Reklam ♆ PLAY.RAZECRAFT.COM ♆| Harbi Emek Skyblock | OPSkyblock (Yakında) |1.8/1.15| Her gün 21.00 Etkinlik| Discord Sunucumuzda Özel Çekilişler| +100 Aktif

Klorofobik

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Sunucu IP Adresi
play.razecraft.com
Sunucu Sürümü
1.8-1.13
Sunucu Slotu
2020
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Zorluk Seviyesi
Emek
Aşağıdaki ip adreslerinden sunucumuza bağlanabilirsin.

PLAY.RAZECRAFT.COM
OYNA.RAZECRAFT.COM

Web Sitemiz:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

kapak.png
sunucuhakkımızda.png
sistemler1.png
sistemler2.png
EKİBİMİZ.png
hakkımızda.png
Görseller.png
fotoğraf1.jpg
fotoğraf2.jpg
fotoğraf3.jpg
fotoğraf4.jpg
fotoğraf5.jpg

Sunucumuza Yetkili Alımları Açıktır(Builder, Moderatör, Rehber, DRehber) Başvurular için İnternet Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz. Yorum Yapmayı Unutmayınız.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

omennw

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
6
Discord
KahpeRenqi
Minecraft
MustafacFa
Güzel Bir Sunucuya benziyor aktiflik olursa biryerlere gelebileceğine inanıyorum

Klorofobik

Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Sunucumuz Aktifdir Gelip Eğlenceli Vakit Geçirebilirsiniz !

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
En iyi cevaplar
46
Elmaslar
9.348
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur#0001
Minecraft
Yigit20

Hepimizin alışık olduğu klasik sunuculardan pek farkını göremedim ki konu tasarımı da daha güzel olabilirdi. Son olarak da başarılar dilerim ☺

Klorofobik

Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Hepimizin alışık olduğu klasik sunuculardan pek farkını göremedim ki konu tasarımı da daha güzel olabilirdi. Son olarak da başarılar dilerim ☺
Değerli yorumunuz için teşekkürler emek bir sunucu olduğu için çok fazla yeni saçma eklentiler kullanmak yerine eski güzel eklentiler ve yenilerden beğendiklerimizi ekledik Tekrardan yorumunuz için teşekkürler 😊

Algos

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
136
Steam
Arifsndkc
Discord
Algos#8991
Minecraft
Algos,749
Konu tasarımı : 10/ 7
Oyun içi tasarım: 10/ 6 (geliştirilmeli) (başlangıç olarak tabdaki nametag editten başlayabilirsiniz isterseniz yardımcı olurum)
Sunucu sistemleri: 10/ 5 (geliştirilmeli)
Sunucuda geçirdiğim vakitteki deneyimlerim: 10/ 6
Haritalar:10/ 7
Oyuncu kalitesi:10/ 7
Gelişme potansiyeli olan özgün bir sunucu ♥

Klorofobik

Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Konu tasarımı : 10/ 7
Oyun içi tasarım: 10/ 6 (geliştirilmeli) (başlangıç olarak tabdaki nametag editten başlayabilirsiniz isterseniz yardımcı olurum)
Sunucu sistemleri: 10/ 5 (geliştirilmeli)
Sunucuda geçirdiğim vakitteki deneyimlerim: 10/ 6
Haritalar:10/ 7
Oyuncu kalitesi:10/ 7
Gelişme potansiyeli olan özgün bir sunucu ♥
Öncelikle yorumun için teşekkürler yeni açıldığımız için yardımlarınızı tabiki kabul ederim isterseniz discordumuza gelerek bize beğenmediğiniz yerleri vs söyleyebilirsiniz Değerli yorumunuz için tşeekkürler (nametag düzenlendi :D)

Alisaid

Kızılsakal Kızıltaş?
Destek Yetkilisi
Mono Team
En iyi cevaplar
15
Elmaslar
287
Minecraft
ImSpeedAl,OnePage,_OnePage_
nedense konu tasarımını beğenmedim çoğunu yazıyla oluşuyor acemice
sistemler klasik
mapler iyi

abalkan

oyna.sunolia.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
66
Discord
abalkan#4644
hardemek skyblock adı altında sitede 10tl ye golem spawner satıyorsunuz ki bu kesinlikle emek olmadıgını gösterir
ikinci olarak bildirim mesajı ile konu tasarımdaki sistem özellikleri birbirleri ile aynı değil, sunucuya göz atmak için girdiğimde kimse yoktu haritanızı inceledim , emek skyblock için yeterli bir haritanız var , başarılar

Klorofobik

Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
hardemek skyblock adı altında sitede 10tl ye golem spawner satıyorsunuz ki bu kesinlikle emek olmadıgını gösterir
ikinci olarak bildirim mesajı ile konu tasarımdaki sistem özellikleri birbirleri ile aynı değil, sunucuya göz atmak için girdiğimde kimse yoktu haritanızı inceledim , emek skyblock için yeterli bir haritanız var , başarılar
Merhaba öncelikle değerli yorumunuz için teşekkürler
10tlye golem spawner sattığımız için hard emek olmayacağını düşünmenizi anlıyorum ancak oyun içinde demir fiyatı farmlarla aynıdır ayrıca bu fiyatlar şuanlık açılışa özel sunucuda bir piyasa ortaya çıkması için koyulmuştur ilerde fiyatları tabiki artacaktır

sistem özellikleri kısmında ise sunucumuz i7 işlemcili bir makineden yeni bir vdsye taşındı bundan dolayı değiştirilmedi henüz konu içinde bu konuda kusura bakmayın

Haritamızı beğendiğniz için teşekkürler.

Racfourd

Creeper Evimi Patlattı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
165
Discord
Racfourd#9717
Minecraft
Racfourd
Sunucu güzele benziyor.

ismailçeliv2

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
81
Minecraft
Malware
item spawner günlük event uçuş sistemi anladım abi hard skyblock

Klorofobik

Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Sunucu güzele benziyor.
Teşekkür ederiz.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

item spawner günlük event uçuş sistemi anladım abi hard skyblock
Merhaba öncelikle değerli görüşünüz için teşekkürler
itemspawner pluginimizde direk demir vs düşmemekte kendi belirlediğimiz bir bloğu satarak tanesinden 0.50krş kazanıyorsunuz item sp pluginmizi yanlış anladığınızı düşünüyorum

günlük event her sunucuda olur bizdede event kasası anahtarı veriyor burdanda çok düşük oranla değerli şeyler çıkıyor oda sunucuda piyasa olsun diyedir

ardından uçuş sistemi eğer uçuş sistemi olmasa normal oyuncular için hiçbirşey yapmamış olurduk ben vip ve normal oyuncuyu ayırmadan p2win bir oyun sistemi olmaması açısından oyuna böyle birşey ekledim oda çok pahalı bir şekilde satılıyor

yinede görüşünüz için teşekkürler iyi günler

Son düzenleme:
Yukarı Alt