Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
JGGV1j.jpg

JGm1ms.png

JGmK6Q.png

JGm2yt.png

KOPYALANABİLİR IP ADRESİMİZ

play.royalcrafttr.com
oyna.royalcrafttr.com

Son düzenleme:

KaamiL43

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

KaamiL#6048

Elmaslar
94
Puanlar
4.070
Minecraft
KaamiL43
Sunucuda uzun süredir oynuyorum neredeyse 2.5 ay oluyor çok eğlenceli, keyifli vakit geçirdim. Skyblock ve Survival çok başarılı hazırlanmış çaba sarfedilmiş ve Zediaph çok emek veriyor iyi bir yerlere gelebilmek için sizde desteklerinizi eksik etmeyiniz ki daha başarılı bir sunucu olma yolunda ilerliyebilelim!!

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
Yaklaşık olarak bu sunucuda 2 aydır oynuyorum, eski adminlerindenim. Kurucusu mükemmel bir insan olup sunucusuyla aşırı ilgili , gerçekten çok fazla sunucuda göremeyeceğiniz her şey var bu sunucuda. Yeni açılan survival için tek bir şey söyleyeceğim hiç bir sunucuda oynamadığım survival zevkini bu sunucudan aldım. Gerçekten işini çok iyi yapan rehberler adminler vs... kısacası her şeyiyle mükemmel bir sunucu. Yakında çok daha da büyüyecek olan bu sunucuya şimdiden başarılarının devamını dilerim. Nice kitlelerle birlikte olması dileğiyle sevgiler. @ZediaphBack

Alpha4117

Play.AlphaCraftTR.Net

Discord:

Hükümdar [Alpha]#2520

Elmaslar
37
Puanlar
8.930
Minecraft
Hukumdar
Yapmışsın yine Yapacağını :) eline sağlık kaliteli sunucu :8
düşünmeden girin oynayın derim

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870
Güzel bir sunucuya benziyor.
BAŞARILAR...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İlk olarak sunucu tasarımına aşık olduğumu söyleyebilirim. Daha önceden bu şekilde bir tasarım görmemiştim. Daha doğrusu hareketli sunucu tasarımı çok daha güzel yakışmış. Böyle bir güzel sunucudan bu beklenirdi. Bu arada yazılarda sanki birisinden yardım almış gibi gözüküyorsunuz. Cidden imla kuralları vs. önem verilmiş. Görünüşe bakılırsa bu sunucu her geçen gün daha çok geliyor. Kesinlikle herkese bu sunucuyu öneriyorum. Bazı sistemleri gerçekten beni benden alıyor. Sunucu hakkında düşüncelerim daha çok var fakat ben şu anlık bu kadarını yazacağım. Başarılar <3

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Sunucuda uzun süredir oynuyorum neredeyse 2.5 ay oluyor çok eğlenceli, keyifli vakit geçirdim. Skyblock ve Survival çok başarılı hazırlanmış çaba sarfedilmiş ve Zediaph çok emek veriyor iyi bir yerlere gelebilmek için sizde desteklerinizi eksik etmeyiniz ki daha başarılı bir sunucu olma yolunda ilerliyebilelim!!
Teşekkürler
Yaklaşık olarak bu sunucuda 2 aydır oynuyorum, eski adminlerindenim. Kurucusu mükemmel bir insan olup sunucusuyla aşırı ilgili , gerçekten çok fazla sunucuda göremeyeceğiniz her şey var bu sunucuda. Yeni açılan survival için tek bir şey söyleyeceğim hiç bir sunucuda oynamadığım survival zevkini bu sunucudan aldım. Gerçekten işini çok iyi yapan rehberler adminler vs... kısacası her şeyiyle mükemmel bir sunucu. Yakında çok daha da büyüyecek olan bu sunucuya şimdiden başarılarının devamını dilerim. Nice kitlelerle birlikte olması dileğiyle sevgiler. @ZediaphBack
Teşekkürler
Yapmışsın yine Yapacağını :) eline sağlık kaliteli sunucu :8
düşünmeden girin oynayın derim
Teşekkürler
Güzel bir sunucuya benziyor.
BAŞARILAR...
Teşekkürler

İlk olarak sunucu tasarımına aşık olduğumu söyleyebilirim. Daha önceden bu şekilde bir tasarım görmemiştim. Daha doğrusu hareketli sunucu tasarımı çok daha güzel yakışmış. Böyle bir güzel sunucudan bu beklenirdi. Bu arada yazılarda sanki birisinden yardım almış gibi gözüküyorsunuz. Cidden imla kuralları vs. önem verilmiş. Görünüşe bakılırsa bu sunucu her geçen gün daha çok geliyor. Kesinlikle herkese bu sunucuyu öneriyorum. Bazı sistemleri gerçekten beni benden alıyor. Sunucu hakkında düşüncelerim daha çok var fakat ben şu anlık bu kadarını yazacağım. Başarılar <3
Teşekkürler

Son düzenleme:

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Tasarıma bayıldım.Yine RoyalCraftTR kalitesini yakalamışsınız.Mapler güzel sistemlere lafım yok RoyalCraftTR kalitesi desem yeter.Yine yapacağınızı yapmışsınız.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Son düzenleme:

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Ya adamın yaptığı her şey neden güzel oluyor? Tasarımın efsane kankam. Haritalarınıza ne diyeyim bilemedim. Kısacası efsanee desem yeter ya xd

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Son düzenleme:

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
Cidden emeğinizin hakkını veriyorsunuz. Çok başarılı bir sunucu daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.​

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
Sen bu dünyaya ait olamazsın Mükemmmmmel

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı