Sol Reklam

Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Haritalar sizin ise güzel olmuş. Sistemler de iyi. Konu tasarımını beğendim iyi günler.

MedetYldrk

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
22
Puanlar
0
Haritalar sizin ise güzel olmuş. Sistemler de iyi. Konu tasarımını beğendim iyi günler.
Teşekkürler! Sunucuda en fazla 1 veya bilemediniz 2 adet şematik kullanıldı. O da zindan için

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Rehberiniz GorkemFs adlı oyuncu ortağımın hesabının şifresini öğrenip sunucudaki verilere zarar verdiği için hakkında yasal işlem başlatmak üzereyiz ipsi vb herşeyi gözüküyor, kendisinin istanbul veya çevresinde olabileceğini öğrendik bütün logları ortağımla birlikte emniyet genel müdürlüğüne şikayet ettik bayağı akıllı yetkilileriniz var açın bakın veri yoketmenin hesap hacklemenin cezalarına.

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Rehberiniz GorkemFs adlı oyuncu ortağımın hesabının şifresini öğrenip sunucudaki verilere zarar verdiği için hakkında yasal işlem başlatmak üzereyiz ipsi vb herşeyi gözüküyor, kendisinin istanbul veya çevresinde olabileceğini öğrendik bütün logları ortağımla birlikte emniyet genel müdürlüğüne şikayet ettik bayağı akıllı yetkilileriniz var açın bakın veri yoketmenin hesap hacklemenin cezalarına.
Peki bu neden benim umrumda olsun? Kendisi yetkili kadromuzda değil. Sadece rehber.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
rehber kadro olmuyormu hemde ustarehber
Rehber niye kadro olsun? Rehber herhangi bir oyuncu da olabilir. Oyunu bildiği sürece.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konu güncellendi

Son düzenleme:

MedetYldrk_YT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Hizmetiniz kaliteye değer.

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0

MedetYldrk_YT

Elmaslar
0
Puanlar
0

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
Yeni Oyuncu Deposu Aktif!
VIP'nin 2, MVIP 3, UVIP 4 ve PVIP nin ise 5 adet özel deposu var! Deponuzu açmak için /pv <sayı> yazabilirsiniz!

Yetenekler Beta Olarak Aktif Yetenekleri ne kadar özlediğinizi biliyorum ve o yüzden geri getirmek için çok uğraştım. Beta olarak aktif yetenekler! /yetenek komuduyla erişebilirsiniz. Artık seviye değil parayla yetenek satın alabiliyosunuz.

Rütbe v2 Güncelleme Paketi!
- Rütbe tagları ve TAB listesi değişti
- Rütbe atladıkça lapisten kazandığın para artıyor! (Hükümdara kadar 500 TL, Hükümdardan sonra 1K)
- Otosat farmlarından elde edilen para arttı! (Destroyer %35 daha fazla kazanıyor)
Yenilikler şimdiden itibaren geçerlidir. İyi oyunlar! Ek olarak önerileriniz için discord sunucumuzu kullanabilirsiniz!

Yeni vote siteleri eklendi! Sunucumuzu oylarak ekstra vote anahtarları kazanabilirsiniz.
Play.MINEPRIME.TK 1.8

>> wRonq <<

Play.DarkNW.Com

Discord:

|Jershy|#7336

Elmaslar
32
Puanlar
8.920
Yer
UNDEFİNED
Minecraft
wRonq_Executive
Facebook
UNDEFİNED
Twitter
UNDEFİNED

Mınecraft Serverleri Cracklı Olduğu İçin Herhangi Bir Cevap Vereceklerini Sanmıyorum Boş Yere Uğraşmışsın :(

MedetYldrk

Elmaslar
22
Puanlar
0
VIP Edite Yeni Eşya Eklendi Bu eşyayı giydiğinizde fly açabileceksiniz! 10 VIPCoin+ a alabileceğiniz bu güzelliği elde etmek için çok uğraşmalısınız! Elde etmek için warp obsidyen gidebilirsiniz (Sadece VIP ler kazdığında vip coin düşürebilir) Dönüştürmek için Thanos'u kullanın! @Everyone

Yeni Davık Etkinliği! Belirli günlerde yapılacak olan davık etkinliğinin amacı basittir. 100 kadar davık spawnlanır. Bu davıkları kesenlere 2 adet Davık Yumurtası verilir. Bu yumurtaları takaslayarak değerli ödüller kazanabilirsiniz!

Bir Gecede 3 Yenilik mi? Kazma Geliştirme Beta Olarak Aktif!
Blok kırınca kazmanıza eklenen puanlarla kazmanıza seviye atlatabilirsiniz!
Seviye atladığınızda kazmanızın özelliğini yükseltme şansına sahip olabilirsiniz!
Şu anda Kırılmazlık, Verimlilik ve Servet büyülerini yükseltebilirsiniz
Mesela elinizde kan lordu kazması var bu kazmayı seviye atlattığınızda V20 iken V21 e çıkarabilirsiniz.
Geri bildirimlerinizi ve düşüncelerinizi takip ediyor ve bu özelliği geliştirmeye devam ediyorum.

MedetYldrk_YT

Elmaslar
0
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı