sistemler s1 - SonHukumdar.jpg

Sistemler s2 - SonHukumdar.jpg

Sistemler s3 - SonHukumdar.jpg

Ekip - SonHukumdar.jpg

Görseleler 1- SonHukumdar.jpg

Görseleler 2- SonHukumdar.jpg
Görseleler 3- SonHukumdar.jpg

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
PLAY.SONHUKUMDAR.COM

WEBSITE ADRESİ
Son Hükümdar - Minecraft HUB Sunucusu

SUNUCU SÜRÜMÜ
1.8
ile 1.17 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.

BIZ KIMIZ?
Türkiye'nin en büyük Minecraft yazılım devleri güçlerini birleştirdi ve Son Hükümdar'ı kurdu! Yaklaşık
3 ay süren geliştirme süreci ve 1 aylık kapalı beta sürecinden sonra sunucumuzu Emek Skyblock
olarak açmaya karar verdik. Fakat bu 4 aylık süre boyunca sadece Emek Skyblock değil,

Factions, OP Skyblock, Survival ve Creative üzerinde de yoğun bir çalışma sergiledik.
En kısa süre içerisinde de bu oyun modlarını sunucumuza dahil edecek ve
piyasadaki en gelişmiş ve optimize sistemlerle oyuncularımıza en iyi
oyun deneyimini yaşatacağız.

Hemen aramıza katılarak yerinizi kapın!​

Son düzenleyen: Moderatör:

ArdaBey

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
92
Puanlar
9.070
Minecraft
manasukee
Güzel sunucu güzel yetkili ekibi başarılar !

mahlukat

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

mahlukat#0001

Elmaslar
66
Puanlar
1.245
Yer
Ankara
Minecraft
TR_NoMercy
Sunucuyu bilmem ama yetkili ekibi garip

T

Tema

Ziyaretçi
Gördüklerime inanmıyorum harika gözüküyor hemen sunucuyu incelemeye geliyorum.

T

Tema

Ziyaretçi
Sunucuya inceledim ve yorumumu yapıyorum: Sizi diğer sunuculardan ayıran şeyler Ekibiniz,Bazı sistemleriniz ve Tasarımlarınız olmuş onun dışında çok iyi birşey göremedim.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Sunucuya inceledim ve yorumumu yapıyorum: Sizi diğer sunuculardan ayıran şeyler Ekibiniz,Bazı sistemleriniz ve Tasarımlarınız olmuş onun dışında çok iyi birşey göremedim.
İşi profesyonel yapmak adına her şeyi otomatikleştirdik.
Artık yöneticilerin yaptığı işi azaltmak moda olmuşken biz oyuncunun işini azaltmakta bizim için öncelik olmuştur.

Olabildiğince vanilla oyun deneyimini saklayıp ufak eklemelerle oyun modumuzun önce çıkmasını sağladık.
Skyblock gibi 1.8'den tam kurtulamamış oyun modlarını olabildiğince basit ve yapılamayan şeyleri yapmaya yönelik hareketlerle geliştirmeye çalışıyoruz.

Örnek vermem gerekirse rank sistemi çoğu sunucunun aksine gui açıp oradan seçmek yerine otomatik level koşulu sağlandığında (is level yazılmasına gerek olmaksızın) ada lideri ve ada üyelerinin rankını güncelleme şeklinde ayarlandı.

Balık tutma, tüccar, sandık gibi sistemler spawn içerisindeki etkileşimi ve sosyalliği artırmak amacıyla yapıldı.

OneBlock'un sevildiğini bildiğimizden ötürü oyuna oneblock gibi kırılabilen şans blokları eklendi. (Adalara konabiliyor)

Platinum setler kırılmayan ve pvp için etkili setler olarak oyunumuza entegre edildi.

(İleriki dönem güncelleme planlarımız)
Cloud tabanlı zindan sistemi; (Survival, Skyblock)
Böylece insanlar sıra beklemeden veya başkasının zindanının bitmesini beklemeden zindan kesebilecekler.

Cloud tabanlı pvp arenaları; (Factions, PVP)
Yeni geliştirilmeye başlanan özel pvp spigot sürümümüz ile bir savaş alanında rahatlıkla lag olmadan pvp atılabilen bir arena oluşturacak bu sistemle oyuncu sayılarını önemsemeden büyük çaplı klan savaşları yetkililere sorulmadan yapılabilecektir.

Benim eski sunucumu biliyorsanız (RigelMC) onda yaptığım sistemler oyun moduna çok zarar verdiği için (Değiştirdiği için) sunucumda oyuncu tutmamıştım. Bu sefer yapacağımız sistemleri oyun moduna zarar vermeden yan sistemler olarak yapma kararı aldık. Survival oyun modumuzda bilinmeyen sistemler(Yeni bir oyun modu oluşturabilecek sistemler) ve farklı bir oyun deneyimini güncel bir sürümle sunmayı planlıyoruz.
Onun dışındaki diğer oyun modlarında diğer sunucuların yapamadığı eksiklikleri tamamlayıp yüksek performans vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Düzenleme:
Şahsen piyasada sohbet oyunu, kırıktaş coin, süreli uçma gibi sistemleri, sistemi olarak tanıtan bir çok sunucu varken klasik olduğunu pek düşünmüyorum.
Ayrıca sunucumuzda 50 eklenti vardır ve çoğu eklenti tarafımızca düzenlenmiştir. Toplam kendi düzenlediğimiz eklenti sayısı:
1625427190675.png

T

Tema

Ziyaretçi
İşi profesyonel yapmak adına her şeyi otomatikleştirdik.
Artık yöneticilerin yaptığı işi azaltmak moda olmuşken biz oyuncunun işini azaltmakta bizim için öncelik olmuştur.

Olabildiğince vanilla oyun deneyimini saklayıp ufak eklemelerle oyun modumuzun önce çıkmasını sağladık.
Skyblock gibi 1.8'den tam kurtulamamış oyun modlarını olabildiğince basit ve yapılamayan şeyleri yapmaya yönelik hareketlerle geliştirmeye çalışıyoruz.

Örnek vermem gerekirse rank sistemi çoğu sunucunun aksine gui açıp oradan seçmek yerine otomatik level koşulu sağlandığında (is level yazılmasına gerek olmaksızın) ada lideri ve ada üyelerinin rankını güncelleme şeklinde ayarlandı.

Balık tutma, tüccar, sandık gibi sistemler spawn içerisindeki etkileşimi ve sosyalliği artırmak amacıyla yapıldı.

OneBlock'un sevildiğini bildiğimizden ötürü oyuna oneblock gibi kırılabilen şans blokları eklendi. (Adalara konabiliyor)

Platinum setler kırılmayan ve pvp için etkili setler olarak oyunumuza entegre edildi.

(İleriki dönem güncelleme planlarımız)
Cloud tabanlı zindan sistemi; (Survival, Skyblock)
Böylece insanlar sıra beklemeden veya başkasının zindanının bitmesini beklemeden zindan kesebilecekler.

Cloud tabanlı pvp arenaları; (Factions, PVP)
Yeni geliştirilmeye başlanan özel pvp spigot sürümümüz ile bir savaş alanında rahatlıkla lag olmadan pvp atılabilen bir arena oluşturacak bu sistemle oyuncu sayılarını önemsemeden büyük çaplı klan savaşları yetkililere sorulmadan yapılabilecektir.

Benim eski sunucumu biliyorsanız (RigelMC) onda yaptığım sistemler oyun moduna çok zarar verdiği için (Değiştirdiği için) sunucumda oyuncu tutmamıştım. Bu sefer yapacağımız sistemleri oyun moduna zarar vermeden yan sistemler olarak yapma kararı aldık. Survival oyun modumuzda bilinmeyen sistemler(Yeni bir oyun modu oluşturabilecek sistemler) ve farklı bir oyun deneyimini güncel bir sürümle sunmayı planlıyoruz.
Onun dışındaki diğer oyun modlarında diğer sunucuların yapamadığı eksiklikleri tamamlayıp yüksek performans vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Düzenleme:
Şahsen piyasada sohbet oyunu, kırıktaş coin, süreli uçma gibi sistemleri, sistemi olarak tanıtan bir çok sunucu varken klasik olduğunu pek düşünmüyorum.
Ayrıca sunucumuzda 50 eklenti vardır ve çoğu eklenti tarafımızca düzenlenmiştir. Toplam kendi düzenlediğimiz eklenti sayısı:
Eki Görüntüle 180507
Ben klasik dememiştim eklemeyi unuttum büyük sunuculardan ayıran sistemler göremedim diyecektim kusura bakmayın.

Ekibinizde oldukça profesyonel.

W

Wafe

Ziyaretçi
sunucu kalitesini daha konuya girerken belli ediyor başarılar dilerim çok güzel olmuş.

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
İşim bittiği zaman ziyaret edeceğim, sitenizi beğendim bu arada kim yaptıysa ellerine sağlık.​

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
İşim bittiği zaman ziyaret edeceğim, sitenizi beğendim bu arada kim yaptıysa ellerine sağlık.​
Teşekkürler, Ekibimizde 3 adet web geliştiricisi var onlar geliştiriyorlar.

• Bayıldım!
Tepkiler: pwd

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Sunucu gayet güzel gözüküyor, başarılar dilerim.

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Eki Görüntüle 180304
Eki Görüntüle 180301
Eki Görüntüle 180305
Eki Görüntüle 180306
Eki Görüntüle 180307
Eki Görüntüle 180302
Eki Görüntüle 180303
Eki Görüntüle 180310Eki Görüntüle 180311

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
PLAY.SONHUKUMDAR.COM

WEBSITE ADRESİ
Son Hükümdar - Minecraft HUB Sunucusu

SUNUCU SÜRÜMÜ
1.8
ile 1.17 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.

Hemen aramıza katılarak yerinizi kapın!​
Harıtalar ve ekıp mükemmel görünüyor başarılar dılıyorum, harıtayı satın aldığınız mımarıda açıkcası çok merak ettım.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Harıtalar ve ekıp mükemmel görünüyor başarılar dılıyorum, harıtayı satın aldığınız mımarıda açıkcası çok merak ettım.
Teşekkür ederiz. Skyblock haritamızı Nemesis nickli yetkilimiz yapmıştı.
Diğer oyun modlarımızı mimar ekibimiz yapıyorlar.

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Teşekkür ederiz. Skyblock haritamızı Nemesis nickli yetkilimiz yapmıştı.
Diğer oyun modlarımızı mimar ekibimiz yapıyorlar.
O ekıbe sahıp olmanızı tavsıye ederım xd

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı