• MC-TR.COM YouTube Kanalı Açılmıştır!
    Merhaba Ziyaretçi! MC-TR.COM olarak geçtiğimiz günlerde YouTube kanalımızı açtık ve ilk videomuzu sizler için yayınladık. İlerleyen günlerde büyüyen ekibimiz ve yeni video içeriklerimiz ile karşınızda olacağız. YouTube kanalımıza herkesi bekliyoruz!

Reklam ||* > PLAY.RAGERCRAFT.COM < || EMEK SKYBLOCK V2. || -> 29.03.2021 * || [1.8.X - 1.16.X ] ||

Konu, 4 Ağustos 2021 10:07 tarihine kadar sabit.

Sunucumuz güzel mi?

• Çok iyi

• İyi

• Normal

• Kötü

• Çok kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. 😭
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
149
Puanlar
1.560
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
'み Wausy#2295
konu tasarımı harika sistemler şuanlık çok iyi ama sonradan geliştirilmesi lazım mapler harika başarılar dilerim

furkanince99

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
9.010
Discord
FURKAN#2819
konu tasarımı harika sistemler şuanlık çok iyi ama sonradan geliştirilmesi lazım mapler harika başarılar dilerim
Teşekkürler, sunucu sizin önerilerinizle gelişmeye devam edecek :)

batuhanacar

Çok söze gerek yok, biz geliyoruz
Yasaklandı
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
481
Puanlar
1.760
Yer
forumu bıraktı.
Discord
forumu bıraktı.
@furkanince99 kimseyle münakaşa girme eleştirinizi değerlendireceğiz de geç dostum kafan rahat olur en azından.
Konu tasarımına kötü denmesi garibime gitti @staffy2dev bu konu tasarımı harika dostum neden kötü denildi üzdü bak..
Elinize sağlık sunucu herşeyi güzel kaptan

furkanince99

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
9.010
Discord
FURKAN#2819
@furkanince99 kimseyle münakaşa girme eleştirinizi değerlendireceğiz de geç dostum kafan rahat olur en azından.
Konu tasarımına kötü denmesi garibime gitti @staffy2dev bu konu tasarımı harika dostum neden kötü denildi üzdü bak..
Elinize sağlık sunucu herşeyi güzel kaptan

Yorumun için teşekkür ederim :)

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Yasaklandı
En iyi cevaplar
23
Elmaslar
304
Puanlar
2.815
Yer
Ankara
Minecraft
Discord
Felox#0001
Konu tasarımı çok kötü diyenler olmuş, bence normal düzeyde bi tasarım. Sunucunuzu da beğendim, kötü yorumlara aldanmayın ve gelişmeye devam edin başarılar!

furkanince99

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
9.010
Discord
FURKAN#2819
Konu tasarımı çok kötü diyenler olmuş, bence normal düzeyde bi tasarım. Sunucunuzu da beğendim, kötü yorumlara aldanmayın ve gelişmeye devam edin başarılar!
Sizin gibi insanlar var oldukça gelişmeye devam edeceğiz. Yorumun için teşekkür ederim :)

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı
En iyi cevaplar
6
Elmaslar
343
Puanlar
3.750
Yer
Dünya
Minecraft
Discord
Corrsy#0001
Baltalama olarak anlamayın açık konuşucam. Konu tasarımı çok sade geldi arkaplan ve yazı gibi gözüküyor. Görsellerin hepsi shader ile ekran görüntüsü alınmış olabilirdi. Gördüğüme göre sadece 2 tane özgü sisteminiz var. Sunucu klasik sunucular gibi olmuş. Para kazanan sunucu açıyor lütfen böyle yapmayın. Benimde var bende para açarım mantığıyla ilerlemeyin. Oyuncuların ilgisini çekicek sistemler - özellikler bulun yoksa bu iş böyle ilerlemez..

furkanince99

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
9.010
Discord
FURKAN#2819
Baltalama olarak anlamayın açık konuşucam. Konu tasarımı çok sade geldi arkaplan ve yazı gibi gözüküyor. Görsellerin hepsi shader ile ekran görüntüsü alınmış olabilirdi. Gördüğüme göre sadece 2 tane özgü sisteminiz var. Sunucu klasik sunucular gibi olmuş. Para kazanan sunucu açıyor lütfen böyle yapmayın. Benimde var bende para açarım mantığıyla ilerlemeyin. Oyuncuların ilgisini çekicek sistemler - özellikler bulun yoksa bu iş böyle ilerlemez..
Yorumun için teşekkürler. Önerilerini discordumuzdaki sunucuya-öneriler kanalından yapabilirsin

Wafe

MinePower & Cloudio ⚡
Deneme Destek
Cloudio
Hosting Görevlisi
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
6
Elmaslar
114
Puanlar
1.275
Yer
Bursa/Nilüfer
Minecraft
Discord
Wafe #0001
genel olarak detaylı incelemedim fakat konu tasarımı ve bazı sistemler hariç güzel duruyor başarılar.​

furkanince99

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
9.010
Discord
FURKAN#2819
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı