Reklam Play.PedraNetwork.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | TÜRKİYE'NİN EN KOLAY SKYBLOCK SUNUCUSU | /vipol ile 3 Gün VIP | Rulet, JackPOT, Yazı-tura, Metin Taşı

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
6 Ocak 2018
976
528
3.090
19
Ruh Hali
Konu tasarımı klasik bu ay 20. kez görüşüm !
Sistemler iyi güzel
Mapler hoş

Son düzenleme:

xMargue

Play.PedraNetwork.Com
16 Ocak 2020
122
54
240
İzmir
www.PedraNetwork.Com
Ruh Hali
Sunucu cok güzel fakat sebebsiz yere ban yedim + discordan engellendim sebepsiz yere hakkim yeniliyor sunucuda
Sunucuda ki oyuncuları kötü etkileyecek şekilde davranış/konuşmalardan dolayı.

Konu tasarımı klasik bu ay 20. kez görüşüm !
Sistemler hepsi klasik 1.7den kalma.
Mapler alıntı
Bu sunucu hakkında dicek birşeyim yok çok kötü bir sunucu 2014den kalma.
Konu tasarımını Keyubu Hediye ediyor bence gayet normal çünkü Kullanmamız için arşivimize atmamız için değil.
Sistemler klasik demişsiniz, 1.7'de böyle sistemler yoktu.Bizde 1.7 Sunucularda Oynuyorduk.

Görüşünüz ve yorumunuz için Teşekkür Ederiz

JESUS🌙

Demir Cevheri Gibiyim
Susturuldu
29 Ekim 2019
203
101
690
20
Ruh Hali
Konu tasarım klasik, sistemler geliştirebilir başarılar.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
17 Haziran 2014
8.826
6.787
10.040
19
İstanbul - Beylikdüzü
www.mc-tr.com
Ruh Hali
Merhaba, ilk olarak kullandığınız sunucu konu tasarımını daha önceden de başka bir sunucunun tanıtım konusundan görmüştüm. Bunun yanı sıra sunucuda olan birçok sistemi daha önceden görsem de aralarından özgün olan birkaç sistem de gördüm. Sunucu haritaları da gayet hoş olmuş :3

xMargue

Play.PedraNetwork.Com
16 Ocak 2020
122
54
240
İzmir
www.PedraNetwork.Com
Ruh Hali
Merhaba, ilk olarak kullandığınız sunucu konu tasarımını daha önceden de başka bir sunucunun tanıtım konusundan görmüştüm. Bunun yanı sıra sunucuda olan birçok sistemi daha önceden görsem de aralarından özgün olan birkaç sistem de gördüm. Sunucu haritaları da gayet hoş olmuş :3
Değerli yorumun ve görüşün için teşekkür ederim.

• Elmas
Tepkiler: YigitReisOfficial

AloneXX

"Acı geçiyor, Acı çekmiş olmak geçmiyor."
17 Kasım 2018
464
627
1.940
İstanbul, Türkiye
Ruh Hali
Öncelikle konu tasarımı çok hoş ve size zaten bunu kullanın diye yaptılar. Yok map alıntıdır yok sistem alıntıdır muhabbeti boş muhabbettir. İnternete bir harita koyuluyorsa, kullanalım diye koyuluyor. Bir sistemi farklı bir sunucuda görmüş olabilirsiniz çünkü bu böyledir. Herkes birbirinden örnek alır veya bunu geliştirip, başka bir şeyler ortaya döker. Ortaya daha farklı şeyler çıkarabileceğinize inanıyorum. İyi geceler.

• Elmas
Tepkiler: xMargue

xMargue

Play.PedraNetwork.Com
16 Ocak 2020
122
54
240
İzmir
www.PedraNetwork.Com
Ruh Hali
Öncelikle konu tasarımı çok hoş ve size zaten bunu kullanın diye yaptılar. Yok map alıntıdır yok sistem alıntıdır muhabbeti boş muhabbettir. İnternete bir harita koyuluyorsa, kullanalım diye koyuluyor. Bir sistemi farklı bir sunucuda görmüş olabilirsiniz çünkü bu böyledir. Herkes birbirinden örnek alır veya bunu geliştirip, başka bir şeyler ortaya döker. Ortaya daha farklı şeyler çıkarabileceğinize inanıyorum. İyi geceler.
Tam olarak böyle yorum yapan kişilere anlatmak istediğimi siz anlatmışsınız, değerli yorumun için teşekkür ederim.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu Bakıma Alınmıştır, Sunucu Bakıma Alınma Nedenleri;
- Eksikler ve bazı hatalar yapmış olmamız.
- Paketimizi optimize ederek açmaya karar verdik.
- Değişik sistemler eklemek amacı ile.

Sunucu Tahmini Bakım Bitiş günü, 27.01.2019 - 12:00