.plus play.RebornCraft.pw | OPSkyblock (1.8.x YENİ!) | Emek Skyblock (1.8.x aktif) | TekBlok Skyblock (+1.16.4 Yeni açıldı!) | 300 Online |

Konu, 8 Mayıs 2021 00:50 tarihine kadar sabit.

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
9.035
Minecraft
Sunucu IP Adresi
play.RebornCraft.pw | mc.RebornCraft.pw | oyna.RebornCraft.pw
Sunucu Sürümü
1.8 - 1.16.4
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Emek Skyblock, TekBlok Skyblock, Op Skyblock
Zorluk Seviyesi
Zor
UOkl8T.png
qU6gHg.png

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

play.reborncraft.pw
mc.reborncraft.pw
oyna.reborncraft.pw

Bu sıkıcı ve zorlu günlerde skyblock oynarken eğlenmek, arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek mi istiyorsun?
RebornCraft sunucuları tam da sana göre, kesintisiz yaklaşık 1 yıldır açık olan RebornCraft sunucuları her geçen gün büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor.
RebornCraft ekibi olarak sizlerin keyif alabileceği, emeklerinizin hiçe gitmeyeceği, kaliteli bir oyun deneyimi için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.
Bu kaliteli deneyimde ilgili ve adaletli yetkili ekibimiz ile sizlere tam destek vermekteyiz.
Yenilikçi oyun modlarımızla eğlenceye, özlediğin minecraft zevkini doruklarına kadar yaşayabilirsiniz.
Gelişmiş özel eklentileri ve her oyun moduna özel kodlanan eklentiler diğer oyun modlarını bir birinden ayrı kılıyor.
Bu süreçte her zaman kendimizi geliştirmek amacıyla saygı çerçevesinde olan bütün eleştirileri göz önünde bulunduruyoruz.

Oyuncularımızın önerilerine ve fikirlerine her daim önem veriyoruz.
Önümüzdeki süreçte kendimizi olduğumuz konumdan daha üst bir konumda görüyoruz.
Üzerinde çalıştığımız projeler doğrultusunda kendimize güveniyoruz. Gelin bu heyecana hep birlikte ortak olalım.
(RebornCraft da bulunan modlar TekBlok Skyblock +1.16.5 (her daim son sürüm)- Emek Skyblock +1.8 - Op Skyblock + 1.8)

minecraft skyblock server
minecraft skyblock sunucusu
minecraft skyblock
skyblock sunucusu
skyblock server
skyblock sunucu
skyblock sunucular
skyblock server
skyblock serverler

Ekler

• NAwDAq.png
    NAwDAq.png
    3,6 MB · Görünt.: 1.747
Son düzenleme:

Akrei!

Sans commentaire.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
758
Puanlar
3.415
Minecraft
Klasik skyblock sunucularından bıktınız mı o zaman daha klasik ve daha sıkıcı skyblock sunucumuza bekleriz cümlesini uzatarak anlatamana gerek yoktu aslında :D
Az çok katılıyorum klasik sunuculardan sıkıldınızmı diyip onlar gibi olan bir sunucuyu tanıtmak biraz saçma konuyu baltalamak gibi konuşmuyorum ama cidden az çok haklısın :)

Gelişirse güzel bir sunucu olabilir,başarılar!

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Satış Denetmeni
T3SL4
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
1.035
Puanlar
15.590
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
Az çok katılıyorum klasik sunuculardan sıkıldınızmı diyip onlar gibi olan bir sunucuyu tanıtmak biraz saçma konuyu baltalamak gibi konuşmuyorum ama cidden az çok haklısın :)

Tüm sunucular gelişirse güzel bir sunucu olabilir. Asıl mesele zaten sürekli başka konulara atıfta bulunmaları. Belki de bu anlamsız atıflaşma olayını bir kenara bırakıp işlerine bakıp işleriyle kendilerini gösterseler bu yorumları yapmamıza ya da daha doğrusu yapmama gerek kalmaz :))

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
9.035
Minecraft
Klasik skyblock sunucularından bıktınız mı o zaman daha klasik ve daha sıkıcı skyblock sunucumuza bekleriz cümlesini uzatarak anlatamana gerek yoktu aslında :D

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum lakin sunucuya girip bakmadan eleştiri yapmanın çok fazla doğru olduğunu düşünmüyorum ve etik bulmuyorum, genel olarak tüm sunuculardan demek mümnün değil ama bir çok sunucudan farklı özelliklerimiz olduğunu idda ediyoruz.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Tüm sunucular gelişirse güzel bir sunucu olabilir. Asıl mesele zaten sürekli başka konulara atıfta bulunmaları. Belki de bu anlamsız atıflaşma olayını bir kenara bırakıp işlerine bakıp işleriyle kendilerini gösterseler bu yorumları yapmamıza ya da daha doğrusu yapmama gerek kalmaz :))
Gerçekten iddaalı konuşuyorsunuz ve abartıyorsunuz bu kadar agresif olmanın bir anlamı yok, keyfinize bakın.

JESUS🌙

JESUS
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
441
Puanlar
0
Sloganda ne yaziyor sistemlerde ne var :D

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
9.035
Minecraft
Sloganda ne yaziyor sistemlerde ne var :D
Değerli yorumunuz için teşekkürler, yukarıdaki yorumlarda da belirttiğim gibi sistemleri gözünüzle görüp öyle "ELEŞTİRİ" yapmanızı isterim, sloganda yazdığı gibi çoğu birbirine benzeyen KLASİK sunuculardan farklı sunucu.

SkyLifeNW

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
29
Puanlar
3.745
Yer
İstanbul
Minecraft
Survival sunucusunda vip satın aldığım, yetkili kadrosu saygılı ve güvenilir. Kitabı kapağına göre yargılamayın, açıldığında farkı anlayacaksınız...

JESUS🌙

JESUS
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
441
Puanlar
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler, yukarıdaki yorumlarda da belirttiğim gibi sistemleri gözünüzle görüp öyle "ELEŞTİRİ" yapmanızı isterim, sloganda yazdığı gibi çoğu birbirine benzeyen KLASİK sunuculardan farklı sunucu.
Başarılar girik bakıcağım.

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Yasaklandı
En iyi cevaplar
53
Elmaslar
12.633
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Minecraft

Gerek yenilikçi konu tasarımıyla gerekse de üstün sistem ve haritalarıyla gözleri dikkatler önüne çeken bir Skyblock sunucusu da olmuş ;) :8

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Puanlar
9.035
Minecraft

Gerek yenilikçi konu tasarımıyla gerekse de üstün sistem ve haritalarıyla gözleri dikkatler önüne çeken bir Skyblock sunucusu da olmuş ;) :8
Değerli yorumun için teşekkürler :melek:

Sistem görselleri kısmına yeni görseller eklendi, sistemlerimizin tümünü yarin saat 15:00'da görebilirsiniz.

Ara ara yaşadığımız lag sorunu tamamen ortadan kalkmıştır! play.reborncraft.pw

Sunucu yeni makineye taşınmıştır, aktif!

Sunucumuz i9 9900K makineye taşınmıştır! bilinen tüm sorunlar giderildi!
play.reborncraft.pw!​

Son düzenleme:

xMaxBey

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Puanlar
0
Arkadaşlarımla oynamaya başladığım, eğlenceli bir sunucu

xChairs

iFruuzAhmet
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
137
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Şuan aktif olan skyblock sunucularına göre beğendim

Algos

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
137
Puanlar
2.285
Yer
Kayseri
Minecraft
Konu tasarımı : 10/7
Oyun içi tasarım: 10/ 8
Sunucu sistemleri: 10/ 7 (emek skyblocktan beklenileni vermişsiniz) ♥
Sunucuda geçirdiğim vakitteki deneyimlerim: 10/ 8
Haritalar:10/7
Oyuncu kalitesi:10/8

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı