Sol Reklam
Sağ Reklam

Play.RypienSC.Net | RySkyBlock | 1.8 & Son Sürüm | Kurban sistemi, minigameler, görevler, kontratlar ve çok daha fazlası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RypienSC

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
135
ttt1.png
ttt2.png
ttt3.png
ttt4_1920x1080.jpg

Kyara_C

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Kyara_C#2706

Elmaslar
43
Puanlar
970
Minecraft
Kyara_C
Play.RypienSC.Net
Oyna.RypienSC.Net
MC.RypienSC.Net

1.8 & son sürüm arası sunucumuza girebilirsiniz!

MrTugberk3

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
Kurucular düzelirse mükemmel olacaktır

Son düzenleme:

RypienSC

Elmaslar
2
Puanlar
135
Şu servere bayılıyorum ama kapanmadığı sürece
Değerli yorumun için teşekkür ederiz, sunucuya desteğiniz devam ettikçe güçleniyor, güçlendikçe sizler için çalışıyoruz!

LeFleetz

Gerçeklik inançlarımız doğrultusunda değişir!

Discord:

LeFleetz#0914

Elmaslar
57
Puanlar
6.475
Minecraft
LeFleetz
Sunucunuza ufak bir göz gezdirdikten sonra çok farklılık yaratan bir sunucu olmadığınızı düşündüm açıkcası. "6 yılı aşan sunucu tecrübeleriniz" konusunda ne kadar ciddi olduğunuz konusunda tereddütlerim oluşmadı değil. Mesajlar, Tab ve Scoreboard düzeni, menü düzeni, sistem eksikliği, harita tasarımları gerçekten çok sıradan geldi. Kendinizi geliştirmeniz ve daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle. Başarılar dilerim.

MrTugberk3

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
Sunucunuza ufak bir göz gezdirdikten sonra çok farklılık yaratan bir sunucu olmadığınızı düşündüm açıkcası. "6 yılı aşan sunucu tecrübeleriniz" konusunda ne kadar ciddi olduğunuz konusunda tereddütlerim oluşmadı değil. Mesajlar, Tab ve Scoreboard düzeni, menü düzeni, sistem eksikliği, harita tasarımları gerçekten çok sıradan geldi. Kendinizi geliştirmeniz ve daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle. Başarılar dilerim.
Adam doğru söylüyor ve kuruculardan Swaps denen bir yetkili uğraşmak istemiyor hiç bir şeye yapıp saldım gibi öbür yetkililerle daha konuşamadım kurucular yeniden düzenlenmesi en iyisi olacaktır ve yöneticinin yan hesabından ada açmasına birşey demiyorum bile

RypienSC

Elmaslar
2
Puanlar
135
Adam doğru söylüyor ve kuruculardan Swaps denen bir yetkili uğraşmak istemiyor hiç bir şeye yapıp saldım gibi öbür yetkililerle daha konuşamadım kurucular yeniden düzenlenmesi en iyisi olacaktır ve yöneticinin yan hesabından ada açmasına birşey demiyorum bile
İlk kez sunucuda mantıklı öneri sunmayan kişilerin önerisi sisteme dökülmediğinde diss atan birisini görüyoruz, Allah akıl fikir versin ne diyelim, Yönetici yan hesabından ada açıyor ama emeğiyle arkadaşıyla beraber oynuyor, sizin gibi birisi de sunucuya "Bu şekilde devam ettikten sonra en iyi sunucu" gibisinden yorum yapıp sonrasında yorumu "Kurucular düzelse iyi olur" diye düzeltiyor. Sunucunun yöneticisi Swaps kurucu değildir, sunucunun iç kısmıyla ilgilenir ve sistemleri kurucu yapar. Her öneri sunucu içerisine yansıtılacak diye bir kaide yoktur, bunu düşünmeniz aptallıktan başka bir şey değildir, bir oyuncu için sunucu ekonomisini darmaduman edemeyiz, böyle bir şey beklemeyin. Rahatsızlık duyuyorsanız buyurun kendi sunucunuzu açın da siz nasıl yönetiyorsunuz görelim.

MrTugberk3

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
İlk kez sunucuda mantıklı öneri sunmayan kişilerin önerisi sisteme dökülmediğinde diss atan birisini görüyoruz, Allah akıl fikir versin ne diyelim, Yönetici yan hesabından ada açıyor ama emeğiyle arkadaşıyla beraber oynuyor, sizin gibi birisi de sunucuya "Bu şekilde devam ettikten sonra en iyi sunucu" gibisinden yorum yapıp sonrasında yorumu "Kurucular düzelse iyi olur" diye düzeltiyor. Sunucunun yöneticisi Swaps kurucu değildir, sunucunun iç kısmıyla ilgilenir ve sistemleri kurucu yapar. Her öneri sunucu içerisine yansıtılacak diye bir kaide yoktur, bunu düşünmeniz aptallıktan başka bir şey değildir, bir oyuncu için sunucu ekonomisini darmaduman edemeyiz, böyle bir şey beklemeyin. Rahatsızlık duyuyorsanız buyurun kendi sunucunuzu açın da siz nasıl yönetiyorsunuz görelim.
öncelikle en son dediğiniz açtık sıkıntı etmeyin siz 6 yıllık emek demişsinizde 10 yaşında swmi yapıyordunuz ahahaya :D komik şeyler her öneri sunucuda yansıltakmakta gibi değişik şeyler demişsiniz fakat 4 kişi var 4 üde yetkilidir sanırsam safkgasfhskaşlsa komik ve o sistemler bile deil 1 isi sistem önce pluginleri öğrenmeniz en iyi tavsiyem olacaktır size öneri mantıklı bir öneri tick speed ayarlarına göre nether wart balkabağından daha yavaş çıkar ayriyetten 4 ruh kumunu 1k yapıp nether wart satışını 10 tl yapmışısınız 3 nether wart çıkar genellike %80 bir ihtimal ile 1 sini ekiyorsun 2 adet kalıyor 20 tl ediyor 8 balkabağı mı daha hızlı çıkarır 4 nether wart mı diye düşünmeniz en iyi tavsiyem olacak ve düşünmeye teşvik ediyorum

MrTugberk3

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
bu şekilde devam ettikten sonra en iyi sunucumu demişim ahahaha komikkk kapanmadığı sürece iyi bir sunucu dedim yönetici yan hesabına yardım ediyor belkide bana bunun kaatini veremezsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı