Sol Reklam
Sağ Reklam

PLAY.REGENDNETWORK.COM / ŞEHİR HAYATI / CONCONCRAFT / FARM MAKİNELERİ / FABRİKALAR / ÇETE SAVAŞLARI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
J9UiJy.jpg

NOT:Resimlere geçmeden önce burada belirtmediğimiz birçok özelliğimiz bulunmakta atm soyma
,mülk satın alma ,çete savaşı ,yeni itemler (kazma,kılıç,maden) ,görevler vs.
2020-03-29_19.16.26.png
N
2020-03-29_16.48.47.png
2020-03-29_19.13.55.png
2020-03-29_16.53.26.png
2020-03-29_19.08.58.png
2020-03-29_16.35.15.png
2020-04-01_14.55.59.png

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Sunucunun maplerini ve tasarimi cok begendim bir gun gelecem mutlaka basarilar dilerim.

AhmetDinc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

AhmetDinc#0605

Elmaslar
74
Puanlar
8.975
Minecraft
iKl0udy
Gördüğüm kadarıyla araçlar iyi, modeller performans, texture ve özgünlük açısından berbat, obj olduğu direk doğrulanabilir. Uyuşturucu sistemini, mapi beğendim; başarılar.

The RelaX

Sedam Plugin Paketi Hizeti
Elmaslar
3
Puanlar
435
Yer
Developer
Minecraft
flasmalpis
Konu Tasarımı Standart Olduğu İçin Fena Değil Güzel Sunucu Başarılar

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Sunucu güzele benziyor,başarılar!

IHasanBabaTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Bilmiyom

Elmaslar
8
Puanlar
13.260
Minecraft
HasanRookie
Sunucunun maplerini ve tasarimi cok begendim bir gun gelecem mutlaka basarilar dilerim.
Teşekür ederiz, seni bekliyor olucaz :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gördüğüm kadarıyla araçlar iyi, modeller performans, texture ve özgünlük açısından berbat, obj olduğu direk doğrulanabilir. Uyuşturucu sistemini, mapi beğendim; başarılar.
Teşekür ederiz kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Özgün içerikler ve 'ConConCraft' serverlerının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz

Konu Tasarımı Standart Olduğu İçin Fena Değil Güzel Sunucu Başarılar
Malesef sunucuyla uraştığımız için konu tasarımını ayarlayamadık olsun reklam parası filan youtuberlarla olsun konu tasarımı uraşılmadı yakın zamanda yeni konu tasarımı gelicektir.

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Gökşanı tanırım, ve yaptığı tüm projeleri takip etmişliğim vardır kendisi çok başarılı bu işlerde ve açtığı sunucuyu çok beğendim görüntüler'de çok güzel duruyor en kısa süre'de sunucuya geleceğim kendisine güveniyorum bu konu'da, ama tekrardan başarılar dilerim umarım dilediğin yerlere gelirsin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse sunucu konu tasarımınızı daha önceden başka sunucu tanıtımında da görmüştüm ki size ait özgün bir konu tasarımı yaptırırsanız daha hoş olur. Konu tasarımının yanı sıra şu son zamanlarda hikaye tarzı hayatta kalma ConConCraft sunucularını sevmeye başladım ki sizinde sunucuya bir ara mutlaka uğramayı düşünüyorum. Son olarak da sunucunun bu esrarengiz sistem ve haritalarını fazlasıyla beğendim ;)

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı dışında her şey hoş görünmekte, başarılar dilerim. :<3:

IHasanBabaTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Bilmiyom

Elmaslar
8
Puanlar
13.260
Minecraft
HasanRookie
Gökşanı tanırım, ve yaptığı tüm projeleri takip etmişliğim vardır kendisi çok başarılı bu işlerde ve açtığı sunucuyu çok beğendim görüntüler'de çok güzel duruyor en kısa süre'de sunucuya geleceğim kendisine güveniyorum bu konu'da, ama tekrardan başarılar dilerim umarım dilediğin yerlere gelirsin.
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz Sizi Bekliyor Olucaz <3

Doğruyu söylemek gerekirse sunucu konu tasarımınızı daha önceden başka sunucu tanıtımında da görmüştüm ki size ait özgün bir konu tasarımı yaptırırsanız daha hoş olur. Konu tasarımının yanı sıra şu son zamanlarda hikaye tarzı hayatta kalma ConConCraft sunucularını sevmeye başladım ki sizinde sunucuya bir ara mutlaka uğramayı düşünüyorum. Son olarak da sunucunun bu esrarengiz sistem ve haritalarını fazlasıyla beğendim ;)
Yorumunuz için teşekkür ederiz.
Keyubu'nun verdiği tasarım malesef Youtube reklamları ile uraştığımız için konu tasarımına fazla özen gösteremedik yakın zaman da yenisi gelicektir.

Konu tasarımı dışında her şey hoş görünmekte, başarılar dilerim. :<3:
Yakın zamanda yeni konu tasarımı gelicektir Youtube reklamları yüzünden konu tasarımını ayarlamadık, yorumunuz için teşekkür ederiz <3

Sunucu güzele benziyor,başarılar!
Yorumunuz için teşekkür ederiz <3

Son düzenleme:

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı hariç sunucu çok güzel olmuş. Başarılar dilerim <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı